Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ljupche92

Citat: OKi poslato 01 Jul, 2017, 20:12



Oæu moj virtuelni drugare i kolega  [flashing] [flashing]. Hvala sinak  ;D ;D ;D

Snimak je dobar, samo jos zvuk honde da ima ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

grber

Citat: SSZGO poslato 26 Jun, 2017, 19:42
evo ja vezbam da koristim drona...

kako uraditi tecnu putanju itd, kruznice i slicno....
Ovaj moj to sam radi  ;D

! No longer available
! No longer available

SSZGO

stavio si ga na follow me, ali to meni ne treba, treba mi da napravim scenu i snimim tacno definisani predeo uz tacno definisanu putanju brzinu ugao itd...

koji dron imas btw


evo update mog snimka, dodate nove lokacije

! No longer available
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

grber

Ma znam, treba dosta vezbe da bi rucno ispalo fluidno. Ovaj moj je Mavic Pro a uzeo sam ga prvenstveno zbog malih dimenzija.

Inace, za predefinisana snimanja ima ona Litchi aplikacija gde na kompjuteru zadas kako zelis da leti i snima (nisam jos stigao da probam, al eto da pomenem).

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kostić

ovaj lud, jes da vozi ko napaljeni klinac al mu nije lo¹e vreme... mada mu fali malo do kraja. al i de kalibra ki besna

https://www.youtube.com/watch?v=a_qe63Nn_4k

mrle


Kostić

svi ¹to juru po tom ko¹utnjaku su d¾iberi

mareskin

Citat: kosta66 poslato 13 Jul, 2017, 13:58
svi ¹to juru po tom ko¹utnjaku su d¾iberi

Ovo je sve jednosmerna ulica?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

aha. od skojevskog do stadiona imra niz brdo, pa od stadiona do ajduèke, pa od ajduèke do ko¹ute - krug, sve jedan smer. mada ima pacijenata koji zapnu suprotno bez muke u fazonu, pa ¹ta ... mahom ¾ene... posebno od ski staze kad idu kuæi pa ih mrzi da naprave krug, nego cepnu kontra, ¹ta jebiga dvesta metara nije stra¹no. ima i mudrih, koji cepnu po livadi, al su retki. inaèe je ¹uma prepuna delova, branika farova od kojekakvih 'd¾ibera' :D

mrle

Citat: mareskin poslato 13 Jul, 2017, 14:33
Citat: kosta66 poslato 13 Jul, 2017, 13:58
svi ¹to juru po tom ko¹utnjaku su d¾iberi

Ovo je sve jednosmerna ulica?

kao ¹to kosta napisa. Ali dodao bih i to da je to jedna oaza mira, zelenila, prepuna pe¹aèkih,  trim staza, sprava za ve¾banje, mesta za ro¹tiljanje... kuæa mi se nalazi tu. Ljudi ja¹u konje, mnogi voze bicikle. A onda se pojave d¾iberi koji misle da taj jednosmerni krug slu¾i za izdrkavanje.

Kostić

ja sam se tu rodio, pa ¹ta. tu rilja ekipa traktora¹a po tim stazama kuda voze konje i bicikle. zamisli da traktorista zabode konja na biciki, ili neki zaljubljeni par koji bere kukurek u sred ¹ume, dok juri po ofu, koji kako ka¾u poznavaoci nije of. opasno je svakako, al tu se d¾ibera pa ima jedno 60 godina, ako ne i du¾e. mada je nekad to bila samo pra¹uma, sad je mnogo urbano pa vi¹e nije sigurno to d¾iberanje a nije ni preporuèljivo. al ko mo¾e da odoli a da ne potegne malo po gasu? neki d¾iberaju dve glave po ibarskoj, a ibarska sve do ljiga naselje. neko d¾iberi¹e po gradu u gu¾vi, neko po divnim delovima prirode pa zagadi krosem tu lepotu i popla¹i divljaè.

svi smo mi d¾iberi.

najveæi d¾iberi su taj divni svet koji ro¹tilja i pravi buku, zagaðuje ¹umu, ostavlja ðubre i pona¹a se kao stoka.


Glava Dole

Vidi se kadar, ne  znam da l' je neko primetio... srecom nije al mogao je da ga ubije samo tako, u krivini mu proklizava, gume skripe pravo prema pesaku...



Motor i ajde, ali autom raditi ovo u saobracaju... jos se izdrkava na nekog ko postuje propis... ja i kad ne postujem ne derem se na ove koji postuju, provucem se kad i gde mogu :)

mrle


Kostić

i sve to u mom dvori¹tu. jer je ta ¹uma moja dnevna soba i moje dvori¹te. eto, stoka nevaspitana. ne mogu ko èovek da zavijem ruèicu za gas, jer znam da æe ne¹to da se naðe na putu. neko divno biæe koje baci papirnu maramicu u ¹umu dok bere ljubièice i ¹etka se po sredini puta ko da je u svojoj kuæi ;D

jednom sam naleteo na lika, koji je vozio motor u kontra smeru sasvim opu¹teno i ulazio u krivinu iznutra. car èovek. izleteo sam sreæom sa osam banke pa uspeo da ga izbegnem na vreme, inaèi bi bilo lele. raèunaju ljudi da je tu slab saobraæaj pa mogu da skrate put ili da u¾ivaju.

sve je to d¾iberaj. komplet. a i ja sam d¾iber, jurcam tu motorem :(

;D

Kostić

evo ga mladi doktor milo¹. saæe on da prostudira snimak, a polupo auto, bacio suvozaèa sa motora napravio par pièvajza i opet jurca oko pe¹aka po èaèku sa dodu¹e sreðenom glavom na pitaj boga dal je ispravnoj tarabi od motora. pa ne ide to tako. puter je puter i masna kosa je masna, pa da jebe rak raka, ¹to bi reko laziæ. :)

mrle, ovakvih je u ¹umi na svakih deset petnes minuta bar p ojedan. ja sedim pu¹im i gledam ponekad. isto ko i u gradu, na ibarskoj i bilo gde drugde.

icatenej


icatenej


icatenej

Produktivan sam ovijeh dana :) Evo i video sa novembarskog blatarenja po Kosmaju i Bukulji... Vozili Lord Oblivion i ja...

! No longer available