Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


CBRR1

ma pucajte minuse boli me tuki,al ja moram da kazem,ODUVEK SAM MISLIO DA MORAS DA BUDES GEJ DA BI VOZIO VESPU....au brate vespa,pa to je previse bre gejevski,italijancici i taj fazon,pijaca pletene korpe drvene za povrce...vespa ejjjjjjjjjjjjjjjj auuuuuuuuuuuuuuuu...prodjem pored svih riba u kraju i javim im se sa vespe,pa ne da sam izduvao k..rac nego mogu da se oprostim od toga da  cu neku da  povalim...momci sta da vam kazem 2012ta je i ja vas totalno podrzavam jer hocemo u evropu,samo nek ste vi meni zivi i zdravi,vespa auuuuuuuuuuuuuuuuu  [samoubistvo]

mkt


kawasaki zr 500 a

#203
snimano MD80 kamericom...

nema ljutnje za komentar...

ako mi treba motor da bi karao ribe iz kraju i glumio baju, onda cu pre da idem peske i da muvam te iste ribe...

:)

ZeljaYZF


Major

Citat: cbrr1 poslato 16 Maj, 2012, 20:26
ma pucajte minuse boli me tuki,al ja moram da kazem,ODUVEK SAM MISLIO DA MORAS DA BUDES GEJ DA BI VOZIO VESPU....au brate vespa,pa to je previse bre gejevski,italijancici i taj fazon,pijaca pletene korpe drvene za povrce...vespa ejjjjjjjjjjjjjjjj auuuuuuuuuuuuuuuu...prodjem pored svih riba u kraju i javim im se sa vespe,pa ne da sam izduvao k..rac nego mogu da se oprostim od toga da  cu neku da  povalim...momci sta da vam kazem 2012ta je i ja vas totalno podrzavam jer hocemo u evropu,samo nek ste vi meni zivi i zdravi,vespa auuuuuuuuuuuuuuuuu  [samoubistvo]

Znam lika koji radi u banci ima odlicnu platu, ima nekog bmw-a (ebem li ga koji model), a vozi i motore tj skutere i to samo vespu.
Batica kad obuce odelce i onako mirisljav prodje vespom sve ribice se okrecu. Tako da zavisi, verovatno bi te neke naduvale, a neke bi se rado provozale ;)

Citat: kawasaki zr 500 a poslato 17 Maj, 2012, 00:17
ako mi treba motor da bi karao ribe iz kraju i glumio baju, onda cu pre da idem peske i da muvam te iste ribe...

I da pricas kako u garazi imas zver :P

CBRR1

ma pusti me svake replike,moras da budes gej ili da imas malo toga u sebi,vespa odelo parfem,neke ribe se okrenu al neznaju da taj fensiboy voli deckice,aj da se nelazemo sve sto radis u zivotu radis shodno svom karakteru,ej bre vespa...i naravno ne treba ti motor da bi jebo treba ti tuki,tako da postedi me tih tvojih zalosnih komentara veliki je...acu...aj na vespicu pa zamirisi nekom deckicu molim te...

CBRR1

jos jedna stvar,te ribe koje se okrenu za odelom vespom parfemom,one imajhu profisenzor u sebi da procene da ti fensimomciti imaju kesa...okrenu se one za parama a ne za tim mrsavim mirisljavkom,a one sto se ne okrenu,te brate hoce da ih dobrooooo preznojis,a znaju da to ne mogu da dobiju od male fensi vespice,otisao sam,e da ofarbaj vespu u dugine boje pa ce garantovano svi da se okrecu,ej bre vespaaaaa i pletena korpica... [samoubistvo]

losmi

a sta ako neki baja vozi vespu,zato sto nema kesa za R1???
kakvo glupo kategorisanje ljudi po prevoznom sredstvu... [thumb_down]

MotoManijak

Ako nemas kesa za r1 vozis neki drugi motor
ako ne volis motore onda vozis skuter
a ako vozis vespu onda si u fazonu

tj ili si dizajner ili gay :D

losmi

druze to su kompleksi,svakakvi ljudi voze svasta...

banditkg

Momci ako j.....te na kontu motora do kurcaaaa :o

MILJAN

Citat: banditkg poslato 17 Maj, 2012, 19:19
Momci ako j.....te na kontu motora do kurcaaaa :o
Matori smo ja i ti dru¾e da to razumemo. U na¹em vremenu su bile druge vrednosti-- Danas dobar D¾ip, motor, rolex i sl. su dobitna kombinacija...Te vrednosti prognoziraju dug i sreæan ¾ivot za kurvu koja se "zalepi" a vlasniku mnogo kraæi jer je obièno 20 godina stariji... Sa druge strane, ima¹ i one malo mlaðe, kojima smo delili ¹ljage, saplitali, skidali ribe, celu osnovnu i srednju..Mo¾e¹ misliti koji su sada kompleksi kada je skupio 3 000 eu i kupio neki R? Ej bato to je ventill.. Ja imam obièaj da ka¾em i ponavljam: sve frustracije kroz auspuh izlaze.
Cave ab homine unius libri

Major


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

banditkg


bokilic

jebiga,vespa je kultni motor,
za vespu svi znaju,jasu je i normalni i nenormalni,
i ovi i oni..
vespa je kultni motor..
cbr,ka nije kultni motor..

itd itd..
pa se zapitaj i zasto...
nisam ljubitelj vespe ali bi rado posedovao istu..
ali takodje smem da potpisem da su vesparosi uvek odvajali dobre ribe..nemam pojma zasto al je obicno tako..
doduse verujem da medju njima ima i ....
no dobro svako zito ima i kukolja...
mada ,,i vozaci r,a odvajaju dobre ribe da se nelazemo,e sad dal uz pomoc r,a ili na drugi nacin to je druga tvar,ima ljudi koji vole brzinu,vole adrenalin,pa samim tim i voze rr..
neko voli bezbednu voznju polako,,kupi vespu,choper..
a ima i jedna poslovica..
NE JASE KONJA KOME STOJI...NEGO KO GA IMA...
sad svako neka sebe nadje u necemu...
meni je dosta jurcanja vise,zena dete,obaveze,ludaci u saobracaju,ako se sam ne sacuvam nece ni bog da me sacuva...
volim da svirnem po nekad gas,,ali godine predjose broj cipela,pa sad polako..mozda jednog dana kupim i neku vespu za spartanje po kraju,mada mi i tomos automatik ok za po selu sto se kaze...
brmmmm

Jefta

Сви знамо да је Бургман најбржи :)

AndreyRR


Major

Citat: Jefta poslato 17 Maj, 2012, 23:27
Сви знамо да је Бургман најбржи :)

Naravno ;D Pogotovo crveni!