Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

JEL TI TO IMAS DASKU NA MOTORU?!?!?!?!?  [rofl] [kralj]

Kostić

aha, sa toèkiæima. kad sletim sovog kr¹a, da nastavim ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

strožanac kaštela

malo lo¹iji kvalitet klipa ...
inaèe, momak je poginuo pre nekoliko godina


Hurricane

...koji maestro ebemti..  [facepalm]

bar je uspeo znak da zabode...  [thumb_up]

Kostić

ovaj iznad, ¹to ¹uri onako, pa kako da ostane ¾iv? a ovaj ispod.... jel bio pijan ;D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole

#770
Evo jedna forica, ako imate neku klasicnu web cameru i malo moderniji telefon koji podrzava OTG konekciju samo vam treba programcic i OTG kablic(sa micro usb na klasican veliki), zvuk je sa telefona(taman on ide u dzep na sigurno, pa je i sustanje od vetra kolko-tolko umanjeno).

Eto kako sam ja ovu danas iz zezanja pricvrstio cisto probe radi kako to izgleda na motoru i jedan snimak totalno laganini, jeste da je DOSADAN i kvalitet je ko da je snimljen ves masinom al ajd radi reda, bice ih jos, do duse slicnog kvaliteta jer mi se G2 bas ne kaci ispod kacige kao stari a i tesko da bi stao svakako, ovako sa ovom kamericom sigurica :D
Nije extreme kamera ali moze da zavrsi posao za zezanje :D
http://i58.tinypic.com/1411vl5.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=FQ1-mPnbRZE
(motor i vizir inace prljavi dosta, ja sam od onih koji se ne boje da pokisnu i vozim svakodnevno a hladno mi za pranje i lickanje sad) :D




UFF


Glava Dole

Rekoh da nije extreme kamera ali dobra forica bar po meni i reko da podelim i ovde, bar je besplatno i prakticno :D

A i za zvuk verovatno da dosta zavisi gde je telefon i od mikrofona na njemu :)

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 02 April, 2015, 00:37
Rekoh da nije extreme kamera ali dobra forica bar po meni i reko da podelim i ovde, bar je besplatno i prakticno :D

A i za zvuk verovatno da dosta zavisi gde je telefon i od mikrofona na njemu :)

ako hoces da poboljsas snimak na kameri za 76% obrisi vizir motora ;D

Kostić

prvo ispravi taj snimak, neko æe da iskrivi vrat. i uzmi stetoskop, ¹ta se muèi¹ s¾ice :)

lord_oblivion

Citat: Milos96 poslato 02 April, 2015, 00:37
Rekoh da nije extreme kamera ali dobra forica bar po meni i reko da podelim i ovde, bar je besplatno i prakticno :D

A i za zvuk verovatno da dosta zavisi gde je telefon i od mikrofona na njemu :)
Daj link za taj programèiæ za android.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.serenegiant.usbwebcamera

Ali moze da se podesi da snima najvise 3 minuta, sigurno da ima i neki bolji ali treba isprobavati, samo kucaj na play story "usb camera"

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

Citat: kosta66 poslato 18 Mart, 2015, 10:38
nije na odmet da omladinci malo bace oko pre poèetka jahanja oglancanih babaroga.

sačuvaj tikvu

malo ste mi dali minusa, pa evo da ponovim gradivo. ajde, ¹ta ste se stisli ko penzioner na kasi u maksiju. ne ko¹ta ni¹ta. osim, mo¾da glave. al ona nema cenu. ¹to ja obo¾avam ovuda da stegnem gid¾ojla jedno 180 - 200 i da uletim u rupu, na onaj jebaèki pravac, al kad god to uradim, (figurativno), obièajno zavr¹im u levoj traci. valjda tu, sreæom jel, skreæu desno. ako se neki zajebe, pa nastavi pravo il zavrne levo, neæe vi¹e da bude klipèiæa za minuse. :)


crossroad

Radanovic

kod ovog na kanalu ima extra klipova ( kroz Hrvatsku i Sloveniju ) ... onboard Panigale  [srce]

GoPro Test poz 1