Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR


UFF

Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 17:42
Jeste to je taèno, hteo si da mi proda¹ tvoj CB 500 koji je ''pao u mestu'' i polupao se ceo.


sto lazes kad ima tema na blowjobu abdula je otvorio a ja i slike kacio?

prodao sam preko 25 motora za poslednje 4 godine i nikog zajebo nisam

taj cb 500 je kupio mazzi i navozao se god dana bez dinara ulaganja a onda prodao skijasu koji ga je vozio jos god dana i oboje su pali sa njim po jednom bar i pored toga nikom se nista pokvarilo nije

Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 17:42
A tebi tata ni¹ta nije kupovao?  ;D

NIJE

kupio mi je poslednji put patike kad sam bio osmi razred osnovne i kad sam ga pitao sto si mi kupio oll star umesto all star on mi je rekao:

"ja sam ti obezbedio da ne ides bos a ti ako hoces original i da se kurcis sa brendom ko je jebe idi pa zaradi"


Milo¹*

Pre par dana sam sluèajno video neki tekst gde si napisao da si se ukucao sa 150 u kamion sa tom hondom, to je bilo iznenaðenje  ;D

Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 17:42
A tebi tata ni¹ta nije kupovao?  ;D

CitatNIJE

kupio mi je poslednji put patike kad sam bio osmi razred osnovne i kad sam ga pitao sto si mi kupio oll star umesto all star on mi je rekao:

"ja sam ti obezbedio da ne ides bos a ti ako hoces original i da se kurcis sa brendom ko je jebe idi pa zaradi"



I?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

losmi


Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

sad mi javio continental da ce da te tuzi  8)

sto znaci da opet nece da te bude na forumu 6 meseci  [rofl]

marijazemun

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2012, 12:12
haha koji si ljakse isao si da kopas po blowjobu

aj idemo ja i ti malo na voznju moze? :D

avala ili bilo gde drugde
nista kurcenje, ne moramo se trkamo, cisto da se provozamo da samnjimo pricu ovde i vidimo uzivo

uff dusho ako idesh na avalu ja se vozim sa tobom...i samnom mozesh lepo da idesh a krivine ne propushtam ^^
zivot je kazino,ja se samo kockam...
sa rukom na gasu i mirom u srcu

Milo¹*

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2012, 18:28
sad mi javio continental da ce da te tuzi  8)

sto znaci da opet nece da te bude na forumu 6 meseci  [rofl]

I to je to a? Nisi se setio nièeg pametnijeg? :D E moj ti. :D

[srce]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

kao sto rekoh nema sta sa decom da se prepucavam, objasnio sam u proslim postovima sve  :-*

i nemoj da ti zapretim tuzbom pa da ne mozes opet da spavas mesec dana jer noge drhte a gace same spadaju :)

maki gsxr 1100

nego milose,naljuti se ti pa okaci kameru na cuke pa probaj i u trecu da ubacis i odvrni to malo da im zacepis usta,bila bi fora

marijazemun

axaxaxaxa uff ovo je bilo nisko na tvoj racun xDDD miloshe rasplakatjesh nam UFFa ;D [rofl] [rofl] [rofl]
zivot je kazino,ja se samo kockam...
sa rukom na gasu i mirom u srcu

UFF


Milo¹*

Babi prestala menstruacija a ja sam se preselio u Sibir i gajim haskije. :D
Maki bandita vozim kao automatik samo prvom. Ide 90, to mi dovoljno :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

marijazemun

UFF ne placi nisam mislila ozbiljno volim ja tebe
zivot je kazino,ja se samo kockam...
sa rukom na gasu i mirom u srcu

AndreyRR


Lazic


banditkg

Veceras ubacujem jos edukativnih materijala jbt ovde je stvarno dobroooo :P

MILJAN

Citat: banditkg poslato 11 Maj, 2012, 20:38
Veceras ubacujem jos edukativnih materijala jbt ovde je stvarno dobroooo :P
.
ajde lebati dodaj neki snimak. dobih proliv od ovolikih postova koji nemaju veze sa temom.
chickinstripes nemaju adekvatan naziv.To su smartstripes. A duduci koji misle suprotno su uglavnom na groblju ili u kolicima.koga boli qurac ko bolje I kako vozi?Evo,na primer,ja se vratih sa lepe visednevne ture ziv.I zakljucih da oprezno vozim.Citajuci ove postove zakljucujem da sam los vozac. Napisah ovo i kita mi se nije smanjila-Zanimljivo.
jel ima neko video snimak ovde ili ce da kenjate u nedogled?
Cave ab homine unius libri


CBRR1

Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 12:46
http://youtu.be/oxazUqYZrik

Evo ga!

Laziæu, koja je poenta prièe  ;D  jesam li lepo priznao kao èovek?
Je l' to ono, ko prizna, pola mu se dodaje  ;D
sta je bre ovo,jel ti to guras motor uzbrdo,i mmojne da seres o UFFovoj voznji,ja sam se licno uverio i po mojoj proceni   [klanjam_se] a veruj mi merodavan sam to da kazem,jer ko me zna,zna o mojim vestinama,a ti lagano nastavi da vozis ili guras,i odguraj se sa ovog foruma,jer mi je pun kurac takvih kao ti sto samo seru seru a 0 od drajvera..  [bejzbolka]