Glavni meni

Kategorija 400 ili ono ¹to kod nas neæe doæi

Započeo 3006, 13 Februar, 2012, 17:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Decembar, 2013, 13:50
tarabicu.....sr nema anlaser....samo kurblu....a ti si poznat kao veliki ljubitelj kurble...
2 od 3 motora mi bili sa kurblom, od toga jedan samo kurbla.
Ne'am ja problema sa kurblom :)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx

Lep je SR 400... Jel treba nekome e34 520 24v ? ;D

Biker-Boy

2 godine sam vozio Suzuki RF 400R, motor identican kao RF 600R samo sa agregatom od Bandita 400, iliti GSXR 400, znaci motor je fantastican, lepo ide, 59KS, potrosnja 5/5,5l na 100km sa osrednjom voznjom lokal/grad, bio dvaput na moru sa njim, bez ikakve frke, jedino sto sam morao da menjam kad sam ga kupio su bili crknuti regler i amortizer.





I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Ja nekad lupam sebe po glavi ¹to te nisam zvao da se ðoramo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

e jbg, ovako sad zajedno trazimo priliku da udamo Honde za RF-ove :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Ako ikada budem morao da se vraæam na slabiji motor, to æe biti CB500, imam vas u vidu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gazda Shone

Citat: KIZA73 poslato 06 Mart, 2012, 22:51
Imao Bandita 400. Vozi se na visokim obrtajima tako da sto ise tice potrosnje, tu je negde 6-7 l/100 po gradu. Znaci i veca potrosnja od 600cc. Prednost mu je kilaza, lakoca upravla janja i naravno registracija od 80eur. Idealan za gradsku voznju, ko ima para za gorivo. Mana, pa verovatno kratak vek trajanja agregata zbog potrebe za forsiranjem. Ko ga mazi trajce mu dosta dugo.

  Slazem se sa kolegom u potpunosti,posto imamo isto iskusto sa banditom 400. Trosio mi je u proseku 6.5l,trazi vise obrtaje(vrti se do 16000),koliko se secam pri brzini od 120kmh je na oko 12000 obrtaja. O trajnosti i kvalitetu ne mogu mnogo reci, jer je sam ga vozio samo jednu sezonu(10000 km). Moj  zakljucak da je on u sustini zanimljiv 'motor igracka', mali je, ali u svakom pogledu(sem jeftine registracije) kosta za odrzavanje kao neki veci motor od 600ccm ili 750ccm. [neampojma]

Gazda Shone

Pogresih u gornjem postu, pri 120 kmh je na oko 8000 obrtaja. Greska u memoriji ;-)