Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Major

Sto ti je super snimak.. nemoj vise molim te
[rofl]

milomir22

@Losmi jel si u Cacku ili Smederevu?

Ako ces biti u Smederevu neki dan, hteo sam da svratim da obidjem tvrdjavu, nisam  nikad bio, pa reko' ajd' sa mnom da ne idem sam.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

E jbg, u Cacku sam, bio tamo do nedelje, sad idem tek tamo posle septembarskog roka...

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Major

Citat: Milos96 poslato 28 Jul, 2017, 14:25
E jbg, u Cacku sam, bio tamo do nedelje, sad idem tek tamo posle septembarskog roka...

Svrati do Marinkovica :D :D :D

mkt


Glava Dole


SSZGO

konacno jedan koji ima voznju, cimao sam se ceo dan u vegasu da sredim snimak pa da okacim svuda.....


! No longer available
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Vegas je profesionalniji ali i komplikovaniji mnogo za pocetnike, filmora prostija a ipak ima puno opcija, bukvalno sve sto je bilo  kom amateru potrebno, tako da se slazem sa lordom, i ja samo nju koristim za te stvari :)

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 22 Avgust, 2017, 17:07
Vegas je profesionalniji ali i komplikovaniji mnogo za pocetnike, filmora prostija a ipak ima puno opcija
evo probao na poslu filmoru, nije lose na prvi pogled, cak stavise deluje sasvim pristojno.
ali final cut je zakon, vegas je bio dobar dok je imao samo montazu zvuka, upropastili sve kad su ubacili video. :D

OKi


Kostić

ako nisi si¹o dole do poslednje vodenice, d¾aba si i¹o. glavni vodopad je atrakcija, al sve ono dole je keva. ima dosta da se spu¹ta al vredi siæi. ima i tunela i kadica i trista pièki materina kuda bi dron mogo da proðe da napravi do jaja snimak

UFF

aha doron ima do jaja gps signal u tunelima i pecinama  [ludak]

SSZGO

Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2017, 00:05
aha doron ima do jaja gps signal u tunelima i pecinama  [ludak]

Mavic radi i preko 4 komada infrared kamera tako da moze da ide i bez gps signala... u zatvorenom prostoru...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


Kostić

pa ti vidi. ima¹ tehnologiju a ona zaka¾e i padne na ufovu kuæu direkt vertikala :)

lord_oblivion

Ishakuju ga isisovci i otmu ga u sred snimanja i zalete u aviJon na sletanju na Surèin  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

megaidiot

Citat: OKi poslato 22 Avgust, 2017, 20:45
Daj neki link?
ima samo za mac-a, ako ne gresim, potrazi na googlu nalazis sigurno.

Citat: lord_oblivion poslato 23 Avgust, 2017, 09:10
Ishakuju ga isisovci i otmu ga u sred snimanja i zalete u aviJon na sletanju na Surèin  :D
nasa velika sreca je sto im nismo toliko interesantni koliko god se trudili.