Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

maki gsxr 1100

ma nema sanse lanci,nebii imao poverenja u njih,to sve drnda,okseri su super,covek bre bode krivine kao po suvom,ekser se zabode.lanac klizi

CBRR1

zamisli predes preko macke a jooooooj...

maki gsxr 1100

 [rofl] [rofl] [rofl]


e too bre evo covek napravi gume.ali q... ove gume imaju mesa, uh uh uh bice veselo


CBRR1

Citat: kawasaki zr 500 a poslato 16 Maj, 2012, 11:14
Pocetkom maja 2012. odvozali smo turu Dunavskom magistralom do Negotina.

Tri Vespe

Son Dzordan Vespa 150ccm Spreint 1971.
Marko Markovic Vepsa PX 200ccn 1984.
Dejan Vlaovic Vespa ET-4 125ccm 2001.

Road to Negotin
gore navedeni spot samo za momke sa vespama...


CBRR1


CBRR1

ja mislim da sam vas dovoljno ubedio ko bre vozi vespu tako da...

UFF

Citat: maki gsxr 1100 poslato 18 Maj, 2012, 21:02
jaoo i kad videh ovo,pa ovo je bolje od bilo koje voznje bilo gde.i da znas da cu da probam,taman imam prednju staru,dobro da je nisam bacio. a uff mora da zna od cega bi mogli srafovi  posto covek krpi gumu sa srafovima,tu je sigurno fora da sraf ima krupan navoj kao holsraf,ali mora da bude debeo preko 5mm da bi to lepo drzalo,jaooo sad imam zadatak

samo ces da upropastis gumu dzabe

ima to gotovo da se kupi ali nisam siguran da si spreman toliko da platis

Lazza


Citat: kawasaki zr 500 a poslato 16 Maj, 2012, 11:14
Pocetkom maja 2012. odvozali smo turu Dunavskom magistralom do Negotina.

Tri Vespe

Son Dzordan Vespa 150ccm Spreint 1971.
Marko Markovic Vepsa PX 200ccn 1984.
Dejan Vlaovic Vespa ET-4 125ccm 2001.

Road to Negotin


Ovo je kao Lord of the rings Vespa edition :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1

Citat: Lazza poslato 19 Maj, 2012, 00:44

Citat: kawasaki zr 500 a poslato 16 Maj, 2012, 11:14
Pocetkom maja 2012. odvozali smo turu Dunavskom magistralom do Negotina.

Tri Vespe

Son Dzordan Vespa 150ccm Spreint 1971.
Marko Markovic Vepsa PX 200ccn 1984.
Dejan Vlaovic Vespa ET-4 125ccm 2001.

Road to Negotin


Ovo je kao Lord of the rings Vespa edition :)

ili Lord of the gay Vespa edition...  [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav]

Che

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2012, 00:31
Citat: maki gsxr 1100 poslato 18 Maj, 2012, 21:02
jaoo i kad videh ovo,pa ovo je bolje od bilo koje voznje bilo gde.i da znas da cu da probam,taman imam prednju staru,dobro da je nisam bacio. a uff mora da zna od cega bi mogli srafovi  posto covek krpi gumu sa srafovima,tu je sigurno fora da sraf ima krupan navoj kao holsraf,ali mora da bude debeo preko 5mm da bi to lepo drzalo,jaooo sad imam zadatak

samo ces da upropastis gumu dzabe

ima to gotovo da se kupi ali nisam siguran da si spreman toliko da platis

home made

yamaha yzf1000r thunderace voznja po ledu Zarac Elemir Srbija

UFF

pa on je uzeo polovnu gumu na poklon da bi se vozio mislis da ima da baci kintu na jos jedan set koji ce da izbusi srafovima i posle moze samo po ledu da ih vozi?

Che

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2012, 12:22
pa on je uzeo polovnu gumu na poklon da bi se vozio mislis da ima da baci kintu na jos jedan set koji ce da izbusi srafovima i posle moze samo po ledu da ih vozi?

samo ti kazem da je moguce napraviti u kucnoj radinosti.

UFF

znam da je moguce pisali smo vec o tome


UFF

ijaaaaoooo
pa ti si manijaaaaak
200 kroz naseljeno mesto ?

ju ju

na 3.00 za malo da pokupis pesaka :D
i cim si ga prvi put zavrnuo odmah upalio rezervu.. mali potrosac  [rofl]

maki gsxr 1100

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2012, 12:22
pa on je uzeo polovnu gumu na poklon da bi se vozio mislis da ima da baci kintu na jos jedan set koji ce da izbusi srafovima i posle moze samo po ledu da ih vozi?

dobro uff-e,hvala tebi na gumi.i to je istina,uzeo sam od tebe gumu na poklon i goran mi doneo covek kuci 4 polovne svecice za suzu. da jesam upao u govna,jesam,a da ti pisem ovde kako sam ja zaglavio u ovu situaciju,necu i nemam nameru.a sto kenjas ovako po forumu nije ti bas za pohvalu,to da znas,ja ako nekom nesto poklonim i dam,nikad u zivotu necu ovako da serm,a druze da ti kazem nesto,ja ako ne umem da napravim ovu gumu a i tebe da napravim od kog hoces materijala,iseci cu ruke odmah.

maki gsxr 1100

Citat: UFF poslato 19 Maj, 2012, 12:29
znam da je moguce pisali smo vec o tome


a sad znas da moze.vazno da si se ti pohvalio kako si poklonio gumu nekome ko je u kurcu.u ponedeljak skidam gumu i saljem ti je nazad.moze da te bude sramota. ja ne patim od niceg,sta se poklanja,uzecu,ali ja i ako imam naj manju sitnicu da mi ne treba vrlo rado cu pokloniti za drugare,a o pomoci da ne pricam,samo kad mogu. i necu zbog tebe da odem sa ovog foruma jer ima predivnih ljudi i drugara i ako ih ne znam licno,a inace bi otisao odavde jer stalno nesto kenjas i imas nesto da kazes za svakog. nisi fer druze uopste

Lazza

Nemoj maki tako da pricas ce da te banuje, meni tako dao nesto jednom i trlja na nos ceo zivot... takav je
I may be dumb, but I'm not stupid.