Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.



Major



Lazic

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2015, 02:13
[rofl] kosta izgubio kameru u sumi i na nasu zalost ili sveopstu srecu vise nece moci da kaci klipove  [rofl]
Ima¹ jo¹ jednu zahvalnicu... ;D :-*

Glava Dole

Kosta, pokazacu ti ja kako se telefon vezuje selotepom za kacigu, nista ne brini :D

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rboban

Ride It Like You Stole It

Hurricane

...auu bre al si ga udavio..

..èisto da zna¹, mnogo bolje vozi¹ motor nego auto...


SSZGO

ova gopro u kolima usporava sve... krivine su bas ostre , ogranicenje je 30-40 a ja idem 70-120, ne znam ni ovaj put ako pogledas strane puta sve su ostecene od sudara jer su ljudi precenili kojom brzinom moze da se skrene
hteo sam motorom ali ima 200km autoputa izmedju mene i ove planine, mnogo je lakse kolima
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

®or¾ GTI


makinjo

Citat: SSZGO poslato 03 Oktobar, 2015, 12:03
ova gopro u kolima usporava sve... krivine su bas ostre , ogranicenje je 30-40 a ja idem 70-120, ne znam ni ovaj put ako pogledas strane puta sve su ostecene od sudara jer su ljudi precenili kojom brzinom moze da se skrene
hteo sam motorom ali ima 200km autoputa izmedju mene i ove planine, mnogo je lakse kolima
Vredi provozati 200 km motorom pa makar bila prava linija samo da se ovakve krivine provozaju :D

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 03 Oktobar, 2015, 13:40
Citat: SSZGO poslato 03 Oktobar, 2015, 12:03
ova gopro u kolima usporava sve... krivine su bas ostre , ogranicenje je 30-40 a ja idem 70-120, ne znam ni ovaj put ako pogledas strane puta sve su ostecene od sudara jer su ljudi precenili kojom brzinom moze da se skrene
hteo sam motorom ali ima 200km autoputa izmedju mene i ove planine, mnogo je lakse kolima
Vredi provozati 200 km motorom pa makar bila prava linija samo da se ovakve krivine provozaju :D


...jb¹ ga, ti i ja smo navikli na to! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Greh je ne provozati motor ovakvim putem  [panic]
Twist of wrist!

icatenej


Andreja

Gasoliiiiinaaaa :D Odgledao ceo, jedva èekam da se vratim na enduro pa peglamo zajedno...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a


CBRR1


Bori¹a


CBRR1