Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

MISIRAC pa dovedi tog motomanijaka na forum :)

Stevan


Milo¹*

Citat: sszgo poslato 19 Oktobar, 2010, 18:53
Part 1 - "fast" internet

Znaèi RESPEKT za ovaj klip 7 minuta od posla do kuæe (je l'?), ja sam se ukenjao dok sam gledao pogotovo kad je prolazio pored saborne crkve i onog kamiona! Voleo bih da upoznam deèka i da se rukujem sa njim, ja ovo iskreno ne bih smeo!   [klanjam_se]  [klanjam_se]  [klanjam_se]
Koji je motor u pitanju? WR450?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

XT660X
I nije nista strasno
najnormalnija svakodnevna voznja ;)

Milo¹*

Da da   :D   Dok ne vidim tvoj snimak ni¹ta ti ne verujem Marko (je l' tako be¹e?  [hello]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

noam chomsky

Citat: salle_ poslato 19 Decembar, 2010, 13:06
dobra tema , bash malopre gledam na bjb-u kako komentarisu klip od lika shto vozi na putu uzhice-zlatibor ,  ljudi shto voze afrike , transalpove i slicne globe od motora ... kad vec ne znaju da voze neka cute , kako ih samo ne mrzi da kenjaju nikad mi  nece biti jasno...

Stoji to sto kazes, ali dr¾' se teme junaèino...da ne prièamo i o tome kojeg je pola dizajner tvog motora ;)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

sasamajstor

Citat: Milo¹*bandit poslato 19 Decembar, 2010, 19:39
Citat: sszgo poslato 19 Oktobar, 2010, 18:53
Part 1 - "fast" internet

Znaèi RESPEKT za ovaj klip 7 minuta od posla do kuæe (je l'?), ja sam se ukenjao dok sam gledao pogotovo kad je prolazio pored saborne crkve i onog kamiona! Voleo bih da upoznam deèka i da se rukujem sa njim, ja ovo iskreno ne bih smeo!   [klanjam_se]  [klanjam_se]  [klanjam_se]
Koji je motor u pitanju? WR450?

meni su zanimljivi komentari..

salle_

to je samo moje misljenje , mozda ja nemam ukusa ...

sasamajstor

Evo mojih Cacana.
Mc Frogs Cacak (Borova Glava)

Momak sto vozi R6 je prosle godine poceo da vozi.

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

UFF


noam chomsky

lepota prirode je refleksija lepote nauke

kepo

znas da je na svakom Afrika, a nebi da iritiram drustvo

noam chomsky

lepota prirode je refleksija lepote nauke


kepo


Gavrolini

auuu ima cika bure da se naljuti na tebe najstrasnije.....   
samo mi reci koja je poenta da postavljas moj klip?

mohikanac

E kakav je to kros kad moram da ga guram,tu ferguson ide kao po asfaltu :)

Gavrolini

kao prvo na snimku se ne vidi dobro kakva je kaljuga i koliki je nagib. Kao drugo drugar i ja smo normalno sisli motorima ali cika bure nije hteo da rizikuje.

kepo

 
Citat: Gavrolini poslato 21 Decembar, 2010, 20:14
samo mi reci koja je poenta da postavljas moj klip?

"domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova"