Glavni meni

Za sve vozace Kawasakija

Započeo jerej, 29 Novembar, 2010, 01:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Nadalina

hahahahahahahaaha

da, daaaa... To je to! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

srx

hahah to su mi redovno stavljali na zid na fb :D
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

UFF


niikolanixy

ne razumem za¹to ljudi toliko pljuju kawasaki i podsmevaju se kada je kawasaki danas jedan od najboljih motora èak je i odrao na testu k10tku ko jedan dwa i to u swemu a najvi¹e u KOÈENJU.

UFF

ahaaaaaa  :)

Ni ja ne razumem stvarno
Mora da ga pljuju zato sto je mnogo dobar pa su ljubomorni - garant isti slucaj ko sa afrikom

Che


Lazic

Citat: UFF poslato 29 Novembar, 2010, 03:17
ahaaaaaa  :)

Ni ja ne razumem stvarno
Mora da ga pljuju zato sto je mnogo dobar pa su ljubomorni - garant isti slucaj ko sa afrikom

E, necemo da se vredjamo odma`... :D

Gašpar

Daleko od toga da je Kawasaki los. Oduvek je bio najjeftiniji u japanskoj cetvorci, pa ga otud, doduse samo kod nas, prati los glas.
Molim vas, neka mi neko kaze da je Z750, Z1000, ZX6RR ili ZX10R los motor, a jos uvek su jeftiniji od ostalih.

Kada se ti evropski bicikli budu pravili za Kawine cene, i jos da se ne kvare kao sto se sad kvare, priznacu javno da je Kawa kanta, a do tad  [prebicute]

jerej

Prvi kawasakijev motor sam imao gpz 600r, pa ova sedmica i ni jedan od njih me nije izneverio i ako su svi tvrdili da su kawasakijevi motori jako losi.

Panta Zemunac

Ma valja Kawasaki  [rofl] [rofl] [rofl] (to vam je za Afrijku!!)

K_A_W_A


Nadalina

Posle ove pesme, veruj mi, niko nece ni da pgleda neku Kawu.....    ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

Lazic

Xe, xe, zato nisam pustio pesmu...:D

mali_zmaj

jao majko koji klen!! sta kaze "masina od 500  kubika"....pa kazu nemoj zgazit motoristu!! svako ko vidi cupavog bajkera  koji pjeva nesto na motoru sjetit ce se ovog mulca i nagazit svoga fap-a na nesretnika!!
jin-jang

Havarisan

#15
Jednostavno, Kawasaki je Kawasaki!

konjarnik

Da je kawa losa ne bi joj se i posme pevale,,,, i to kakve. Kawa je kawa ali ja posle ove pesme na moju   kawu prelepljujem nalepnice,TOMOS ili bilo sta drugo. :D ;D :D

Kengur

Posto je vrlo moguce da ce jedna serpa i u moje vlasnistvo u skorije vreme, odmah pravim nalepnice KANTASAKI da skinem sebi muke sa vrata... :D :D :D :D

Gašpar

Citat: Kengur poslato 02 Decembar, 2010, 19:44
Posto je vrlo moguce da ce jedna serpa i u moje vlasnistvo u skorije vreme, odmah pravim nalepnice KANTASAKI da skinem sebi muke sa vrata... :D :D :D :D

i tu nalepnicu cu ja da nabavim, kao i sve ostale  :)

Kengur

Citat: Gaspar poslato 02 Decembar, 2010, 20:09
Citat: Kengur poslato 02 Decembar, 2010, 19:44
Posto je vrlo moguce da ce jedna serpa i u moje vlasnistvo u skorije vreme, odmah pravim nalepnice KANTASAKI da skinem sebi muke sa vrata... :D :D :D :D

i tu nalepnicu cu ja da nabavim, kao i sve ostale  :)

e jesi drugarcina...  :D :D :D