Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

ljupche92

Citat: Bori¹a poslato 30 April, 2015, 20:10
rradanovicu, ovaj prvi snimak iz cacka, taj lik sto vozi je optuzen da mi je marnuo skuter... [rofl] [rofl]
Ako je to ona plava R1, 2008 god, sa dva lea vincea...onda znam lika... mislim zajedno smo bili vise od dva sata na pumpi u Uzicu :D pokisli malo, ispricali se :D Fin neki covek :P
[cheers] [cheers] [cheers]

Bori¹a

nemam pojma, vidim da je nick novica zeko a ovaj u plavoj koverti se zove novica zekavica... jebem li ga [rofl]

Kostić


Kostić


woe23


Glava Dole


woe23

sto?
malo mog domaceg videa
=)

Darko

sto ne smanjis malo taj ler gas ?
previsok je ..

woe23

trebam da joj menjam svecice i nasteluem jos jedanput karburatore,  pa da peva..... a samnjio sam sinoc bas =)

UFF

 [rofl] kosta izgubio kameru u sumi i na nasu zalost ili sveopstu srecu vise nece moci da kaci klipove  [rofl]

penzos

da je snimao ovakve klipove sada bi svi tugovali i i¹li da je tra¾imo! a ovako  [pop]
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

ЯЭВОЛУТИОН

Srecom je RRasko svoju dobro fixirao...nema da mrdne...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Darko


rboban

Odlican put!!! Nisam vozio, vec ovako sa snimka... ;)
Ride It Like You Stole It

UFF


penzos

 [thumb_up] ceo put je sreðen pro¹le godine, stvarno je dobar. Na pojediinim delovima koji su bili kritièni je pro¹iren. Samo ima dosta truljavih kr¹eva na èetiri toèka (ja stigao ¹uga, umalo mu nisam u¹ao u gepek, ali jbg kriv sam) Murija voli da se bazira na prevoju, pa kod Boljevca,.... Uglavnom jako lep deo za vo¾nju, sreæan put!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Darko

ljudi , jeste normalni ?!?!? zajebavao sam se ... nije ovo Paracin - Zajecar  .. ;)

ahahhahahahaha

kraljevi 

Radanovic

To je tu negdje ... provozate se do Paraæina, pa jo¹ 750+km do ove ceste  ;D

penzos

jbse Dare, ja tek sada odgledao klip  :wtf: a put za Zajeèar je stvarno dobar, dali i¹li od Ni¹a ili Paraæina.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion