Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milo¹*

izvini brate nemoj da se ljuti¹ odmah. nisam ja kriv ¹to ne znam da vozim. i ¹ta sam to srao
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

maki gsxr 1100

Citat: marijazemun poslato 11 Maj, 2012, 18:47
axaxaxaxa uff ovo je bilo nisko na tvoj racun xDDD miloshe rasplakatjesh nam UFFa ;D [rofl] [rofl] [rofl]


ovo uopste nije bilo na uff-ov racun,ako si na moj post mislela

Lazza

Milos* brate... daj zajebi da kacis ovakve klipove a da prethodno ne obavestis da nije za ljude sa slabim srcanim misicem, jbt tresem se...  Nisam video od brzine, koji je ono auto bio ispred koji te je isekao?
I may be dumb, but I'm not stupid.

Milo¹*

Citat: Lazza poslato 12 Maj, 2012, 17:47
Milos* brate... daj zajebi da kacis ovakve klipove a da prethodno ne obavestis da nije za ljude sa slabim srcanim misicem, jbt tresem se...  Nisam video od brzine, koji je ono auto bio ispred koji te je isekao?

Burazeru vidi se da ima¹ smisla za humor, hvala na komplimentu. Mo¾da ti trebaju æoroskopi ako ne vidi¹ dobro.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Kengur

Zene, jel ste se izdzapale dovoljno da cistimo temu?

maki gsxr 1100


maki gsxr 1100

cisti kengure,ili otvori temu OBDANISTE pa ih prebaci tamo


Lazic

Odem na jedan dan, belaj... :D ©to je sad dete biv¹i èlan...? Ba¹ ste neki manijaci, oteraste ga... :D

Gašpar

Nazvao me danas i zamolio da ga biv¹ujem, ka¾e nije ovo forum za njega [neampojma]

losmi


Lazic

O bre, ¹to se ljudi primaju k'o hepo kockice...?  [facepalm]

UFF

Citat: Gaspar poslato 13 Maj, 2012, 01:27
Nazvao me danas i zamolio da ga biv¹ujem, ka¾e nije ovo forum za njega [neampojma]

tek sad je shvatio?  [dunce]

pa dobro... razmislja istom brzinom kojom i vozi  ;D

nemoj posle da kazete da ne pomazem ljudima  [rofl]

AndreyRR

rodila majka sina debila,pa sela i place  [rofl] [rofl] [rofl]

kawasaki zr 500 a

Pocetkom maja 2012. odvozali smo turu Dunavskom magistralom do Negotina.

Tri Vespe

Son Dzordan Vespa 150ccm Spreint 1971.
Marko Markovic Vepsa PX 200ccn 1984.
Dejan Vlaovic Vespa ET-4 125ccm 2001.

Road to Negotin

AndreyRR


maki gsxr 1100


Major


CBRR1


Pop


"Грме танки џефердари..."