Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Igrao se malo sa nosacem i starim huaweijem, ton mu je fabricki uzasno los pri snimanju, stelovao sam ga celo vece sinoc i sad je dosta bolje(onako se culo samo sustanje). Periferija cacka, lagano cisto da vidim kako ce da ispadne snimak... a da ga stiskam ne smem dok ne sredim kvacilo da ga ne spalim ko kosta, cim odvrnem gas proklizava dosta pa u visokim dajem mali gas ako hocu cisto da ga cujem kako peva a cesce vozim u niskim i vrv se zbog toga i spustila potrosnja sa 7 na 5,5l :D Za jednu sezonu ce taman kvacilo samo sebi da ustedi na gorivu nove oprugice i lamelice ;D
Onaj nosac necu ni da skidam vise, kupio sam ovaj uvrnuti kabl, sve pricvrstio i osigurao lepo vezicama i neka ga... moze i za navigaciju i snimanje, nije tako lose s obzirom da je nosac kineski od 400din i 5god stari huawei g300 :) Kome jos treba GoPro ;D
! No longer available

Darko

cekaj , u leru ti radi na 2000 obrtaja ?

Glava Dole

1600-700, palim ga bez sauha pa se gasi hladan ako je manji, mozda bi i mogao nijansu da se smanji, nije nikakav problem, sraf za ler je na sajlici i pricvrscen tako da moze da mu se pridje bez skidanja bilo cega... meni odgovara ovako, cujes po zvuku na pocetku da radi sasvim ok, pusti obrtaljku, na snimku i deluje nesto malo vise nego iz vozaceve perspektive jer je kamera nize :)

VR 46

Twist of wrist!

TEEfqd


Flavius Valerius Aurelius

#925
Мало се зезао с друговима за викенд ... (не, нисам ја на јамахи већ друг)
на 1:15 прегазио камион гопро и преживела камерица [yahoo]
! No longer available

VR 46

Twist of wrist!

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

sto divljas po pustinji hoces da zgazis nekog? :D

BOKYBOY


VR 46

Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: BOKYBOY poslato 04 Oktobar, 2016, 00:23
VR49@ Daj klip sa Zlatibora... [prebicute]

vidi stvarno 49  [rofl] za srce sam te ujeo,jel?  Sorry,nije namerno  :-* e,al ubrzaj malo klip da izgleda kao da znam da vozim... ;)

VR 46

Twist of wrist!


VR 46

Twist of wrist!

VR 46

Twist of wrist!

Glava Dole

Stiglo ovo cudo iz kine pa da isprobam odmah :D
Zvukom sam prijatno iznenadjen, nema previse izoblicenja i ako je do samog auspuha a sto se slike tice... pa nije nesto ali sta ocekivati na kraju krajeva za 4.9 dolara, skuplja memorijska koju sam posle kupio za nju da ne vadim iz telefona nego ona :D




Treba ubosti lepo poziciju, lepse se vidi posle polovine snimka a mogu i na licu mesta da pregledam snimak na telefonu preko OTG kabla al ne mogu da gledam sliku u realnom vremenu jbg pa je zezanje malo... pusti da snima, pa bocni, pregledaj... ali ok za te pare u svakom slucaju za zajebanciju... i ako ispadne usput nije neka steta za 500-600dindzi :D

! No longer available

makinjo

Sto ga ne zakaci negde na neko drugo mesto?Ovako gledamo saru od gume.....

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Glava Dole

Satova ste se i previse nagledali, sad gledajte malo mishelinku ;D Stavicu ovaj drugi nosac negde napred pa snimam i tamo, ovo sam hteo da vidim kako ispada taj fazon ghost ridera, najbolje i napred i nazad pa da se posle izedituje i napravi kombinacija u jednom klipu... ima vremena, igracu se vec, samo sam je isprobao :D

Gavrolini

Veruj da je i 5e za to djubre puno. Pre par godina dosta nas se isprimalo na tu kameru. Djubre najstrasnije.