Glavni meni

Suzuki Inazuma 250/2012. (GW250)

Započeo 3006, 07 Februar, 2012, 13:44

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

3006

Po¹to postaje jasno da æe kategorija 125 polako da nestaje, Suzuki hvata korak i popunjava prazno mesto.
Tu ulazi Inazuma 250. Doðe ne¹to kao odgovor na YBR250, èak i Ninju250 i CBR250, mada je ovo drugaèiji koncept.
Mislim da je cilj uzimanje poèetnika ili ljubitelja malih kubika¾a, èak i onih kojima ovakav motor "zavr¹ava posao" (ima i takvih).
Verovatno æe mi veæina reæi da je ovo bicikla, ali ima ko voli i ovo.
Inaèe, doðe kao mala kopija B-Kinga.







Osnovni podaci:

2012 Suzuki Inazuma 250
- Inspired by Suzuki B-King style
- 250cc of engine capacity
- Parallel twin engine
- SOHC in-line 2-cylinder
- Liquid-cooled
- 6 speed transmission
- Hydraulic disc brakes
- 3 mode RPM indicator for efficient riding

Inaèe, kao nov bi trebalo da bude par stotina eura jeftiniji od malog Ninje ili CBR-a. U Evropi, ne u Japanu ili Indiji.

Salon moto Paris 2011 : Suzuki 250 Inazuma

UFF

125 ne nestaje vec postoji rupa od 125 do 600
tj preciznije od 250 do 500 kubika
pa je valjda neko konacno shvatio da i tu moze da se zaradi

Kengur

Vozice ce ovakvi motorici sve vise kod nas, pogotovo po beogradu... Ko nece skuter, a treba mu jeftin i brz prevoz od tacke A do tacke B ovo ce biti pun pogodak...

AndreyRR


3006

Ja lièno mislim da æe 125 polako da se povlaèi i pravi vi¹e mesta 250-ticama.
To je logièno obzirom da se izlazi iz proizvodnje cvajtakta i ogranièenju snage 125.
Tra¾iæe se vi¹e.

El Jefe

Ne bih se mogao sloziti sa tvrdnjom da klasa 125 kubika nestaje ,jer je to klasa namenjena prvenstveno pocetnicima i predvidjena zakonom kao takva.Naravno sa ogranicenjem na 15 Ks.Postoje i zemlje gde 125 kubika moze da se vozi i sa polozenom B kategorijom bez polaganja za A.
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

Naravno, 125 nece nestati dok se ne promene zakoni.

Bori¹a

Citat: El Jefe poslato 07 Februar, 2012, 13:56
jer je to klasa namenjena prvenstveno pocetnicima i predvidjena zakonom kao takva.Naravno sa ogranicenjem na 15 Ks.

Tako je
Samo kad bi izvukli vise ks iz 125cc 4t to bi bilo idealno, al ne moze
To su bile cvaje a one se polako povlace zbog zakona o ugrozavanju okoline i zelenila

boka92

lepo motorce.....svidja mi se...sve pohvale za suzuki...  [clapp]
knjiga u sake,kljuc u ruke pa na drum...