Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 27 Decembar, 2015, 06:53
Citat: Milos96 poslato 14 Novembar, 2015, 19:42
Je l' sad bolje?

ti mali da izvadi¹ taj èièak iz guzice i pored ¹kole da ide¹ 20. i da ne obilazi¹. izaði negde napolje pa ga otresi, da ne otrese¹ nekog pe¹aka.

...rece mu Kostic... [rofl]

Bori¹a

otresao ja pesaka... nimalo prijatan osecaj... padas 300%

Glava Dole

otreso i ja jos odavno, pre nego sto sam polozio i PSP dakle pre 14-e, ja tek kupio onog FREEja i bio odusevljen kako ide posle kineza, zaletim se ko majmun a ova gurnula slusalice u usi i krene lagano da prelazi ulicu ma pogledala nije dal ima nekog i to korzira onako lagano, prelazi poprecke van pesackog i ja na sirenu, na kocnice... auto ovamo, auto onamo i ebiga, bolje u nju nego da pravim stetu na automobilima, ona ce da zaraste [rofl] usporio sam dosta al iskrivio sam rucicu leve kocnice onako oko guvernale kolko sam je jako lupio tu oko kuka, dobro joj nisam nesto slomio i vice ona na mene kako vozim vicem ja na nju gde gleda, dizem motor i pun gas dalje [rofl]

A ti kosticu... parkiras se ono bese sa 260? :P

Bori¹a

ja sam ovog boga mi po sred sredine udario... pao on pao ja... ja ustao on lezi... [doh]


mareskin

Citat: Milos96 poslato 27 Decembar, 2015, 13:37
otreso i ja jos odavno, pre nego sto sam polozio i PSP dakle pre 14-e, ja tek kupio onog FREEja i bio odusevljen kako ide posle kineza, zaletim se ko majmun a ova gurnula slusalice u usi i krene lagano da prelazi ulicu ma pogledala nije dal ima nekog i to korzira onako lagano, prelazi poprecke van pesackog i ja na sirenu, na kocnice... auto ovamo, auto onamo i ebiga, bolje u nju nego da pravim stetu na automobilima, ona ce da zaraste [rofl] usporio sam dosta al iskrivio sam rucicu leve kocnice onako oko guvernale kolko sam je jako lupio tu oko kuka, dobro joj nisam nesto slomio i vice ona na mene kako vozim vicem ja na nju gde gleda, dizem motor i pun gas dalje [rofl]

A ti kosticu... parkiras se ono bese sa 260? :P

Tako je mene zamalo oborio neki kreten na skuteru u To¹inom bunaru preko puta Daka. Prelazim na pe¹aèkom naravno na moje zeleno i registrujem neko zujanje sa leve strane. Stao sam na sekund i u tom trenutku me lik na skuteru proma¹io za milimetar. Majmun nije uop¹te usporio na crveno. Jedan od onih seronja koji misle da su mnogo dobri jebeni vozaèi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Al ja sam em bio klinac(naravno na greskama se najbolje uci, sad vozim ko manijak al kad mi se cini da je sigurno a ruka i noga na kocnici i ja u pripravnosti kad god i pomislim da ce neko mozda da pomisli da mi iskoci) em tu niti je bio pesacki niti je bilo semafora ni nista, po sred puta je krenula da korzira po mojoj traci e pa jbg... naucila je bar lekciju :D A i ja naravno...

Kostić

jednom prilikom je ho¹tapler napisao da mi jesmo manijaci ali nismo nem pojma ne mogu da se setim, ali su¹tina je bila u tome da mi jesmo manijaci ali nismo to na ¹ta je mislio al ja ne mogu da se setim. nebitno, tajna ¾ivota je u tume da slabijeg po¹tuje¹ a na jaèeg di¾e¹ patku. naravouèenije: divljaj tamo gde se mo¾e a tamo gde je rizik nemoj. bolje da nervirate saobraæace na bezbedan naèin nego da izigravate budale i poèistite nekoga ko vam iè nije skrivio ili olupate nekome imovinu. ako je pe¹ak nevaspitan i ne gleda to ne znaèi da trebate da ga izujete. ima ona narodna: na sirotog i zec di¾e kurac. a zec je pla¹ljiv i slab.


UFF

naravno da ne treba da ga izujes, treba samo da ga uplasis tako da se u gace usere od straha, ali sirenom to ne mozes izvesti vec na motoru mu se prisunjas na leru pa iza njega zavrnes akrapa u blokadu a na kolima nema nista bolje od skripe guma, sirenu ne jebu ni 2% jos se okrenu da ti pokazu kitu, ali zato ubrzas pa zabodes kocnicu naglo (ako imas abs pa nece da skripi onda povuces rucnu) pa da vidis kako skacu na glavu preko bankine salto mortale  [rofl]

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Andreja

Izuzetno uzbudljiv klip, dlanovi su mi se znojili dok sam gledao.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Andreja

Ko mi je dao minus, nabijem ga na kurac, nek pogleda ponovo kako se zove tema :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

Rado bi snimio i vo¾nju ali nemam kameru, zato samo ovaj snimak sa mobilnog, kada kupim kameru biæe boljih snimaka, jbg.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Andreja

Ma opu¹teno, sprdam se malo, samo neko me na njegovu ¾alost preozbiljno shvata :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

viper

Hteo ja jednom rukom da dr¾im mobilni pa da vozim ali dva puta zamalo da padnem koliko je klizavo bilo kad je mraz popustio, zato sam se manuo æorava posla, biæe snimaka obeæavam samo da kupim neku jeftinu kamericu :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Andreja

Sve jasno, ja obeæavam godinama nove snimke sa akcionom kamericom i nekim DSLRom ali uvek me sjebe ne¹to ili se promene prioriteti :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Citat: viper poslato 01 Januar, 2016, 19:33
Hteo ja jednom rukom da dr¾im mobilni pa da vozim ali dva puta zamalo da padnem koliko je klizavo bilo kad je mraz popustio, zato sam se manuo æorava posla, biæe snimaka obeæavam samo da kupim neku jeftinu kamericu :)

Okacis ga selotepom za kacigu ko ja i teraj :D

viper

Ako ne kupim kamericu, ne¹to æu izgrunfovati 😃
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić