Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Major poslato 22 April, 2013, 15:07
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 April, 2013, 13:12
©to mi je ovo poznato??! :D
http://www.moto-berza.com/video-klipovi/akrobacije/yamahom-kroz-sumadiju/

A ispod ovaj komentar:

Bojan Jelenkovic · Electric Maintenance у Kronospan
Klasican primer napaljenka zbog kojeg cemo mi ostali bajkeri, koji uzivamo u voznji, za ostale ucesnike u saobracaju biti sljam koji przi po gasu... Idi na trkacku stazu pa se lozi... Nemoj da kaljas moj obraz svojom bahatom voznjom.


Odgovorio sam obojici bolida...:D


banditkg

Citat: Laziæ poslato 10 Jun, 2013, 11:45
Citat: Major poslato 22 April, 2013, 15:07
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 April, 2013, 13:12
©to mi je ovo poznato??! :D
http://www.moto-berza.com/video-klipovi/akrobacije/yamahom-kroz-sumadiju/
sad citam komentare na moto berzi hehehehe

A ispod ovaj komentar:

Bojan Jelenkovic · Electric Maintenance у Kronospan
Klasican primer napaljenka zbog kojeg cemo mi ostali bajkeri, koji uzivamo u voznji, za ostale ucesnike u saobracaju biti sljam koji przi po gasu... Idi na trkacku stazu pa se lozi... Nemoj da kaljas moj obraz svojom bahatom voznjom.


Odgovorio sam obojici bolida...:D

pit

Zamisli ovog konja Jelenkovica...''kaljas moj obraz''...mora da je vidjeniji clan blowjoba.

mareskin

Citat: banditkg poslato 16 Jun, 2013, 08:45
http://youtu.be/8WAm9hu3AnE

Malopre gledam brzinomer i kontam da ja nisam tako lo¹.
Danas smo sinovac i ja na motoru (te¹ki ko crna zemlja) vozili ovu relaciju 100-140 kmh. Nejak mi je motor, pa mi treba zalet i visoki obrtaji da bi mogao da pojurim. Pogotovo toliko optereæen.
Lepo sam ogulio gume za prethodna dva dana.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

banditkg

Asvalt je profi tako da dozvoljava maksimalno opustenu voznju,samo guli majstore.

sasafilipovic

sa ovim ¹irokougaonim kamerama kao da se vozi GP... a na brzinomeru... laganica :)

losmi


sasafilipovic

Evo ga jedan moj... u prvom delu ispred mene vozi "sasajan" (gsxr 1000) a u drugom delu snimaka "lowrider" (Z1000)

Friday, 13. ride...

GSXR1000

Ovo je vec voznja.Bravo za snimak.
A ne ko sto postavlja ovaj bandit.Za njega da se otvori posebna tema (samo da se izbirise ovo bez dosadnih klipova...).

Major

Citat: sasafilipovic poslato 23 Jun, 2013, 00:36
Evo ga jedan moj... u prvom delu ispred mene vozi "sasajan" (gsxr 1000) a u drugom delu snimaka "lowrider" (Z1000)

Friday, 13. ride...


Ne znam jel se samo tripujem ili izgleda kao da je po asfaltu i neka zemlja, pesak (recimo na 1:10)? Nesto mi izgleda klizavo..
Odlicna voznja  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

sasafilipovic

Da, to je rizla i to ba¹ u krivini u kojoj sam i pao 1:13.

sasafilipovic


eclipse4

svaka cast ali ovo je za mene totalno nebezbedna voznja + mozes da izazoves nedaj boze neku nesrecu gde neko moze nastradati,pogotovu po ovakvom putu......za ovakvu voznju bolje ici na stazu.....

nemoj pogresno da me shvatis,ali ovo je malo zabrinjavajuce.

GSXR1000

Citat: eclipse4 poslato 24 Jun, 2013, 23:51
svaka cast ali ovo je za mene totalno nebezbedna voznja + mozes da izazoves nedaj boze neku nesrecu gde neko moze nastradati,pogotovu po ovakvom putu......za ovakvu voznju bolje ici na stazu.....

nemoj pogresno da me shvatis,ali ovo je malo zabrinjavajuce.
Ovo sam i ja pricao pre 6-7 meseci.
Ovo je manijacki sajt.
Lincovace te zbog takvog misljenja veruj mi.
Jbga ili si pussy ili manijak trece nema...

mkt


GSXR1000

Citat: mkt poslato 24 Jun, 2013, 23:58
il si bjb
Je l to neka treca kategorija,nisam u to upucen stvarno.
Sta znaci to?

Hurricane

..ja ne vidim nista nebezbedno u ovom poslednjem klipu, stvar pod kontrolom, ceo klip covek se drzi svoje trake..

opasnija su ova dva manijaka na zardjalim neobelezenim - stelt traktorima sto divljaju po pejzazu...

sasafilipovic

Irena - Balcan girl se vozila tim putem samnom kao suvozaè, nije mogla noge da pohvata, jurila je fuzastere, penjala mi se na leða...

Na drugom klipu vozili smo se putem kojije slabo prometan, ima malo vozila i traktora, tih nekoliko kilometara nema sela ni naselja, dve tri vikendice i to je to.  Asfalt nije ne¹to naroèito ali dobro dr¾i, osim na proleæe kada od soli postane toliko klizav da je nemoguæe kontrolisati motor.

eclipse4

Citat: hurricane poslato 25 Jun, 2013, 00:07
..ja ne vidim nista nebezbedno u ovom poslednjem klipu, stvar pod kontrolom, ceo klip covek se drzi svoje trake..

opasnija su ova dva manijaka na zardjalim neobelezenim - stelt traktorima sto divljaju po pejzazu...

a sta mislis udes iza krivine,rupa,nesavesno preticanje nekog drugog vozila iz suprotne trake,palo drvo na ulicu,prevrnuo se kombajn ;)  ....

ovo jeste manijacki sajt ali to ne znaci da treba da vozim motor s kofom na glavu u helankama i kopackama sa kaverzom i papagajem u njemu pozadi ;)