Glavni meni

Gume - SLO

Započeo K_A_W_A, 07 Februar, 2012, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Ne znam jel neko ovo pominjao, ali ovde su cene vise nego povoljne. Drugar cesto kupuje od Furlana gume. Gume su nove i u granciji. Mi gledamo onu zadnju cenu, (plave boje) najjeftiniju. Povracaj poreza je ukljucen u tu cenu. Inace to se nalazi odmah posle granice. Pa mozda ce nekom biti ovo od koristi  [cheers] [cheers] [cheers]

http://www.vulkanizerstvo-furlan.si

Taraba

Jel može PDV da se podigne na grani prilikom izlaska ili mora da se ide naknadno?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

K_A_W_A

Citat: Taraba poslato 07 Februar, 2012, 16:55
Jel mo¾e PDV da se podigne na grani priliko izlaska ili mora da se ide naknadno?
Gazda ima stelu neku na granici, tako da platis samo osnovnu cenu u koju je vec uracunat povracaj.
Aj sad da vidim hoce li neko da nas dere sa cenama  ;D ;)

cika zuba

Kupio ja letos gume za auto,pro¹ao skoro 300e jeftinije nego kod nas!!
Preporuka!

@Taraba
Nije problem ni da se vrati¹ sa granice opet do Furlana,7-8 km je Furlan od granice!!
[/

aleksr6

Citat: cika zuba poslato 07 Februar, 2012, 17:56
Kupio ja letos gume za auto,pro¹ao skoro 300e jeftinije nego kod nas!!
Preporuka!

@Taraba
Nije problem ni da se vrati¹ sa granice opet do Furlana,7-8 km je Furlan od granice!!
ja vec 2 god kupujem kod lasica a moze i furlan oba su ok,mnoooogo se ustedi

Tamanitu

Sad gledah, za auto su Danlop fastrespons 205/55R16 ovde 97e, a tamo 61e...eee...?! Icicu tamo vise puta kad otopli.

davidoff

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4867.0.html

Ja se obuo letos kod Furlana a i ovog leta cu....ddv se vraca kod njega ne na granici....znaci ne radi tax free nego povrat ddv-a i dobijate svih 21% nazad....ali morate ici do granice i overiti racun pa nazad do njega (cca nekih 40km..tamo i nazad)...

U svakom slucaju se isplati...
We won't forget you Marco....


marckony

Odem tamo, stavim odma 2 gume na motorce, posle mogu i 6x da se vozim tamo vamo...

K_A_W_A

#8
XE XE koliko ja vidim, dosta vas zna za Furlana i znate da je dosta povoljan, a niko ni da pomene  [neampojma] Pa valjda smo ovde da se pomazemo i ispomazemo. I da ne dozvolimo da nas klepaju i da neki debelo zaradjuju na nama. Ovo treba u lepljivu  ;D

[cheers] [cheers] [cheers]

ts.marko

Au !!!
Kawa  [clapp]

Koliko naplaæuje monta¾u po toèku, za auto?

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 08 Februar, 2012, 17:57
XE XE koliko ja vidim, dosta vaz zna za Furlana i znate da je dosta povoljan, a niko ni da pomene  [neampojma] Pa valjda smo ovde da se pomazemo i ispomazemo. I da ne dozvolimo da nas klepaju i da neki debelo zaradjuju na nama. Ovo treba u lepljivu  ;D

[cheers] [cheers] [cheers]


Da znas da treba!

aleksr6

ovde sam gledao setove danlopa po 400e,a tamo 235 [yahoo]

Major

Stvarno je usteda ogromna!

[watching]


zmiya

El to onaj Frano Lasiæ?

Che

Citat: ts.marko poslato 08 Februar, 2012, 18:04
Au !!!
Kawa  [clapp]

Koliko naplaæuje monta¾u po toèku, za auto?

Kad kupis kod njega - fraj montaza.

RAmireZ

Ja sam za auto i za motor kupio ovde:

http://www.span.si/index.php

Po ceni je slièno kao i kod Furlana, ali ovo mi je bilo usput. Naravno, vratio DDV.  ;D
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Major

Taj je vec malko daleko ;)

AndreyRR

Citat: K_A_W_A poslato 08 Februar, 2012, 17:57
XE XE koliko ja vidim, dosta vas zna za Furlana i znate da je dosta povoljan, a niko ni da pomene  [neampojma] Pa valjda smo ovde da se pomazemo i ispomazemo. I da ne dozvolimo da nas klepaju i da neki debelo zaradjuju na nama. Ovo treba u lepljivu  ;D

[cheers] [cheers] [cheers]


daj boze da se srbi sloze,ali za malo

skijash

Ja nisam ne¹to odu¹evljen cenama, jeftinije me je iza¹ao ovde set michelin pilot power-a. U stvari èak ni nemaju set, zadnju imaju 2ct a prednju samo pilot road ali vidim po cenama koliko bi bio set.