Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Evo jo¹ ne¹to sa staze :) Promo spotiæ mog tima, snimljeno i editovano by Taliban films :D

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!

Andreja

Faaaaaak, tek sad vidim, dan kasnije :D Fala! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Ја гледам јел сам ја луд или си почео да се дружиш са Миланом Таротом  ;D [rofl]
Twist of wrist!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

SSZGO

#1165
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gruja1595


mkt

ma ovo bi kole na ramenima izneo do gore

Kostić

aha, kad kole uðe s kavaskijem u ¹umu, kole je budala. pa ¹ta ovi tra¾e sovim ovde kad ovo nije za to

Kostić

treniramo za lakija :) gu¾va pa mora polako :( safrikom ni¹ta odma se predajem ;D

! No longer available

dr32

https://www.youtube.com/watch?v=NqqrgoE3gj4#

Snimak sa GoPro 5 Black, YT mu jebo kevu kako je kompresovao i upropastio snimak, Upload bio automatski, a snimak 10 puta gori iako je 1800 x 24fps, zvuk i sustanje katastrofa. Moracu da se pozabavim podesavanjima kako GoPro-a tako i YT-a.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

SSZGO

akcioni snimak se na radi u 24fps. snimaj u 30
primetno losija stabilizacija na 5tici... yt kompresija mi deluje sasvim ok
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

Citat: dr32 poslato 16 Jun, 2019, 23:46
https://www.youtube.com/watch?v=NqqrgoE3gj4#

Snimak sa GoPro 5 Black, YT mu jebo kevu kako je kompresovao i upropastio snimak, Upload bio automatski, a snimak 10 puta gori iako je 1800 x 24fps, zvuk i sustanje katastrofa. Moracu da se pozabavim podesavanjima kako GoPro-a tako i YT-a.
Ako pogledamo klip i naslov teme dolazimo do zakljucka da je ovaj post tezak offtopic

dr32

@SSZGO probacu, imam je preko godinu ipo, nikako da se nakanim da je stelujem isl. Ima li resenja za zvuk, ovo mi je katastrofa. Od kad sam je kupio. Bilo skijanje, bilo bajs, bilo motor, jedino na ronjenju nema problema  [rofl]

@Gavrolini ko sto kaze sin narkoman, cale u jednu ruku da, u jednu ruku ne :D
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Hurricane

#1174
..nigde brzine, uletanja, klizanja, pa ni crveno svetlo cak

Sve vreme u oblacima trazim vucicev lik da se pojavi ili tresnja ili pak dzanarika pored puta da se obere..

Definitivni off  [thumb_up]

A ni asfalt ne lici na domaci..

dr32

Domaci snimatelj  ;D, a ima sljiva, tacnije onih sljivaca kako smo ih zvali kao klinci, zaboravio sam kako se te sljive stvarno zovu. Al od dobro asvalta se brzina ne primecuje, a od brzine ni vocke pored puta  [rofl]
Aleluja AV je nestao specijalnim GoPro programom. Ocekujemo bankrot firme u skorije vreme, ipak su se ograsili o prvorodjenog  [kralj]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

SSZGO

Citat: dr32 poslato 17 Jun, 2019, 23:13
@SSZGO probacu, imam je preko godinu ipo, nikako da se nakanim da je stelujem isl. Ima li resenja za zvuk, ovo mi je katastrofa. Od kad sam je kupio. Bilo skijanje, bilo bajs, bilo motor, jedino na ronjenju nema problema  [rofl]

zvuk se snima eksternim mikrofonom koji mozes da povezes na gopro , ili eksternim audio snimacem tipa zoom h1n
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

dr32

Citat: SSZGO poslato 22 Jun, 2019, 14:09
Citat: dr32 poslato 17 Jun, 2019, 23:13
@SSZGO probacu, imam je preko godinu ipo, nikako da se nakanim da je stelujem isl. Ima li resenja za zvuk, ovo mi je katastrofa. Od kad sam je kupio. Bilo skijanje, bilo bajs, bilo motor, jedino na ronjenju nema problema  [rofl]

zvuk se snima eksternim mikrofonom koji mozes da povezes na gopro , ili eksternim audio snimacem tipa zoom h1n

Mo¾e¹ li neki da mi preporuèi¹?  Èini mi se da sve ¹to sam gledao nije bilo ispod 50+€.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kostić


SSZGO

Citat: dr32 poslato 23 Jun, 2019, 01:14
Citat: SSZGO poslato 22 Jun, 2019, 14:09
Citat: dr32 poslato 17 Jun, 2019, 23:13
@SSZGO probacu, imam je preko godinu ipo, nikako da se nakanim da je stelujem isl. Ima li resenja za zvuk, ovo mi je katastrofa. Od kad sam je kupio. Bilo skijanje, bilo bajs, bilo motor, jedino na ronjenju nema problema  [rofl]

zvuk se snima eksternim mikrofonom koji mozes da povezes na gopro , ili eksternim audio snimacem tipa zoom h1n

Mo¾e¹ li neki da mi preporuèi¹?  Èini mi se da sve ¹to sam gledao nije bilo ispod 50+€.

nesto sto valja je daleko skuplje od kamere,

snimac verovatno moras da odvojis fizicki od gopro a za tebe najbolje da zvuk snimis pomocu posebnog audio snimaca zoom h1n koji je oko 100e i posle u obradi da spojis zvuk sa slikom.

tako kamera moze da bude bilo gde a snimac zvuka npr unutar kacige ili iza tebe gde ga nece sibati vetar toliko, i naravno treba ti deadcat preko snimaca iliti mrtva maca...
na zoom h1n mozes da zakacis i bubicu a dobra bubica je isto oko 100e, npr rode smartlav+
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor