Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


sasafilipovic


Lazic

Citat: eclipse4 poslato 25 Jun, 2013, 02:00
ovo jeste manijacki sajt ali to ne znaci da treba da vozim motor s kofom na glavu u helankama i kopackama sa kaverzom i papagajem u njemu pozadi ;)

Mo¾e drugaèije da se vozi...??? [neampojma] Iskljuèivo roze helanke i kofa od pocinkovanog pleka... [rofl]

eclipse4

helanke samo crvene na radost,nikako roze da ne bi izgledao gejovski (mada u toj voznji to je poslednje o cemu treba brinuti),kofa plasticna od bekamenta 25l,pocinkovana plekana ne valja jer nedaj boze da se padne i iskrivi na glavu,mora pod brusilicu,dok plasticna puca a i lako se lomi cekicem. ;) ;) ;)

eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 25 Jun, 2013, 02:00
Citat: hurricane poslato 25 Jun, 2013, 00:07
..ja ne vidim nista nebezbedno u ovom poslednjem klipu, stvar pod kontrolom, ceo klip covek se drzi svoje trake..

opasnija su ova dva manijaka na zardjalim neobelezenim - stelt traktorima sto divljaju po pejzazu...

a sta mislis udes iza krivine,rupa,nesavesno preticanje nekog drugog vozila iz suprotne trake,palo drvo na ulicu,prevrnuo se kombajn ;)  ....

ovo jeste manijacki sajt ali to ne znaci da treba da vozim motor s kofom na glavu u helankama i kopackama sa kaverzom i papagajem u njemu pozadi ;)

o ovakvim stvarima sam pricao......sta kaze uff,bez obzira sto tuda vozi stalno,da je kojim slucajem isao iz suprotnog smera bilo bi belaje....

www.motomanijaci.com/index.php/topic,14147.0/topicseen.html

RRa¹ko


RRa¹ko

i da gledajte na 720p.. bolje se vidi, yt mi je sjebao kvalitet slike

Kanarinac

Koje si govedo, plasis devojcice po ulici :D

Major


Bori¹a

jel ti ovo ne radi obrtaljka? ;D
strasno sta ti radis devojkama, sram te bilo :P :P

RRa¹ko

Ne radi vec duze vreme al se ne sekiram.. fatam ga na osecaj.  :) mislio sam da ce se videti njihove face na snimku al nisam dovoljno usporio. :) jbg

Andreja

Zaboravih da met'em snimak i ovde :)

Yamaha XT600 2kf goes airborne

Ne znam da li je dosadan, meni je zabavno kad se vozim :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1

Citat: Andreja poslato 26 Jul, 2013, 01:13
Zaboravih da met'em snimak i ovde :)

Yamaha XT600 2kf goes airborne

Ne znam da li je dosadan, meni je zabavno kad se vozim :D

+++++


Hurricane

..ðorðe voli na toèak vi¹e nego leba da jede..

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

MILJAN

ovo je vezbanje toèkarenja... ima jo¹ dusta da ve¾ba do pravog toèkarenja...
Cave ab homine unius libri

TEEfqd

Citat: MILJAN poslato 16 Avgust, 2013, 19:14
ovo je vezbanje toèkarenja... ima jo¹ dusta da ve¾ba do pravog toèkarenja...
decko salta sve brzine na tocku i uzbrdo-nizbrdo i na ravnom

MILJAN

pa na ovom snimku je slab u toèkarenju....jer toèkarenje po 10 sekundi i pljas na prednji ne daje neki utisak..Ali nema veze...
Cave ab homine unius libri

clutch&brake

Ne ne realno mora da i zadnji digne. Jest da mu brzo pada prednji ali vaga je kako treba i ceo fazon
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

con3

Citat: njanja poslato 16 Avgust, 2013, 19:32
Ne ne realno mora da i zadnji digne. Jest da mu brzo pada prednji ali vaga je kako treba i ceo fazon
Pa to na prednji zadnji ne moze da izvede ni covek ZABA,nego napravili ti ono  [bejzbolka]  ;D