Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


UFF

ne vozi ktm
tad je imao samo za xt660x
posle sam ga ja nalozio pa je prodao xt-a i kupio ktm :)

icatenej


Poljanac92

Situacije od cetvrtka :D da se razumemo, ja znam da sam i ja bio kriv jer sam u dve situacije isao pobrzo :D i znam da psujem kao kocijas  [rofl]
! No longer available
Preticao sam i kad nisam morao :D

UFF

ovaj poljanac jebe svima majku u picku  [rofl]

meni bre takve scene svakodnevna pojava ne nerviram se vise uopste

icatenej

Ni ja nisam skontao ¹to se èovek onoliko nervira :D :D :D

Poljanac92

Ma iskuliram brzo, msm prodje u trenutku,  nego volim da psujem  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Preticao sam i kad nisam morao :D

eclipse4

Citat: Poljanac92 poslato 07 April, 2018, 22:14
Situacije od cetvrtka :D da se razumemo, ja znam da sam i ja bio kriv jer sam u dve situacije isao pobrzo :D i znam da psujem kao kocijas  [rofl]
! No longer available

kakva ti to sirena brate ??? nemoj da mi kazes da je fabricka!

Poljanac92

#1148
Vazdusna svirena, neka kopija svirene stebel nautilus :D braca kinezi sve valjaju :D nije losa, jaca od fabricke definitivno, evo i link ako nekome treba :D malo zeznuto sto se tice prostora za montiranje, ali kompresor pod sediste,  a sama truba kod fara ispod maske :D na snimku je bila pod sedistom pa se i ne cuje kako treba...istog dana sam je prebacio u masku ispod fara [rofl]
http://s.aliexpress.com/my2QNFZb
Preticao sam i kad nisam morao :D

FANTOM

    Druze pa ti da zivis u Bg tebe bi srce opalilo .... :D sto rece Uff normalna pojava , bas mora zivotno da me ugrozi da izazove reakciju e onda nekad znam i da stanem ili da osinem rukavicom o retrofizor .... [ninja]

Poljanac92

Druze, stanujem u Bgu, mada u Bgu kad vozim onda sam kolima i nisam imao nikakvih situacija, jer i sam vozim ostro pa mi odgovara nacin voznje po Bgu, jedino mi ide na tuki kad upadnem u guzvu i stanem, ali situacija u Kvu je raspad sistema, pogotovi ljudi sa juga koji su pokupovali vozacke na Kosovu i niko ne zna da vozi. Inace nisam ovoliko nervozan, nisu ovo ni bile neke rizicne situacije, nego kao sto rekoh, volim da psujem  [rofl]  [rofl]
Preticao sam i kad nisam morao :D

misa-pei

Èuj, kad si ulazio u onaj kru¾ni tok, èovek ti nije ni¹ta kriv. Ide¹ na uslovnu strelicu, ima¹ trougao (mora¹ da propusti¹ one u raskrsnici) i da se ukljuèi¹ iza ovog sivog malog auta. Ostalo... U redu, mada opet...

Drugo, imao sam sliènu kinesku sirenu, sjajna je bila, ali je ovaj relej ðubre neopevano. Zaglavio mi je na ukljuèeno, pa sam na brzinu morao da èupam ¾ice. Sreæa da mi je bio relativno dostupan. Zato, moj je savet da stavi¹ neki kr¹ten relej umesto njega.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

Prvi auto, koji je krenuo da pretice kad i ti, taj covek ne da nije kriv, nego nije imao trika da te vidi. On pogleda u tetrovizor i nema nikog  i krene a ti doleces u 2 sekunde... jbg stavi se u njegovu poziciju.

Drugo, danas saznam jednu pricu, drugara mi dok je vozio skuter sasece lik autom, ovaj stane, digne vizir, ostane na skuteru ali ga momacki naduva kurcem, od 3. kolena pa nalevo celu porodicu, ali na tome ostane, razidju se...
Lik u muriju, prijavi tablice, prijavi da mu je cupao vrata i pretio smrcu, svedok riba koja je sedela u autu "jedva ostali zivi"...
Epilog:
Hapsenje u kuci, odveden u stanicu, krivicna prijava, i evo, trece rociste.
Najebace ko zuti mrav. Sta ce biti ko zna...

Trece, sto puta sam vec pricao o tome, postoji nesto sto se zove akusticna inteligencija, povezivanje tona i zvukova sa ranijim iskustvima... postoji razlog zasto su razlicite "grupe" vozila sa razlicitim tonom trube. Tebe  sa tim "dubokim" tonom niko "ne cuje" tj. ne vidi, jer mozak ne povezuje to vozilo sa tim tonom. Tj. kad i èuje, poku¹ava da registuje ko upuæuje ton umesto da "reaguje". Ako mi ne verujes, testiraj.
Primer:
Ja ¹etam novosadskim kejom, iza mene prilazi bicikl sa nekom glupom elektricnom kineskom sirenom, ako bi ti opisao zvuk "kao neki tih alarm od kola" je to zavijanje, ja ne reagujem uopste, jer ne povezujem ton sa situacijom, okrecem se i vidim lika na bajsu i pomerim se. Nakon par dana slicna situacija osim ¹to iza sebe èujem nepogre¹ivo "cin cin" zvuk metalnog zvona bicikla, odma skacem korak u stranu i tek tad se okrecem...ovo pricam kao o reflexnoj ne svesnoj radnji. Razmisli o tome o cemu ti govorim...
A zasto, to sam skontao i kad je kum na motor stavio trubu od astre jer mu je crkla njegova. On u voznji u gradu iza mene i trubi, ja gledam u retrovizor i jurim pogledom "koji auto mi se prikrao" pa mi trubi...

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ljupche92

Poljanac, vidis sta kaze covek :D
Smanjuj dozivljaj, Honda se vodi na mene... :D
[cheers] [cheers] [cheers]

TEEfqd

#1154
Citat: Poljanac92 poslato 07 April, 2018, 22:14
Situacije od cetvrtka :D da se razumemo, ja znam da sam i ja bio kriv jer sam u dve situacije isao pobrzo :D i znam da psujem kao kocijas  [rofl]
! No longer available
nije problem sto vozis brzo nego vozis glupo. prva situacija i preticanje bez da popustas gas dok dodjes do vozila, to se tako nikad ne radi, vidi se iz gore prilozenog zasto.
ovo drugo u gradu, ubrzavao si da bi stigao do njega da bi mu kenjao, inace bi prosao covek.
2:20, ovo nije ni situacija

vozio sam se samo jednom sa jednim likom nazvacu ga pacijent
koji je voleo da sebe tako namerno stavlja u situacije da bi trubio i srao nekom. nemoj da radis to, naleteces na budalu kao sto sam ja koja ce namerno da te udari da bi zapravo imao za sta da seres.

megaidiot

Citat: FANTOM poslato 08 April, 2018, 02:41
bas mora zivotno da me ugrozi da izazove reakciju
godine. svi smo mi bili mladi i zeleli da se najebemo matere svima koji nam smetaju, pa proslo.

Citat: redshadow poslato 08 April, 2018, 10:44
naleteces na budalu kao sto sam ja koja ce namerno da te udari da bi zapravo imao za sta da seres.
lelelele pa zar bi stvarno nekog sjebo namerno?

Poljanac92

Sve to stoji sto ste rekli :D vise mi je bio fazon da isprobam samu svirenu :D ovo sto redshadow kaze, slazem se sa ovim prvim preticanjem, u sustini i popustam gas, a ovo mi tada naislo, pojma nemam zasto :D msm ima na mom kanalu jos snimaka voznji gde se vidi kako inace vozim :D za ovog u gradu sto se ukljucivao, nisam ubrzavao zbog njrga, zutio sam kuci, pa se namestilo :D
A za uslovno, ima trougao onde i onda koji metar ouna linija, bas da ne bi morali da cekaju ovi sto skrecu u levo, mzd se i ne vidi na snimku :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

TEEfqd

Citat: megaidiot poslato 08 April, 2018, 11:48
Citat: FANTOM poslato 08 April, 2018, 02:41
bas mora zivotno da me ugrozi da izazove reakciju
godine. svi smo mi bili mladi i zeleli da se najebemo matere svima koji nam smetaju, pa proslo.

Citat: redshadow poslato 08 April, 2018, 10:44
naleteces na budalu kao sto sam ja koja ce namerno da te udari da bi zapravo imao za sta da seres.
lelelele pa zar bi stvarno nekog sjebo namerno?


sad kad me ovako pitas odgovorio bih ne.  ali znam sebe, brzo mi skace puls :/ da prepoznam da se neko namerno namesta da bi bio bezobrazan verovatno bi ga cuknuo

FJCharlie

Na molbu kolege Eclipse evo da okacim jedan sa staze, meni jako drag, zabelezena struganja laktova na kameri :)

Jes da pise bez dosadnih klipova, ovaj se vozi u krug pa ne zamerite.

! No longer available

eclipse4

gledao ih sve :) ko sto sam gledao sons of anarchy :)

a najvise mi je drago sto nije divljanje preko punih linija nego na mestima gde se i vozi tako.