Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

#1000
! No longer available

Nedelja, dosada, malo se cisto provozao na(vec poznatom putu) za kraljevo za svoju dusu...

Babu sam mogao da ubijem samo tako da sam bio ludji i nepazljiviji nego sto jesam :)



A i jedan udes umalo da se desi ispred mene... taxista obilazi, passat lubenicar bez migavca samo smotao... ali i to je proslo dobro...





UFF

baci tu kameru ili je upoznaj sa mrletovim telefonom

Glava Dole

I nije kamera, telefon... navigacija i kamera u jednom bez zamene polozaja, milina :) jbs kvalitet, vidi se sasvim dovoljno :)

Major


Glava Dole

Ne potcenjuj ga, huawei g300 toliko star eto kako snima a evo kako LG G2 sa 13megapixela kamerom:

! No longer available

S obzirom koliko vredi, da je i telefon i navigacija i kamera u jednom... best buy definitivno :)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

Citat: Milos96 poslato 22 Jun, 2017, 16:40
Ne potcenjuj ga, huawei g300 toliko star eto kako snima a evo kako LG G2 sa 13megapixela kamerom:
S obzirom koliko vredi, da je i telefon i navigacija i kamera u jednom... best buy definitivno :)
Sad sam shvatio.. pa ti ne znas da snimas [rofl]
Za tebe je ovako nesto da montiras na motor

Glava Dole

Ma jok, ona na okretanje... pa desnom rukom dajem gas i saltam na medjugas a levom vrtim rucku i snimam [rofl]


SSZGO

Dubai skydive. Lik je skakao iz aviona
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

megaidiot

nadam se ne iz onog iz kog su na kraju svi iskocili [rofl]


SSZGO

! No longer available


evo ja vezbam da koristim drona...

kako uraditi tecnu putanju itd, kruznice i slicno....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

VR 46

Како су средили Београд на води јбт  :o
Twist of wrist!

Hattrick


Glava Dole

Evo cisto onako, totalno neobavezno, isecak iz poslednjeg snimka "suvog" navlacenja na kratko... za one koji nisu gledali 20 i kusur minuta snimka :) Ako nekog interesuje kako navlaci FZR-ka sa skromnih 90 konjica nakon sklapanja :)

! No longer available

OKi

Matorac vozi, pa je i samim tim dosadan [flashing] . Ali je akcenat na opciju Dash CAM  [panic] , WP.  speedpmetar sygic. ima u gornjem uglu i brzina i geo ¹irina i du¾ina :P :P :P

! No longer available



ljupche92

Citat: Milos96 poslato 12 Jun, 2017, 20:13
I nije kamera, telefon... navigacija i kamera u jednom bez zamene polozaja, milina :) jbs kvalitet, vidi se sasvim dovoljno :)

Da ne citiram ono gore sa klipom i slikama ;D

Kad vec dolazis ka Kraljevu, cimni da popijemo neko pivo :)
[cheers] [cheers] [cheers]

OKi




Oæu moj virtuelni drugare i kolega  [flashing] [flashing]. Hvala sinak  ;D ;D ;D

Glava Dole

Citat: ljupche92 poslato 01 Jul, 2017, 20:09
Citat: Milos96 poslato 12 Jun, 2017, 20:13
I nije kamera, telefon... navigacija i kamera u jednom bez zamene polozaja, milina :) jbs kvalitet, vidi se sasvim dovoljno :)

Da ne citiram ono gore sa klipom i slikama ;D

Kad vec dolazis ka Kraljevu, cimni da popijemo neko pivo :)

Vrlo moguce da sledece nedelje skoknem na sladoled do vr. banje pa u povratku, ako se poklopimo, cimam te :) Pusti broj na PP za svaki slucaj :)