Glavni meni

Moze mala pomoc :)

Započeo Cvele_92, 14 Februar, 2012, 03:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nano

Gle jos se nije naljutio, bice nesto od tebe :P

Najbitnije nisi rekao, a to je koliki je budzet? Posto ja bas sad gledao nesto mi se Panigale svidja  [rofl]

Cvele_92

iz inostranstva cu da uvezem to tamo i nije skupo 500-1000 chf ima i vise zavisi koliko presao i to :))) valjda cu naicii na neki dobar,ima i dobrih hondi cbr f2 ali one su skuplje dosta :)))

nano

onda lepo poslusas sta ti cika rev rekao... fzr600r

Cvele_92

Videcu ili onu sa romboidnim farom :)) u ostalom koja god meni ce biti dobra jer ne planiram da letim sa motorom :))

ЯЭВОЛУТИОН

razlike imedju fzr600r i thundercata su u  prednjoj viljusci.....inace su skoro isti motorcikli....thundercat bolje koci....ali je i za nijansu skuplji....fzr600r lici na veceg brata YZF750r pa je zato zanimljiv.....a i lakse je naci delove nego za cata.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

borkos

Citat: Che poslato 16 Februar, 2012, 14:42
Skracen prenos :D
Pa sa skracenim prenosom ide sporije nega sa fabrickim...Ali jace ubrzava... [neampojma]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Joker

Citat: borkos poslato 19 Februar, 2012, 01:25
Citat: Che poslato 16 Februar, 2012, 14:42
Skracen prenos :D
Pa sa skracenim prenosom ide sporije nega sa fabrickim...Ali jace ubrzava... [neampojma]

i laze cajger... Pokazuje vise nego sto ide...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

ra$a

Citat: revolution poslato 18 Februar, 2012, 10:46
razlike imedju fzr600r i thundercata su u  prednjoj viljusci.....inace su skoro isti motorcikli....thundercat bolje koci....ali je i za nijansu skuplji....fzr600r lici na veceg brata YZF750r pa je zato zanimljiv.....a i lakse je naci delove nego za cata.

jel ima razlike u dimenzijama?! meni thundecat izgleda dosta sitnije od fzr600r. mada ih nisam gledao jedan pored drugog.

ЯЭВОЛУТИОН

tu su negde...rezervoari su identicni, rep i prednji oklop je kod YZFa malo deblji
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

cek, nisam skapirao koji od ta dva modela fabricki ima usB viljusku? ;)
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

Nijedna.....yzf750 ima usd, a ova 600 ima normalnu ali lici na usd iz daljine.....zapravo ceo motor lici na 750.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

pa znaci yzf...nikad nisam ni bio blizu tog motora a kamoli provozao...
kako je to moguce...jel su malo redji il mi se cini?
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

pa u pitanju je pocetak 90 ih godina, a za te pare si moga da kupis hiljadarku....uglavnom su ljudi uvozili thunderace 1000, ili gsxr 1100, ili zzr 1100, ....yzf je kostao isto koliko fzr1000 exup, sa usd viljuskom i 145 konja....nejaki yzf 750 je imao oko120.....sad nije redak, cak sta vise dosta ih je uvezeno od preko...uglavnom u jako losem stanju....vecina sa staze....
Inace dobitna kombinacija, je agregat od fzr1000 exup sa menjacem od yzf750  u ramu od yzf750...kraci penos i 6 brzina na tih 145 konja.... sa potegom iz niskih obrtaja.....
Ovo je ono sto sam ja pakovao 2003...nema tajni
http://www.d-murray.co.uk/convert.htm
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

sto u ramu od 750 kad, koliko vidim, su identicni!?
laksi?
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: despic poslato 19 Februar, 2012, 19:46
sto u ramu od 750 kad, koliko vidim, su identicni!?
laksi?
Nisu...laksi ram, bolja geometrija, bolja zadnja viljuska, bolje kocnice....cak i agregati nisu bas isti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boki-KG

Sale, ali za¹to 6 brzina umesto 5? :o
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

ЯЭВОЛУТИОН

Pa kad nema 7......dosta je i 6.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

NesaFZR

kupi motor gvde,izaci ce te 600-700e skuplje

despic

izadje ga isti qrac!
jedino ako nema nekog preko ko moze da mu zavrsi papire da se on ne drka...
ja to nikad ne bi radio, prevelika masturbacija
klasican divljak