Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic



Lazic


banditkg


Lazic

Dakle, jedan veoma dosadan, kratak i spor klip iz ugla gledaoca, ali meni je bilo vrlo interesantno jer sam snimao glupim telefonom iz ruke, nekako morao da dr¾im i telefon i kvaèilo da bih po¹ao, a onda sam posle minut shvatio da æu samom sebi sjebati 10 km savr¹enih krivina, snimajuæi iste...  [doh] Pa sam abortirao dalju akciju... [rofl] [rofl] [rofl]



edit:
Od Kaone prema Divèibarama...

05062011030.mp4

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Pop


"Грме танки џефердари..."


MILJAN

Citat: Pop poslato 18 Maj, 2012, 13:51
Hm ovo mi lici na BJB snimak ;)
cccccccc.... kakav god,glava u torbi zbog bahatih babuna :-) :-) :-)
Sent from my Transformer Prime TF201 using Tapatalk
Cave ab homine unius libri

Lazic


CBRR1

Citat: kawasaki zr 500 a poslato 16 Maj, 2012, 11:14
Pocetkom maja 2012. odvozali smo turu Dunavskom magistralom do Negotina.

Tri Vespe

Son Dzordan Vespa 150ccm Spreint 1971.
Marko Markovic Vepsa PX 200ccn 1984.
Dejan Vlaovic Vespa ET-4 125ccm 2001.

Road to Negotin
fali vam samo pesma Selin dion u pozadini i u fullu ste...  [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav]

maki gsxr 1100

dal je bre ovo moguce,ali mora da je dobro utaban sneg na stazi,pa sto ne vozimo mi bre po snegu,auuu kako da napravim ove eksere na gumama?
258 KM/H SUR LA GLACE- ULTIMATE FIGHT AND CRASH ENTRE PORSCHE GT3RS ET YAMAHA R1


CBRR1

Citat: maki gsxr 1100 poslato 18 Maj, 2012, 20:44
dal je bre ovo moguce,ali mora da je dobro utaban sneg na stazi,pa sto ne vozimo mi bre po snegu,auuu kako da napravim ove eksere na gumama?
258 KM/H SUR LA GLACE- ULTIMATE FIGHT AND CRASH ENTRE PORSCHE GT3RS ET YAMAHA R1
gledao sam taj klip 50 puta,prvo sto je utaban a drugo guma sa ekserima,ali isto tako totalno nenormalno izgleda,nerealno...

maki gsxr 1100

Citat: cbrr1 poslato 18 Maj, 2012, 20:47
Citat: maki gsxr 1100 poslato 18 Maj, 2012, 20:44
dal je bre ovo moguce,ali mora da je dobro utaban sneg na stazi,pa sto ne vozimo mi bre po snegu,auuu kako da napravim ove eksere na gumama?
258 KM/H SUR LA GLACE- ULTIMATE FIGHT AND CRASH ENTRE PORSCHE GT3RS ET YAMAHA R1
gledao sam taj klip 50 puta,prvo sto je utaban a drugo guma sa ekserima,ali isto tako totalno nenormalno izgleda,nerealno...


ne znam o cemu se ovde radi,dal je moguce da ovako drzi,ali kako primamljivo deluje,dal cu da ispadnem glup da pojurim da vidim dal moze da se odrade ovi ekseri,poskidam plastike zimus i gassss,auuu al bi to bilo dobrooo,nebi suzana bila u garazi celu zimu,heheh

CBRR1

Citat: maki gsxr 1100 poslato 18 Maj, 2012, 20:52
Citat: cbrr1 poslato 18 Maj, 2012, 20:47
Citat: maki gsxr 1100 poslato 18 Maj, 2012, 20:44
dal je bre ovo moguce,ali mora da je dobro utaban sneg na stazi,pa sto ne vozimo mi bre po snegu,auuu kako da napravim ove eksere na gumama?
258 KM/H SUR LA GLACE- ULTIMATE FIGHT AND CRASH ENTRE PORSCHE GT3RS ET YAMAHA R1
gledao sam taj klip 50 puta,prvo sto je utaban a drugo guma sa ekserima,ali isto tako totalno nenormalno izgleda,nerealno...


ne znam o cemu se ovde radi,dal je moguce da ovako drzi,ali kako primamljivo deluje,dal cu da ispadnem glup da pojurim da vidim dal moze da se odrade ovi ekseri,poskidam plastike zimus i gassss,auuu al bi to bilo dobrooo,nebi suzana bila u garazi celu zimu,heheh
neces ispasti glup veruj mi imas klipove kako stuntaju na ledu sa tim gumama,pogledaj na youtubu..


Panta Zemunac


maki gsxr 1100

jaoo i kad videh ovo,pa ovo je bolje od bilo koje voznje bilo gde.i da znas da cu da probam,taman imam prednju staru,dobro da je nisam bacio. a uff mora da zna od cega bi mogli srafovi  posto covek krpi gumu sa srafovima,tu je sigurno fora da sraf ima krupan navoj kao holsraf,ali mora da bude debeo preko 5mm da bi to lepo drzalo,jaooo sad imam zadatak

Panta Zemunac

Ima jedna tema na ovom forumu...stavljali smo i fotke sa ¹rafovima u gumama...ne mogu se setiti naslova!