Glavni meni

Parfemi...

Započeo Uros, 11 Februar, 2012, 20:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jerej

meni salju iz inostranstva parfeme.. :D

ЯЭВОЛУТИОН

I veropa i amerika su pune falf kineskih parfema.....namazali se kinezi pa mesaju 10 posto originalnog mirisa sa 90 posto etericnog ulja sa neutralnim mirisom...pakovanja prave kao original....skoro da nema razlike osim sto se parfem krace zadrzava i brze izvetri....pa i u nasim parfimerijama ima pokoji originalni parfem....mene drug iz franciuske uverava da se neki parfemi mogu kupiti samo i jedino u mono brand radnjama....dakle prodavnica ISL prodaje garderobu, ali i parfeme....e tu je sigurica oridjidji, sve ostalo je kocka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uros

Cuo sam se sa Miskovicem,kaze nema nista od toga...a Djilas nece da se javi na fon... :D  nego sto se tice parfema...po meni ubedljivo najjaci su Carolina Herrera 212, i 212 vip...odlicni parfemi...a Paco Rabbane su isto dobri parfemi...samo mi se ne svidjaju sto ih svi imaju... Jerej,ako tebi ne mirise,pitaj nekoga dal oseca parfem na tebi i stvar resena... :D

MIGE

dobar je i "AFTER TENIS" by novak  :D

Cubric

Citat: jerej poslato 11 Februar, 2012, 23:08


Evo skoro sam dobio armani black cod iz Austrije, u kesi ostao i racun, tako da nije fals i ne mirise.


Black code nije ba¹ postojan parfem koliko sam primetio, to ¹to ga ti ne oseæa¹ posle par minuta to je vi¹e zbog toga ¹to se èulo mirisa prilagodi. Ali inaèe black code ne traje ba¹ ne¹to dugo, bar u poredjenju sa drugim parfemima. Stavim sad recimo Cavalli black miri¹e mi ¹al tri dana, dok black code sutradan veæ izvetri.
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Toma RR

Da li neko ima nekog sanera koji ima originalne parfeme zaista ?

Darko

imam ja . sta treba ?

bigbad86

Paco Rabane ovaj XS sam poklonio jer mi je na meni nekako bio odbojan a SVI su ga obozavali, tipa koji ti je to parfem, ovo ono... A meni bio prejak, setam gradom i samo njega na sebi osecam. Posle ga seljaci provalili da je extra pa svaki drugi selja u gradu nosio Paco Rabane pa mi se i zbog toga smucio. A i nemam ja pare za neke skupe parfeme. Ja volim Antonio Banderash liniju, ne traju dugo al su lepi. Osim Diavolo, taj je shit.

patak91

Citat: jerej poslato 11 Februar, 2012, 22:55
npr dobijem parfem iz inostranstva, namirisem se i za pola sata izvetri tj ja ga ne osecam vise. posle nekog izvesnog vremena mirise mi po ceo dan. Sta je u pitanju, da li sam lud ili?? [dunce]
Ja imam sliènu situaciju ali sa nekim dezodoransima
Kupio bruno banani, ono mi bio najbolji dezodorans ikada, veæ nakon dva dana, uopste ne osetim njegov miris nego samo onaj pozadinski smrad alkohola koji se oseti u svakom dezodoransu, znaci sad mi bukvalno smrdi, al zato svaki put kad izadjem iz kupatila i naprskam se, cale mi kaze da jako dobro mirise i da se cela kuca oseti
Evo, nema nedelju dana, kupio playboy wild, ponovo, jedan od najboljih mirisa, nakon dva dana, uopste ga ne osetim, dok devojka nece da se skine s mene :D

mrle

kakva tema za motoforum :)

komentari su cool, kao da je forum "Plava ostriga"
Mo¾e li tema i o kremicama? Gde je povoljan pedikir i manikir?

Darko

Haha... sto ? Jel treba da smrdim posto vozim motor ? :-)

bigbad86

Mrle vrv uzme salamu podrigusu i samo se malo istrlja ispod miske :P

BOKYBOY

Citat: mrle poslato 11 Decembar, 2015, 15:14
kakva tema za motoforum :)

komentari su cool, kao da je forum "Plava ostriga"
Mo¾e li tema i o kremicama? Gde je povoljan pedikir i manikir?

[rofl]

patak91

Kakvih tema ima ovde, ovo nije nista

DaChaS

Kad se spominjao muski gangbang niko se nije bunio ....cim se spomene  licna higijena polude ljudi  [rofl] [rofl] [rofl]



mrle

Citat: bigbad86 poslato 11 Decembar, 2015, 17:34
Mrle vrv uzme salamu podrigusu i samo se malo istrlja ispod miske :P

da je posolim, posle toga nikad bolji sendviè