Glavni meni

Moze mala pomoc :)

Započeo Cvele_92, 14 Februar, 2012, 03:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

ja mislim da je za tebe traktor i plug ;)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

kupis 125 kuba i ne razmisljas o potrosnji

borkos

Citat: Cvele_92 poslato 16 Februar, 2012, 04:07
ma nisam ja rekao za fzr 1000 nego nisam ni rekao koji ali na 600 sam mislio , ma imam iskustva sa motorima dosta zadnji motor sam vozio yamahu tdr 125 mislim da trosila vise od tog Fzr-a ali isla kao luda ni jednu blokadu nije imala ,nije problem sad potrosnja manje vise jer koji god da uznem od 600 garant ce da trosi kao moj tdr mozda cak i manje :) vozio sam i cbr 600 f2 od drugara mada nisam je izvlacio a on kaze da moze 110 u prvu i zbog toga pitam koliko fzr moze :))
A sto ti je toliko bitno koliko moze prvom da izvuce?
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pa da ne haba ostale brzine....znas da je druga problematicna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Cvele_92

Traktor i plug a? , pitam onako zanima me jednostavno, hvala vam na svakoj informaciji ali vidim da mladji bajkeri i oni sto su vozili slabije motore nemaju ovde sta da traze....

Kengur

Pitanje ti je promenjljivo...  Zato te i turiraju... Realnije je bilo da pitas kako se vozi, da li je za tebe kao pocetnika, na sta da obratis paznju itd...
Ako je promenjen prenos, moze da ide i 90 a moze i 120... To ti je totalno nbt... Sigurno zavrce oko 100, uostalom zar je toliko bitno? U svakom slucaju ces se ''prepasti'' prvi put kad je zavrnes... ;)

Evo R6 2001 prvom sigurno ide 111kmh... R1 2005 167kmh...

Major

Citat: Cvele_92 poslato 16 Februar, 2012, 14:07
Traktor i plug a? , pitam onako zanima me jednostavno, hvala vam na svakoj informaciji ali vidim da mladji bajkeri i oni sto su vozili slabije motore nemaju ovde sta da traze....

Ovo je MM forum, ovde ko se ljuti..

;D

Joker

R1 2005 ne moze 167 prvom pa da ga sve neko sutira nogom u dupe od pozadi... Ali nije sve to bitno...

Cvele, pusti ti ove manijake, oni na glupost (tvoje pitanje koliko moze da razvije u prvoj kao kriterijum za dobar motor, sto i jeste glupost) odgovaraju jos vecom gluposcu... Malo su svi napeti zbog zime i sto ne mogu da se voze a i neku su fabricki takvi... Bolje da te posavetuju sta treba da pogledas od osnovnih stvari a to su da li je padano i kako je uradjen, koliko je presao, kakvo je stanje agregata posto uzimas malo stariji motor, koliko je potrebno ulaganja nakon sto ga uzmes.. To koliko moze da razvije u prvoj i takve stvari, to je najmanje bitno, ne kazem da nije, bitno je i to da se kurcis kod drugara koji nikada nisu seli na motor ali njih mozes i da lazes... ;)
Nadjes neki motor koji ti odgovara i njadjes nekog majstora koji se razume da ti sve to pogleda i ako on kaze da valja uzimas ako kaze ne trazis dalje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ra$a

ova fzr èiju je sliku stavio revolution je dosta velik motor i jako lep. on bi mi bio prvi izbor.

Cvele_92

hahahah majore :)) hvala kengur i joker znam od prilike na sta treba da obratim paznju :)))

Kengur

@Joker
Duvaj ga purgeru :)
YAMAHA - R1 - 167KM/H - First Gear !

Ja vozio Chupinu, uostalom pitaj njega i Mareta braca.... :P

Che


Kengur

Ne mogu tacno da se setim, mislim da je 2004 164kmh a 2006 167kmh... Pricao bas Marko jednom priliko kad je posle bordo uzeo zutu...

Joker

Vozio sam taj motor i sa fabrickim prenosom i NEMA teorije da dogura 167kmh... Moze samo ako ga bacis sa Beogradjanke i to je pitanje... :P
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Ko zna sta si ti vozio, verovatno  si bio pijan...  :P

Plazma Keks

ne zna on da broji dotle, to je njegov problem :P

despic

Sta su se svi odjednom zalepili za fzr-a?
Jos par njih se raspitivalo za isti...sta to treba da znaci? ;)
klasican divljak

Gašpar

To znaci da trebas da das oglas.

despic

jes pa da me zove 100 klinaca da dolazi, psihofizicki maltretira i da mi jashe motor..nesto mi se jebe bas
klasican divljak

Cvele_92

Lep ti je ovaj tvoj fzr lepo prepravljen,prijatelju ja da imam para nebi sigurno pitao za fzr nego bih vas pitao kolkiko trosi nova r6 na primer a ovako.....