Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Dao sam ti zahvalnicu jer si me provozao po mojim krajevima. Nisam tim putem nikad isao ali to je to. Sad mi je zao sto nisam snimao nista od voznji po tim krajevima, ukljucujuci i sva ona ludovanja oko Kosjerica. Tacno sam se najezio kad sam vidio onaj put od Valjeva prema Peckoj. Tim putem sam stalno jurcao preko Ljubovije do Valjeva i dalje. Mislim (a ne pretjerujem) da nijedno neletece vozilo nikad nije islo brze tom deonicom. Dobra stara vremena i afrika...

Ah...odoh na plazu da se ohladim ;D

Jefta


lord_oblivion

Nisam se skorije odu¹evio kao na ovom potezu. Ne raèunam moj put na Taru u avgustu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Citat: Boban_m poslato 03 Oktobar, 2015, 20:51
Dao sam ti zahvalnicu jer si me provozao po mojim krajevima. Nisam tim putem nikad isao ali to je to. Sad mi je zao sto nisam snimao nista od voznji po tim krajevima, ukljucujuci i sva ona ludovanja oko Kosjerica. Tacno sam se najezio kad sam vidio onaj put od Valjeva prema Peckoj. Tim putem sam stalno jurcao preko Ljubovije do Valjeva i dalje. Mislim (a ne pretjerujem) da nijedno neletece vozilo nikad nije islo brze tom deonicom. Dobra stara vremena i afrika...

Ah...odoh na plazu da se ohladim ;D


i on bi tebi dao hvala za voznju u tvom bmw-u i hladjenje na tvojoj plazi :D

icatenej


lord_oblivion

Da bre, uvukao si se u te kompjutere, samo ti pertle vire  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

icatenej

Evo ga i drugi deo - od Proslopa do Soko grada... U¾ivajte...

http://www.youtube.com/watch?v=xlBvdy-C5FA

Treæi deo æe biti od Ljubovije, preko Bobije do Debelog brda...

Glava Dole

Welcome to Smederevo, sa totalne perifirije jednog kraja grada na drugi u ~5min, jbg kad sam sa svakodnevnih voznji spao na po 100-150km(koliko uspem da napravim u 2 dana mada ispadnem iz forme) jednom u 2-3nedelje pa neizivljen totalno :D Ovi snimci su od pre 2 nedelje kad sam isao kuci i isprobavao regler, malo pre ih nasao u telefonu zab totalno na to :D
! No longer available

I malo kratkog potezanja na pravcu, nisam odavno kacio :D
! No longer available

Hohštapler

Minus od mene. Samo zato ¹to mi glava stoji uspravno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

! No longer available










Ne razumem minuse evo i meni glava stoji uspravno pa sta... bjb babe ste postali jbte.

Hohštapler

Citat: CBRR1 poslato 14 Novembar, 2015, 14:22
Ne razumem minuse evo i meni glava stoji uspravno pa sta... bjb babe ste postali jbte.

trebalo mu minut posla da obrne video i da ga tako okaèi... a kako ovo da gleda¹?
Obrnem lap top?

ps.
Jbte, R1 napuni prvu do 140??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Kad ga okacim bude uspravno ja sam bas i okretao na YTu da bi bilo preko celog ekrana, da ne bih imao one siroke crne trake sa strane tj suzen klip, ja bar mnogo bolje vidim ovako i nema nikakve potrebe okretati ni glavu ni ekran... onaku bude kao ovde:
! No longer available

tj vise od polovine povrsine ostaje neiskorisceno... za tebe princezice hostapleru specijalno stizu novi neokrenuti za 2-3 sata kad se uploaduju posto ove necu da skidam, meni su lepsi, da vidimo da li ce onda biti plus od tebe, ljubim te u taj nezni vratic  :-*

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Novembar, 2015, 15:29
Citat: CBRR1 poslato 14 Novembar, 2015, 14:22
Ne razumem minuse evo i meni glava stoji uspravno pa sta... bjb babe ste postali jbte.

trebalo mu minut posla da obrne video i da ga tako okaèi... a kako ovo da gleda¹?
Obrnem lap top?

ps.
Jbte, R1 napuni prvu do 140??
Kod mene 100mph (160km/h) na 13500obrtaja. Moze jos 10-15, al' to je vec ide u crveno, veliki no-no za mene ...

OKi

Citat: CBRR1 poslato 14 Novembar, 2015, 14:22
! No longer available
Ne razumem minuse evo i meni glava stoji uspravno pa sta... bjb babe ste postali jbte.
[clapp] [clapp] [thumb_up]

Glava Dole


OKi


BOKYBOY

...moze li neko da mi objasni...cemu sve ovo...mrzi vas da saltate u drugu ili...? [neampojma] [ludak]

Glava Dole

Nije ovo moj, ovo je sa neta posto mu cudno da moze 140, eto moze i vise... odakle meni R1, jos dugooo dugoo mogu samo da ga sanjam :D

TEEfqd

Citat: CBRR1 poslato 14 Novembar, 2015, 14:22
! No longer available










Ne razumem minuse evo i meni glava stoji uspravno pa sta... bjb babe ste postali jbte.

2:31 ...u koju situaciju si ti sebe stavio bajo moj