Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Hurricane

..jel moze meni neko da posudi neku dobru kameru na par dana..

Tu po kraju samo, eventualno preko reke...

Dajte ljudi ne zajebajite


Hocemo divljanje i brzinu, ludilo, mnogo dima i pun gas u ovoj temi, jel to tesko  [neampojma]

Hurricane

#1183
Plusevi za trud svakako..

Ali krivine kao kod markaizkule na 3:nesto, 4:00 i 4:34 (dalje nisam gledao) bez 160 nema smisla, pre bih busom isao


Nije ovo nacionalne geografije forum bre..

markoizkule

Opasan gatekeeping. Ocigledno ne delimo isti stav sta znace "dosadni klipovi", sto je na kraju krajeva ok. ali jedina bitna stavka u celoj toj prici je da svoju zenu nikad ne bi doveo u opasnost vozeci takvom brzinom.  bre . ne preko 30km iznad ogranicenja i bezbedno se vratimo kuci i prezivimo da se vozamo i drugi dan.

zVuk

Citat: markoizkule poslato 27 Avgust, 2019, 11:34
ali jedina bitna stavka u celoj toj prici je da svoju zenu nikad ne bi doveo u opasnost vozeci takvom brzinom.  bre . ne preko 30km iznad ogranicenja i bezbedno se vratimo kuci i prezivimo da se vozamo i drugi dan.

...to je sasvim u redu i vise od toga...

...nego, NEdosadni klipovi su oni gde se ide po gradskoj guzvi izmedju automobila najbrze moguce iskljucivo na jednom tocku, prednjem ili zadnjem, usput stipkajuci prolaznice za guzu, dok u drugoj ruci drzis kriglu s pivom i pijuckas onako opusteno za svo to vreme...

...ovo su ti neke osnovne smernice, cisto da znas za sledeci put...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


Kostić

 микајло џаба ће да снимаш и то ће да буде досадно кад будеш гледо поготово свој снимак и укапираћеш да снимак и оно што си извозо не делују исто снимак увек изгледа оно ау мого сам трипут брже и свака кривина на снимку ће да ти делује питомо у односу на реалну ситуацију

заврни га кроз улицу пун гас и погледај снимак ал без звука - курац је пусти звук одма мозгаш на колко се врти јел пун гас ау ал га је заврно




milomir22

Citat: markoizkule poslato 27 Avgust, 2019, 11:34
ne preko 30km iznad ogranicenja i bezbedno se vratimo kuci i prezivimo da se vozamo i drugi dan.

Ja se vodim istom politikom, samo ne preko 30 km preko ogranicenja, vec duplo, ako je 50, ulavnom vozim do 100, 60-120, 80-160 itd, na auto-putu sve ispod 180 mi je tesko smaranje... I da, sebe smatram prosecnim vozacem, vozio sam sa dosta njih koji se smeju toj brzini, a opet sam po mnogima ludak, divljak, bla bla truc...

I da, na bjbu stalno kenjaju nesto o bezbednosti, ok treba voziti bezbedno, ali, prijatelji, seli ste na smrt na tockovima, bukvalno, pomirite se s tim da niste bezbedni i prestanite da kenjate o bezbednosti ili batalite motocikle, ko hoce da se prevozi bezbedno, nek ide avionom, to je za sada najsigurniji prevoz.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr



Lazic


megaidiot


icatenej


FANTOM

    Od pocetka klipa gledam ove uspravne direke i mislim se ako bude nedaj boze pobeze prednji tocak sve ima da ih izbrojis  :o [zvizdi]

mrle

Citat: Hurricane poslato 26 Avgust, 2019, 23:48
..jel moze meni neko da posudi neku dobru kameru na par dana..

Tu po kraju samo, eventualno preko reke...

Dajte ljudi ne zajebajite


Hocemo divljanje i brzinu, ludilo, mnogo dima i pun gas u ovoj temi, jel to tesko  [neampojma]

26. avgusta je be¹e kawa jo¹ bila kod tebe...

Lazic


Hurricane

jes, mislio sam generalno, ali kawu ja zbog baga u karbovima ne poterah ni jedared preko 6.500 obrtaja i 120 kmh

dodu¹e jeste da sam svuda i¹ao 120 kad nabijem, ali i¾ivljavanja NAD MA©INOM nije bilo, dva puta mi je zakucao amortizer zadnji koji ima bolest korozije, podmazano neæe vi¹e, lanac pogonski ostavio trag u krivini, zategao i to je to :P

mirno spavaj nano

video sam neke vakumetre da su u procesu sklapanja ovih dana pa æe re¹imo i te karbove..

onda mo¾e kamera

Hurricane

kamera mo¾e i odma, tj svaki dan i noæ, zablesih, i mi imamo konja za trku


Hurricane

Citat: milomir22 poslato 31 Avgust, 2019, 02:05




I da, na bjbu stalno kenjaju nesto o bezbednosti, ok treba voziti bezbedno, ali, prijatelji, seli ste na smrt na tockovima, bukvalno, pomirite se s tim da niste bezbedni i prestanite da kenjate o bezbednosti ili batalite motocikle, ko hoce da se prevozi bezbedno, nek ide avionom, to je za sada najsigurniji prevoz.

tako i meni pre neki dan idem tu preko brda, kad u retrovizoru vidim ne¹to roka blica, ubi, tri èetri leda, far ksenon ludnica èitava i zelena ona tviti kaciga

ja ¹ta æu stanem pored puta pred sam semafor kad lik sa ribom i ranèevima na nekom stromu ili tako ne¹to

ja popizdim i priðem mu na semaforu, alo sjebali ti se ti ledovi blinkaju non stop sav si ko marsovac, dal si normalan


a on meni, nisu se sjebali, on tako namerno vozi, kao u fazonu zna¹ ¹ta svi ka¾u kad te udare? kao nisam te video

pa mamu ti jebem to ne znaèi da svi ostali uèesnici u saobraæaju treba da izginu dok im skreæe¹ po¾nju zbog tvoje fobije

garant neki admin pièkasti na bjb