Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

Nisu imali vremena koliko sam skapirao pa im je lakse bilo da taj deo predju kolima a vise vremena da se vozaju po mongoliji
Jbga treba je izvozati posto su tamo putevi poceli uveliko da se grade pa nece to vise biti to, mada ce uvek moci da se sidje sa puta, velika je

milomir22

Citat: Hurricane poslato 28 Februar, 2018, 11:22
gleda ovo jedan od mojih vozaèa u firmi, koji je btw pre¹ao ceo svet neturistièkih destinacija na 12 toèkova i ka¾e:


ovo treba prebiti, pored prelepe Francuske, Italije, Spanije, Portugala njima san da idu u Mongoliju, pa i robija u CZu je lep¹a od Mongolije

¹ta on zna...




Delim misljenje s tvojim vozacem u potpunosti, nije samo urbanizam, meni je i priroda lepsa u Evropi nego u Mongoliji, suma, brdo, reka, ovo, ono. Tamo neko sivilo i zemlja boje cigle, a i truckanje po onim kaljavim putevima verujem da je dovoljan razlog za nekog ko voli off da se uputi tamo. U svakom slucaju + za video, a ja bih pre obisao Rumuniju nego Mongoliju, i to se uopste ne zajebavam kad kazem.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mkt

Jbg neko hoce avanturu a neko da pije kafe po benziskim pumpama i spava u hotelu
Meni licno ovo prvo zabavnije al svakom svoje
A i zanimljivije je gledati film o putovanju po mongoliji nego po evropi, meni bar

SSZGO

koja smorcina ova mongolija?

kao,san mi je da idem  po surdulici.... apsolutno nista zanimljivo, ravno u nedogled,

a neko je spomenuo rumuniju, pa rumunija je epska drzava za ovo... imas planine, puteve planinske, zamkove, svasta za videti...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mkt

Neko vozi motokros a neko pegla po ulici
Dva razlicita tipa voznje
Isto je i sa ovim putovanjima
Mene smara da gledam gopro snimak iz kokpita gde neko cepa 300 na autoputu, e to je smor

Hohštapler

Ko ljudi kad odu na "egzotiène" destinacije pa idu u turistièkim grupama... Ili muzejima, ¹oping centrima..
Jebe¹ ti to.

I Rumunija i Mongolija imaju svoje lepote. Ne vredi omalova¾avati ni¹ta.

Koji kurac ima da se vidi u Arapskim pustinjama? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

SSZGO

nema nista sem pustinje, ali mozes da  priustis da ides po celom svetu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


UFF

ja volim, na slici, priroda, nigde nikog, samo ti i motor, sloboda, ides gde hoces, nema puteva nit ograda
i lepo je malo provozas se po prirodi, sidjes sa asfalta i puteva na sat dva avanture super
al da se drkam i truckam po ceo dan svaki dan i kaljam po blatu... cemu?

VR 46

Twist of wrist!

kepo

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2018, 12:55
ja volim, na slici, priroda, nigde nikog, samo ti i motor, sloboda, ides gde hoces, nema puteva nit ograda
i lepo je malo provozas se po prirodi, sidjes sa asfalta i puteva na sat dva avanture super
al da se drkam i truckam po ceo dan svaki dan i kaljam po blatu... cemu?

A jel bi voleo svaki dan da peglas odlicne krivine po najboljim asfaltnim putevima i krajolicima?

UFF

hmmmm

bas svaki dan?

ne :D

jos samo da si dodao bez saobracaja i to je moje vidjenje raja na motoru

kepo

E vidis, sam si sebi dao odgovor. :) Ovo je peglanje bez saobracaja. Mozda jedan dan ako te prodju ledja budes poceo da vozis enduro sa ekipom, pa ce ti biti jos jasnije.

UFF

gledam vec neko vreme duzmem neki enduro za laganu voznju i istrazivanje njiva u sumaraka u mojoj okolini duz nasip

-mora da bude 4t
-mora da ima el.starter
-ne zanima me full cross nit umem to da vozim kako treba nit zalim da se drkam sa odrzavanjem
-pozeljno je da bude sto laksi jer ne bi sa svojom sjebanom kicmom ceo dan da cimam i dizem nesto tesko
-zato me ne zanima 600ccm vec nesto izmedju 125 i 400 ccm
-nije mi bitna snaga koliko tezina u saobracaj verovatno necu ni ici, kinta nije problem ali ne bi puno ni da dajem jer cu ga voziti bas bas retko

razmisljao sam o drz400, wr250, xt125r... nemam pojma dajte predloge  [neampojma]

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

kepo

Mislim da ti je sve to sto nabrajas pretvrdo za ledja ... preporuka nesto mekse i teze, za kuliranje, malo se uvozas nadjes mu vagu, dobre gume, biraj puteve, nadji mu dobar polozaj za stajanje, i uzivaj!

kepo


Hurricane

Za one sto imaju probleme sa kicmom samo heblovi


lord_oblivion

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2018, 20:42
gledam vec neko vreme duzmem neki enduro za laganu voznju i istrazivanje njiva u sumaraka u mojoj okolini duz nasip

-mora da bude 4t
-mora da ima el.starter
-ne zanima me full cross nit umem to da vozim kako treba nit zalim da se drkam sa odrzavanjem
-pozeljno je da bude sto laksi jer ne bi sa svojom sjebanom kicmom ceo dan da cimam i dizem nesto tesko
-zato me ne zanima 600ccm vec nesto izmedju 125 i 400 ccm
-nije mi bitna snaga koliko tezina u saobracaj verovatno necu ni ici, kinta nije problem ali ne bi puno ni da dajem jer cu ga voziti bas bas retko

razmisljao sam o drz400, wr250, xt125r... nemam pojma dajte predloge  [neampojma]
Kao da èitam oglas da kupuje¹ kineza  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole