Glavni meni

Pola Evrope i Ex Yuga..... na R-u

Započeo Charuga, 07 Februar, 2012, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Citam razne putopise cekajuci da prodje...ovo nevreme.....
Ako je neko zainteresovan, nek pogleda trenutke i mesta kojih se rado setim.....

ZX10R....travel....avi

mkt

citao sam sve tvoje putopise   [watching]
i po ko zna koji put  [clapp]  SVAKA CAST  [clapp]

K_A_W_A

Caruga druze, u kojim si sve to drzavama bio motorom u ovom spotu koji je super odradjen i muzika je vrh.

nano


AndreyRR


Charuga

Citat: K_A_W_A poslato 07 Februar, 2012, 03:57
Caruga druze, u kojim si sve to drzavama bio motorom u ovom spotu koji je super odradjen i muzika je vrh.

Hrvatska....Bosna....Slovenija....Austrija...Italija....Austrija....Nemacka...Lihtenstajn....Svajcarska...Francuska....Svajcarska....Italija...Austrija...Italija...Slovenija...Hrvatska...Bosna....C.Gora....( ove dve zadnje nekoliko puta proslo leto....)
Hvala :)

K_A_W_A

Ili je "jak" prvi deo naslova teme ili je Evropa mala  ;D Salim se naravno. Sve sam to po Alpima prosao i bas sam se podsetio prelepih mesta.  [thumb_up] [thumb_up]
Vidim da volis da putujes, pa bi se mogli organizovati za jednu vecu turneju, imam jos jednog drugara koji isto voli da putuje. Mada mene nesto privlaci Baltik. Moram to ostvariti. Hteo sam i prosle godine, ali nisam nasao nikog da ide samnom. A sam se ne bih usudio.   [cheers]

Charuga

Citat: K_A_W_A poslato 07 Februar, 2012, 13:46
Ili je "jak" prvi deo naslova teme ili je Evropa mala  ;D Salim se naravno. Sve sam to po Alpima prosao i bas sam se podsetio prelepih mesta.  [thumb_up] [thumb_up]
Vidim da volis da putujes, pa bi se mogli organizovati za jednu vecu turneju, imam jos jednog drugara koji isto voli da putuje. Mada mene nesto privlaci Baltik. Moram to ostvariti. Hteo sam i prosle godine, ali nisam nasao nikog da ide samnom. A sam se ne bih usudio.   [cheers]

Znas kako kazu...piscu je dozvoljeno da preuvelicava u naslovu, on privlaci citaoce.... :)
Nego kako je krenulo.....finansijski ove godine.... bicu srecan ako obidjem Transfagarasan i Transalpinu u Rumuniji...ali opet ko zna..... mozda i zapalimo opet u Alpe :)

K_A_W_A

Prosle godine drugar Gregor je vozio te puteve po RO. Nosio je kameru i uradio ceo CD sa puta. Tako da mi to cesto gledamo u  njegovom pabu. Zgodno dodje u ove zimske dane. Put je ok, sve je ok, samo malo mi se cini monotono. Otici tamo da bi se samo to izvozalo, mi je malo bzvz. Ja bih to povezao sa jos nekim predelima ili sa jos nekom drzavom.

Charuga

Neki ih porede sa Alpima...bas zato bih da ih obidjem...mada mislim, bar po slikama da nisu ni blizu, uzitka voznje po Alpima, gde mozes danima da ides od jednog do drugog na skoro 100 planinskih prevoja :)

K_A_W_A

Druze moj, sirotinja i beda su oni i dalje. A ja takve drzave volim da vidim, ali samo u tranzitu. Ipak je zapad, zapad. Jednom drugaru pukla guma u RO, pola dana je izgudio dok se nije snasao i neko naisao. A i rizik je vozikatise po takvim drzavama. Bio sam i u RO i u BG, vise puta, velika ciganija.