Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

banditkg

Citat: GSXR1000 poslato 02 Maj, 2012, 11:40
Citat: AndreyRR poslato 02 Maj, 2012, 11:37
javno priznajes da si amater,sto komentarises onda profesionalce
Neverovatno,na forumu ima ogroman broj potencijala za moto GP!
Samo mi nije jasno sto ne pokazu onda taj potencijal tamo gde treba?
Citat: GSXR1000 poslato 02 Maj, 2012, 11:40
Citat: AndreyRR poslato 02 Maj, 2012, 11:37
javno priznajes da si amater,sto komentarises onda profesionalce
Neverovatno,na forumu ima ogroman broj potencijala za moto GP!
Samo mi nije jasno sto ne pokazu onda taj potencijal tamo gde treba?
DECKONJO JA IMAM 42  GOD TAKO DA MI TVOJE MISLJENJE HEHEHEHE A I OVO JE MANIJACKI SAJT IMAS ZA KENJANJE SAJTOVA PUN K....

velja

Trik je u tome sto je svako ponaosob ovde svestan svih rizika svojih postupaka. Ocu da kazem postupci su voljni uz rizik koji stoji. Mislim da treba da se odustane od kenjanja drugima. Radi¹ kako hoæe¹ i ostavi¹ druge da rade kako i ¹ta hoæe. Neæe¹ ti da prosvetli¹ ovde nikoga.

GSXR1000

Citat: velja poslato 02 Maj, 2012, 13:13
Trik je u tome sto je svako ponaosob ovde svestan svih rizika svojih postupaka. Ocu da kazem postupci su voljni uz rizik koji stoji. Mislim da treba da se odustane od kenjanja drugima. Radi¹ kako hoæe¹ i ostavi¹ druge da rade kako i ¹ta hoæe. Neæe¹ ti da prosvetli¹ ovde nikoga.
Slazem se.Problem je kad ne daj Boze nesto bude onda kuku lele.Onda je kasno...
Izbegavacu ubuduce da upadam u slicne rasprave...

goranvojska

Citat: GSXR1000 poslato 02 Maj, 2012, 13:56
Citat: velja poslato 02 Maj, 2012, 13:13
Trik je u tome sto je svako ponaosob ovde svestan svih rizika svojih postupaka. Ocu da kazem postupci su voljni uz rizik koji stoji. Mislim da treba da se odustane od kenjanja drugima. Radi¹ kako hoæe¹ i ostavi¹ druge da rade kako i ¹ta hoæe. Neæe¹ ti da prosvetli¹ ovde nikoga.
Slazem se.Problem je kad ne daj Boze nesto bude onda kuku lele.Onda je kasno...
Izbegavacu ubuduce da upadam u slicne rasprave...
ja neznam sto si i do sad upadao.pa zar ti samo ime sajta ne govori nesto?

Lazic

Neiskusno... :D Bio sam ubeðen da ovde ima i normalnih judi, ali na svu sreæu, jok.. :D

Milo¹*

banditkg je vozio sasvim bezbedno. Pregledan put, malo ga razvukao, pa ¹ta.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

banditkg

Citat: Milo¹* poslato 10 Maj, 2012, 10:59
banditkg je vozio sasvim bezbedno. Pregledan put, malo ga razvukao, pa ¹ta.
TAKKKOOOO JEEEE

UFF

Citat: Milo¹* poslato 10 Maj, 2012, 10:59
banditkg je vozio sasvim bezbedno. Pregledan put, malo ga razvukao, pa ¹ta.

jel si ga i ti bese tako razvukao na onom snimku gde vozis uz banjicu pa te neki lik isece bez migavca i za malo da te ubije?  :o

Milo¹*

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2012, 11:14
Citat: Milo¹* poslato 10 Maj, 2012, 10:59
banditkg je vozio sasvim bezbedno. Pregledan put, malo ga razvukao, pa ¹ta.

jel si ga i ti bese tako razvukao na onom snimku gde vozis uz banjicu pa te neki lik isece bez migavca i za malo da te ubije?  :o

a jesi ga ti be¹e razvukao avalom pa te svi obilazili?  [pomazi_me]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

 [rofl]

znaci jesi ti cim si se naljutio [rofl]


onaj sto vozi 20 na sat i svira ljudima sto su ga isekli 200 metara pre njega  [rofl]


i bese te devojcica terala da prodas motor ili ce da te ostavi?  [rofl]


a za avalu si se nesto zajebo, ko ide sa mnom na avalu uglavnom ispravi krivinu ili se zabode u drvo, raspitaj se  ;)

Milo¹*

Nego reci ti meni kako stoji¹ sa papirima formata A4 i kesama?

CitatZa malo da pre neki dan ponovim kresh test!
Vozim lagano 50km/h (opet moja kriticna brzina) po vracaru oko podne,guzva,lik ispred mene davi,cekam da prodju ovi sto idu u susret da ga obidjem,vetar nosi neko djubre po ulici.. i  onda sve postaje BELO,na sekund ostajem zbunjen WTF? onda ne verujem sta se desilo: papir A3 formata mi se zalepio tacno preko vizira,obavio oko kacige (mogao sam da procitam sta je bilo na njemu da nisam mislio o tome kako da ostanem citav)i ne spada! pustam gas,stiskam kvacilo,obe kocnice polako i lezem na sirenu jer nemam pojma gde idem.zaustavih se brzo i papir i dalje stoji iako ga vetar vise ne drzi,bacam na zemlju i pogledam okolo : svi stoje (videli da ne vidim gde idem) i gledaju neki zbunjeni a neki se kidaju od smeha u neverici kako sam to uspeo - dobro je sto sam svirao jer nisam znao da li da se vratim malo desno (ne znam da li se neko zavukao) ili ako pokusam da skinem papir pre nego sto ukocim mogao bih da predjem u drugu traku kojoj sam vec bio bas blizu,mozda je onaj ispred mene poceo da koci a ja ne znam...  dobro se zavrsilo
Pazite se papira ubica pogotovo onih A3 formata-a i kese su podjednako opasne - ako vec nalecete na njih hvatajte one providne :)]


Pa tako, nemo' se ljuti¹, ipak su te kese zajebane, d'izgine èovek  ;D  ;D
Mislim ono, ja nigde nisam napisao da vozim 50, niti æu da snimam sebe u prekr¹ajima hheheh  [rofl]

Reko¹e mi neki koji su se vozili sa tobom da vozi¹ kao zmija a motor je u fullu  ;D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

haha koji si ljakse isao si da kopas po blowjobu

aj idemo ja i ti malo na voznju moze? :D

avala ili bilo gde drugde
nista kurcenje, ne moramo se trkamo, cisto da se provozamo da samnjimo pricu ovde i vidimo uzivo

Lazic


Milo¹*

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2012, 12:12
haha koji si ljakse isao si da kopas po blowjobu

aj idemo ja i ti malo na voznju moze? :D

avala ili bilo gde drugde
nista kurcenje, ne moramo se trkamo, cisto da se provozamo da samnjimo pricu ovde i vidimo uzivo


Nisam kopao, seæam se da si tako ne¹to postavljao, tamo sam od 2006 hahahahah ;) sam si tra¾io  ;D
Ne vozim se sa drugim ekipama, samo sa dve ekipe a od te dve nijedna nije na forumu  ;D
Mo¾e¹ da povede¹ neke drugare kad budemo i¹li do aranðelovca ponovo.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Taraba

Nije fora na Avalu... tamo nema A3 papira, ali ima ludaka koji se ukljuèuju u tvoju traku tik 50m ispred tebe.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


Milo¹*

Citat: Taraba poslato 11 Maj, 2012, 12:21
Nije fora na Avalu... tamo nema A3 papira, ali ima ludaka koji se ukljuèuju u tvoju traku tik 50m ispred tebe.

Je zajebano kad koèi¹ sa 160.

Nema sad ne¹to mnogo rizle. Ima od mladenovca kad se krene ka aranðelovcu malo
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

ma lazicu bre drugarska voznja
klinac vozi toliko dobro da bi ga gasa odrao a meni nasao nesto da kenja  [facepalm]

taraba ne moramo avalu moze i po bg kroz guzvu, jos bolje, moj teren, ali on ne sme da se provlaci...
evo moze i da bira da li cu cbr-om ili ktm-om da dodjem da ne bude do motora

milose sta sam sam trazio?
napisao sam sta se desilo - meni bilo smesno pa sam podelio sa ostalima, nema tu nista cudno, jel te ostavila devojcica?

i ne moramo ni da se vozimo kad ne smes, samo lepo priznas na forumu da preko 150 nikad nisi vozio i da se plasis da oboris i u redu je ;)
ko je gledao tvoj snimak sve mu je jasno
mene bi bilo blam ono da postavim

i jos si se nesto bunio i svirao liku koji te "isekao" a ti dole kod 5 ekonomske a on skroz gore na krivini promenio traku bez migavca  [rofl]   [samoubistvo]

AndreyRR

Sujeta,aj kod zenea ali kod muskaraca (pod znakom navoda)

Milo¹*

©ta si se usplahirio hihihi? :D

Hoæe¹ da postavim klip ponovo, da ubedi¹ svoje drugare kako ja nemam pojma da vozim? :)


Evo priznajem javno!

Nikad nisam vozio preko 150 na sat. Pla¹im se. A krivine ne volim, imam oseæaj kao da æu da padnem. Moj motor nikad nije video 8000 obrtaja.
Ali nije ni to lo¹e, ¹tedim gume i lanèanike.
I devojèica me ostavila jer nisam smeo da se provlaèim pa se skuvala na motoru.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D