Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

goranvojska

samo rastojanje i formacija cik-cak.jbg mnogi neznaju da voze.misle da su baje na pravcu i nagla kocenja.ma pamet u glavu bre.ucite se ovako gledajuci,bolje nego na nekim sopstvenim greskama.

Kostić

dam ti ja moj kr¹ da ga tuda ovako vozi¹ ko apriliju. ako pre¾ivi¹ i ako ga slupa¹ opra¹tam ti motor. meni ta aprilija izgleda prilièno zdravo i borbeno. nije svaki kr¹ za takvu vo¾nju. vi¹e od pola motora u srbiji su barake, a barake neæe da mogu tako bez loma. a ¹to se tièe rizika, jedan tako u krivini naleteo na kamion i skr¹io se. nije oèekivao prepreku a ona se na¹la u pogre¹nom trenutku. nije znanje samo pegla. ima ne¹to i u zdravoj pameti, a najvi¹e u sreæi.

ovaj ¹to je vozio svaka èast, al mnogi mogu tako, al mnogi i neæe, nego peglaju samo po sigurnom pravcu. tako da te prièe o nemaju pojma, su nepotrebne, ako ti ¹to nemaju pojma ¾ive dugo.

inaèe i njemu je na ¹esine¹to minuta za¹enkovo volan. mogo je da se otrese ko kru¹ka da je vozio neki le¹

rtaku

Po meni jedna prilicno sigurna voznja. Garantujem da 80% nasih motorista sa sporijom voznjom vise ugrozavaju sebe i druge.

Kostić

sigurna po apriliju i vozaèa, ali da li si siguran da je sigurna za ostale uèesnike? nije to pista, nego saobraæaj.

freepartyman

Jel ovo BjBikers ili sam ja nesto pobrkao? [wtf] [neampojma]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

ni¹ta nisi pobrkao, nego nema potrebe da kenja¹ kako oni koji peglaju samo po pravcu ne umeju da voze. te fore su za omladince koji se pale na motod¾ipi pa izginu po saobraæaju. jebo te bid¾ejbajkers, ne sme èovek da ka¾e ¹ta misli

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

kulturan jesam, al pismen nisam. ja imam osam razreda osnovne ¹kole i dve proèitane knjige u ¾ivotu. jedna nosi naslov Crven Ban, a druga pisma bratu. ;)

Kostić

konjic jablanica

jel ovo ta grupa? ako jeste, ova dva u repu ne znaju da voze.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

a i ovaj. stiso po pravcu pa umalo pao na 1:46 na èe¹lju

suzuki gsxr 600

sve je to gologuzija. ibarska 299 je keva

TEEfqd

Citat: kosta66 poslato 22 Januar, 2015, 22:56
dam ti ja moj kr¹ da ga tuda ovako vozi¹ ko apriliju. ako pre¾ivi¹ i ako ga slupa¹ opra¹tam ti motor. meni ta aprilija izgleda prilièno zdravo i borbeno. nije svaki kr¹ za takvu vo¾nju. vi¹e od pola motora u srbiji su barake, a barake neæe da mogu tako bez loma. a ¹to se tièe rizika, jedan tako u krivini naleteo na kamion i skr¹io se. nije oèekivao prepreku a ona se na¹la u pogre¹nom trenutku. nije znanje samo pegla. ima ne¹to i u zdravoj pameti, a najvi¹e u sreæi.

ovaj ¹to je vozio svaka èast, al mnogi mogu tako, al mnogi i neæe, nego peglaju samo po sigurnom pravcu. tako da te prièe o nemaju pojma, su nepotrebne, ako ti ¹to nemaju pojma ¾ive dugo.

inaèe i njemu je na ¹esine¹to minuta za¹enkovo volan. mogo je da se otrese ko kru¹ka da je vozio neki le¹

stabilizator volana odradio poso. to se desava kad naglo ubrzavas i prednji tocak se odvoji od podloge pa se vrati na pod van ose sa zadnjim tockom. nista strasno sa stabilizatorom

