Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Havarisan


MILJAN

Cave ab homine unius libri

zVuk

....pretpostavljam da su za tebe budale svi koji voze brze od 40 km/h....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jefta

Klip je ubrzan pa se samo cini da ide brzo. Sa iste pozicije sam i ja snimao na gsxr-u i kada je brzina oko 120-130 na snimku zbog sirokougaonog sociva izgleda kao 60-70...

mt:s

Citat: MILJAN poslato 25 Oktobar, 2013, 03:05
Citat: redshadow poslato 15 Oktobar, 2013, 03:49
Honda cbr 1000
neki nas klip, ne znam ko vozi
Uhapsiti budalu...

Na¾alost deèko je stra¹no povreðen, jedva ostao ¾iv... trajne posledice, nepokretna desna ruka...
Po¹ao na more i na izlazu iz bgd-a, èovek otvori vrata od auta i izaðe iz auta bez da pogleda pozadi...

sasafilipovic

Bojan Pantiæ, znam ga sa rehabilitacije, plexus brachialis desne ruke.

MILJAN

Citat: zVuk poslato 25 Oktobar, 2013, 07:04....pretpostavljam da su za tebe budale svi koji voze brze od 40 km/h....
Izvalio si tesku glupost... Ovaj vozi preko pune,cepa ga samo tako..napravio je gomilu prekrsaja,.ona voznja jemza trkacku stazu a ne saobracajnicu.,,,Vozis porodicu i takav ti majmun uleti motorm u auto.... Bolje da ne razmisljam..u svakom slicaju ne znam sta si hteo da napises nije svesno ni malo...
Sto se mene tice svi takvi kurtoncici mogu slobodno da se zakucaju motorm u zid gde god hoce, ali ne na saobracajnici da ugrozavaju druge..
Cave ab homine unius libri

zVuk

uuuu jeeee vozi preko pune......zovite pojacanje.....na celom klipu nema ni jedne rizicne situacije, on nije presao punu tamo gde je nepregledno......

meni je ne shvatljivo da neko vozi motor od 50+ konjskih snaga i da vozi iza traktora koji ide trideset-cetrdeset na sat i da ga ne obidje iako su ispunjeni svi uslovi da se to uradi na bezbedan nacin, samo zato sto je puna linija.....van pameti......

ako ti je ova voznja za hapsenje, onda bi po tebi pola ljudi sa ovog foruma (mislim na ljude koje licno poznajem i sa kojima sam se vozio) trebalo kamenovati do smrti......??


a to sto si ti u svojoj glavi video da ti se on zabija u auto.....to je samo u tvojoj glavi.....ne obistinilo se...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

MILJAN

Koji traktor? Auta sam video..brzo je vozio osim ako nije ubrzao snimak a onda takav snimak ne zasluzuje da se gleda..
Ovako ja vozim u naseljenom mestu...
pre neki dan od moje kuce do restorana..
http://youtu.be/OC1JrqQ-uI8
. A krivina,puna linija,prejak gas, obaranje....to je rizicno i tako nastaju nesrece.Moj sin je izgubio brata od rodjene tetke tako sto je decko isao pravo ali preko 140 na magistralnom putu..auto je polako izlazio i nije stigao da ga vidi iz polukrivine...poginula su obojica..udario je bocno u vozaceva vrata..Ja sam ga mrtvog oblacio u kapeli, dok su mu skoro sve koske krcale i udovi se upredali..mleveno meso......strasno...ovaj drugi je imao 2 deteta od godinu i 2.5 godine... Tako da zajebite nepropisnu bezinu i preticanja u punoj jer se tragedije desavaju tako pa cak i na pravom putu...Imao je 18 godina...
Cave ab homine unius libri

zVuk

....ma dobro to za traktor sam malo karikirao....... veruj da mi je zao tragedije koja vas je zadesila......sto se tice voznje u naseljenom mestu sa snimka, i ja tako vozim kad prolazim kroz mala mesta gde propustis dva automobila, a treci ni ne dodje, ali bez zajebancije, zaista postujem propise po naseljenim mestima i smatram da tako treba (beograd je nesto drugo, tu zdrav razum i postovanje propisa ne pomazu u saobracaju,)

.....ja se slazem da ne treba voziti ko muva bez glave........ali gore na snimku lik vozi trkacki motor od 1000 kubika, znas i sam kako to ubrzava i da to niko ne kupuje da bi vozio sporo, vozi avalskim putem i vidi se da je vozio tuda ko zna koliko puta pre ovog snimka,  presao je u suprotan smer na mestima gde se lepo vidi na nema nikog da nailazi odnosno i ako neko naidje ima gde da se skloni, mozda se zbog kamere cini drugacije jer je postavljena nisko, pa se ne vidi u daljinu onoliko koliko se vidi sa pozicije vozaca. 

Opet ne bih da ohrabrujem pocetnike da pokusavaju da voze ovako, jer ovaj lik sa snimka ( ne znam coveka) je tuda prosao nebrojeno puta pre ovog snimka, ne verujem da bi tako vozio nekim slicnim putem kojim prolazi prvi put.











 
Ko se ljuti, uleti mu kruti

MILJAN

Slazem se ja ali i Borko,koji je poginuo je prosao mnogo puta tu,nije bilo cak ni  krivina ali je sa sporednog puta izasao auto i tras..nema tu vestine..Da je vozio u skladu sa ogranicenjem, izbegao bi..zakocio...ali brzina.. Svake godine pogine oko 60 a duplo vise je povredjeno u Srbiji...
Cave ab homine unius libri

UFF

pa pre cu da prodam motor i vozim bezbedno auto nego da vozim u skaldu sa ogranicenjem
jebes ti takvu voznju
smor tezak

MILJAN

#615
Citat: UFF poslato 27 Oktobar, 2013, 02:31
pa pre cu da prodam motor i vozim bezbedno auto nego da vozim u skaldu sa ogranicenjem
jebes ti takvu voznju
smor tezak
Mo¾e¹ ti da vozi¹ i preko ogranièenja, ali ali ako si iskusan da prepozna¹ opasnu situaciju, ti æe¹ da uspori¹ pa i ispod ogranièenja.-...
Bitno je samo ne preterivati, kao ¹to to radi gomila adolescentnih babuna, koji misle da mogu da izleèe prevremenu ejakulaciju zavrtanjem gasa..
Cave ab homine unius libri

zVuk

bas tako, samo sto po meni, na konkretnom snimku se ne radi o "adolescentnom babunu koji misli da moze da izleci prevremenu ejakulaciju zavrtanjem gasa".....moj utisak je da lik ne vozi brze od onoga sto moze da vidi/predvidi.....





Ko se ljuti, uleti mu kruti

TEEfqd

momak prelepo vozi, ali prebrzo za saobracaj, ne iz razloga sto on pravi prekrsaje, nego kad bi neko drugi pravio prekrsaj bilo bi sranje.  i te kako bi video rizicnu situaciju da je jedan od ovih automobila zapoceo polukruzno preko pune npr.
ne ostavlja prostora da moze da se izvuce iz govana kad bi neko drugi napravio sranje, ne on.

UFF

jbg ja vozim ko pussy kad sa jedne ili obe strane ulice imam gomilu parkiranih automobila ili dosta sporednih ulica
svaki cas izleti neko sa parkinga/ulice ili pesak debil izmedju automobila

ali na otvorenom... e jbg tu ga peglam jer ako krenem da razmisljam o traktorima zivotinjama i svim sranjima koja mogu da me cekaju iza krivine jebes onda tu voznju
prodam sve motore i auto i kupim hamera pa im se svima najebem keve :D

ovo sto redqhadow kaze je tacno ali ako se poklopi da on napravi sranje u pravom trenutku i pri pravim okolnostima ti si brate moj mrtav ma kako pazljivo vozio pa zato zajebi filozofiju zivot je jedan i garancije ne postoje ili ces da ga zivis ili da ga kuci u strahu provedes
a svi mi sa foruma znamo koju smo opciju voljno odabrali

MILJAN

Ja sam mnogo puta krenuo autom u preticanje i pored mene je za dlaku proleteo motor..gledao sam na retrovizor..nije bilo iza mene nikoga..krenem da se prestrojavam i motor zooom tik pored mojih vrata... to je brzina,krvine i sranja.l.i sa takvom voznjom debelo povecavas % da ubijes sebe i druge... Znaci, samo gas i smrt ti je mnogo bliza... To je istina..mene zabole da li ce manijak da pogine..Zanima me samo da mene ne ubije... 25 godina sam na motoru i mnogo toga sam video i izbegao...ali je danas saobracaj najgori..
Ovakvih situacija sam imao mnogo sa daleko manjim brzinama pa sam ukocio...A ovaj je izbegao smrt za dlaku..Tako da , samo pun gas...i Goodbye...
http://youtu.be/Jdq46lIVm4M
Cave ab homine unius libri