Glavni meni

CBF 1000 F

Započeo Gile_ExtremeBoy, 28 Novembar, 2010, 00:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gile_ExtremeBoy

Honda CBF 1000 je sportsko turisticki motor sa vodeno hladjenim agregatom od 1000 kubika koji je preuzet od CBR 1000 RR, sa smanjenom konjazom koja iznosi 115 ks. Tezina motora iznosi 220 kg, a proitvodi se od 2006 godine.



- Motor je redizajniran 2010 godine.





....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

mali_zmaj

Oæuuuuuuuuuuuuuu.......!!! izvini za off,ali to mi je omiljena makina!! kako bih je posjedovao,o majko....
jin-jang

Dzambo

Video sam u Grckoj ovaj motor. Previsok mu je polozaj za volanom, motor je vrlo masivan i pomalo podseca na enduro.

Panta Zemunac

Citat: Dzambo poslato 28 Novembar, 2010, 20:20
Video sam u Grckoj ovaj motor. Previsok mu je polozaj za volanom, motor je vrlo masivan i pomalo podseca na enduro.
Pa, sport-turizmo!! Nema ¹ta, komentari su nepotrebni...

Gile_ExtremeBoy

Citat: mali_zmaj poslato 28 Novembar, 2010, 20:00
Oæuuuuuuuuuuuuuu.......!!! izvini za off,ali to mi je omiljena makina!! kako bih je posjedovao,o majko....

Takodje, masina je fenomenalna, steta sto nisam ni jednog do sada video u srbiji..  :(
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

WOLVERINE

Ja sam jednu provozao prosle godine u Cacku, trebalo je da se zamenim sa tim momkom. Iz mog ugla, sa malo kilometara na tom motociklu, je ovako,,,,, motor radi savrseno, kao fen za kosu, miran, upravljiv, malo nestabilan, kocnicaaaaa,  onako od 1 do 10 - losija 7,,,polozaj za volanom je extra,,, zadnja guma je 160 a on tezak. Mislim da prvi model ima oko 105ks, a ovaj noviji oko 79kw...



http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_cbf1000%2010.htm