Glavni meni

Gume - SLO

Započeo K_A_W_A, 07 Februar, 2012, 16:38

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jin-jang

Zeljkamp

Citat: hurricane poslato 25 April, 2013, 17:22
Citat: Zeljkamp poslato 25 April, 2013, 10:35
Hurricane, malo je reci HVALA !!! http://www.motomanijaci.com/Smileys/SoLoSMiLeYS1/uowcheers.gif

..evo i tebi hvala brat moj.. [thumb_up]

nego hajd bani kad si u prilici na fuka i da ti se razdu¾im..  [hello]
Cujemo se ovih dana. ;)
TwinZ Auto & Moto

ProjectLord

Hteo bih da kupim u Sloveniji zimske gume, felne i moto gume. Da li cu imati problema na granici sa carinom zbog toga?
PDV tamo je 20% ako se ne varam???

Kanarinac

Verovatno ce te smarati nas carinik, Racunaj da ces morati da mu cusnes bar 50e. Mada sad od kad su pohapsili ove sa carine, malo su gadljiviji na  pare :)

Hurricane

Citat: ProjectLord poslato 20 Maj, 2013, 23:11
Hteo bih da kupim u Sloveniji zimske gume, felne i moto gume. Da li cu imati problema na granici sa carinom zbog toga?
PDV tamo je 20% ako se ne varam???

..s obzirom da je sve ovo ¹to si naveo poprilicno u mnozini.. vodi racuna da ti ne zaplene i vozilo kojim to bude¹ vozio..
mislim da æe te sve to jeftinije izaæi ovde da kupi¹ i jo¹ æe¹ i ugradnju dobiti gratis..  :D
ili sve to u vi¹e tura da pro¹vercuje¹..

ProjectLord

Mozda bolja kombinacija da namontiram nove gume i felne na auto odma tamo, a stare da ubacim u gepek (ma na kraju i da ih bacim, ionako su celicne, krive, i potrosene...)
Samo ne znam kako da iskombinujem dve moto gume... :)

¹omik3

Citat: ProjectLord poslato 21 Maj, 2013, 23:15
Mozda bolja kombinacija da namontiram nove gume i felne na auto odma tamo, a stare da ubacim u gepek (ma na kraju i da ih bacim, ionako su celicne, krive, i potrosene...)
Samo ne znam kako da iskombinujem dve moto gume... :)
Za dve gume te nece niko smarati, ali kada imas 4 auto gume i jos 2 moto gume onda vec hoce + jos i felne :(
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

¹omik3

Imam jeftino Novu dunlop sportsmart gumu  120/70- 17 ako nekome treba neka pronadje u oglasima na forumu
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

grafigo

Pretpostavljam da ova igra sa gumama vise ne radi obzirom da su Hr u Evropi?

Ima li kakva kombinacija u Hrvatskoj?

peratrap63

probaj ovu kombinaciju za gume ja sam odusevljen o63555266

BOKYBOY


skijash

Koja je to kombinacija?

peratrap63


bigsheki

jel treba svi da zovemo koje zanima?

mali_zmaj

E ovako...,svi me znate..,a oni koji me ne znaju..,ne znaju koliko su sretni !!   Znate da vozim jaèi,ali ne puno ¾ivèan motor,da sam baksuz kao i svi,pa me ki¹a zalije malo,pa malo... Da volim zaleæi u krivinu,izbjegavam autoputeve nadaleko i na¹iroko..,¾ivim u brdsko planinskom kraju,krivina na krivini...  Motor nije lagan.. CBF 1000..,a nije ni te¾ak..,realno!!  E sad,da ne bih zatrpavao forum novom temom...   Do proljeæa bi morale nove gume...
E sad u u¾i izbor u¹le... Metzeler 01 roadtec,Z8 interact i Mischelin pilot road 4 recimo,kontam da petica ko¹ta boga oca!!! Koja ili neki prijedlog i za¹to!!
I da ono bitno!? Kako kod kuæe,sitna djeca,¾ena,kuæa - poso,ma da standardno!?!   ;)
jin-jang

mali_zmaj

I normalno ako neko od adiministratora misli da treba druga tema.. javite,i u koji podforum ili ¹ta...
jin-jang

symon

Vozio Z 8 Interact ba¹ na CBF 1000 odlièna guma imao sam i recimo jako hvaljenu Bridgestone be¹e oznaka 023 èini mi se ni¹ta klizavije nisam na motoru imao, road 4 na XX zadovoljan.

mali_zmaj

Super,ubo sam izgleda dobre gume kao prvi odabir,za taj Bridgestone sam i ja cuo da nisu neka sreca!!  Hvala na informacijama iz prve ruke!!
jin-jang

doktor

Dunlop RoadSmart III
Bikers work is never done!

ZEMZEM

I moj glas za dunlop, ja ih montirao pre 3k i veoma zadovoljan.
Pre njih imao Mi¹elinka PR4 ali mi se èini da ove bolje dr¾e.
Sa  PR pre¹ao 18K, imala je jo¹ dobru ¹aru ali nije dr¾ala. Poèela pomalo da proklizava u krivini.