Kostić

#714
ja nemam stabilizator, nemam ni prednju koènicu,al imam kriv motor.... a i èesto mi se di¾e taj prednji toèak, pa malo malo pa ¹enkuje volan. jo¹ nisam pao, a nemam trip da vijem u krivine za koje ne znam ¹ta su mi spremile...

usput, ajde ¹to nema stabilizator, al ¹to je skoro za¹enkovao na 220 u dugoj krivini tamo od smedereva prema po¾arevcu, a kockast mi prednji toèak. al i dalje peglam samo na sigurnom pravcu ili u veoma dugaèkoj krivini, koja je pregledna najmanje dvesta metara. da mogu da usporim, eskiviram, stanem...

a zima jebemu sunce.ladno, zadnja guma ni za kurac, po putu ficevi blata, mokro, a èizme nemaju metalne protektore po ivicama. pa di æu da savijam, da ogulim prste. pa nisam ja lud :)

aj sad morence minusa da hajdujemo ovo preseravanje :)

pliz

Darko

mozda i ne voze zajedno dugo ... ja s nekim smem da se opustim i pratim lepo a s nekim sam ko seka persa... npr , sa Bokijem idem "u tocak" i na 80 km/h i na 180 km/h i 220 km/h i na auto putu i po gradu i gde oces , znam ga  , prepoznam stil voznje , znam sta ce da uradi itd itd...


Kostić

ma jok bre. ova dvojca u repu ne znaju da voze. vidi¹ da neamju muda da saviju ko onaj apriliju a imaju dobre primerke motora. a onaj sa suvozaèem ¹to su ga negde u sredini snimka obi¹li ugro¾ava saobraæaj sa nesigurnom i sporom vo¾njom. taj da se izoluje iz bajkerske zajednice i da se po¹alje na bid¾ej :)

o bajkeri peglaèi i ostala dru¾ino, malo se zezam, nemo se ljutite ;)

UFF

kosta nemoj seres o ljudima koje ne poznajes

sta ako su kupili polovne tvrde gume za 20e? ja to radim stalno

sta ako ih je pre metar dana neki bilde pokosio na semaforu ili sekuci krivinu pa su navukli strah?


lako je klenjati, daj umesto toga neki tvoj ozbiljan klip umesto ovih sto kacis ili sacekaj prolece pa idemo svi zajedno od avale do ralje i nazad pa da merimo vremensku razliku (duzinu kite :))

Kostić

zezam se bre, ¹ta se i ti prima¹, a znam da se ne prima¹. zna¹ da volim da se zezam, dosadno mi ukuæi, pa malo di¾em tenzije da nam ne bude dosadno. valjda se ne ljute Manijaci, nadam se. a od avale do ralje ja neæem da fircam sa ovim motorem. osim ako neæe¹ psle da me vadi¹ iz neke krivine :) a ozbiljni klipovi nema, sve sam obrisao. sve ¹to sam snimao oti¹lo u dilit :( i ovo je mnogo, ako nas navataju organi reda da se 'bahatimo' ;D

mareskin

Citat: UFF poslato 23 Januar, 2015, 03:41
kosta nemoj seres o ljudima koje ne poznajes

sta ako su kupili polovne tvrde gume za 20e? ja to radim stalno

sta ako ih je pre metar dana neki bilde pokosio na semaforu ili sekuci krivinu pa su navukli strah?


lako je klenjati, daj umesto toga neki tvoj ozbiljan klip umesto ovih sto kacis ili sacekaj prolece pa idemo svi zajedno od avale do ralje i nazad pa da merimo vremensku razliku (duzinu kite :))

A mo¾da su i ljudi relativni poèetnici. Voziæe bolje sledeæe godine.
A da vi vozite nekim putem koji svi ne znate napamet? ;)

Meni je lak¹e kad vozim sa ljudima sa kojima sam uigran. Imam blesavog lika koji vozi 100 i na pravcu i u svakoj krivini i kad naiðe na rupu. Ka¾e da nije video. On ne koèi :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu