Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: eclipse4 poslato 25 Jun, 2013, 02:00
treba da vozim motor s kofom na glavu u helankama i kopackama sa kaverzom i papagajem u njemu pozadi ;)
Ovo bi bilo jako interesantno videti ;D

balcan girl

ratkovica sumeee :D :D cini mi se da smo tada pobedili u nekoj trci zar ne sale :D :P a taj petak 13 uhhhhhhhhh a cekaj zar sale nije pobrisao snimke od tog dana?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

krsta63

Citat: sasafilipovic poslato 25 Jun, 2013, 01:21
Irena - Balcan girl se vozila tim putem samnom kao suvozaè, nije mogla noge da pohvata, jurila je fuzastere, penjala mi se na leða...

Na drugom klipu vozili smo se putem kojije slabo prometan, ima malo vozila i traktora, tih nekoliko kilometara nema sela ni naselja, dve tri vikendice i to je to.  Asfalt nije ne¹to naroèito ali dobro dr¾i, osim na proleæe kada od soli postane toliko klizav da je nemoguæe kontrolisati motor.
Volis brzo da vozis u saobracaju. OK. To je tvoj izbor, ti si vlasnik svog zivota, zivi ga kako zelis. Citam da to radis i sa suzozacem, zasto. Sam to radi.
Nemoj da mislis da sam neka pusi u saobracaju. Ponovo sam poceo da vozim trke ne bi li se smirio (slaba vajda). Pre toga sam pravio strasno visoke proseke a da sam se vozikao po nekom mom merilu. Drugi su poceli da me upozoravaju, nisam bio ni svestan. ALI SAM NA MOTORU. Ranije se znalo, cim skinem devojku sa motora.... divljanje. Zena se drzala ko krpelj dok je ne bih izbacio, znala je sta sledi. SAM. Pa ako se skenjam nisam odneo jos i suvozaca. A ako mogu da biram, sigurno necu da odnesem i nekog sa druge strane.

balcan girl

nemoj da gresis ja kao suvozac znam s kim sedam na motor i zasto uvek mogu da trazim da sidjem kao sto jesam bivsem decku ako se ne osecam sigurno u voznji i odgovaram sama za svoj zivot cim sam sela na motor kao suvozac
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

krsta63

Sve devojke koje su zalepile nogu na auspuh su krile taj oziljak, samo mali pecat. A nesto gore ? U nepreglednoj krivini kada sa 150 naidjete na traktor ( a sa druge strane nailazi drugo vozilo) verovatno da bi rekla da vozac stane da sidjes sa motora.

balcan girl

pazi ovako ja vozim svoj motor i nemoj meni da pricas sta znaci voznja na motoru, nisam ja budala, ja sam imala opekotine od grane svog motora jer sam gurala nogu ispod njega da krenem da ga zadrzim kad hoce da padne i taj oziljak ne krijem, a cim si seo na motor stavio si glavu u torbu i kao vozac i kao suvozac prema tome :P od necega mora da se rikne jbg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

krsta63

 ;) Ti si redji slucaj, delimicno si upucena, imas dovoljno godina da mucnes glavom (ako ima nesto unutra  :P). Govorim uopsteno o divljanju sa suvozacicama od 0 godina

clutch&brake

ne pijem ne pusim ne drogiram se ne izlazim... pa od cega ces da umres picka ti materina?? :D :D :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake



daj bre ne zajebavaj... pa ljudi su ginuli na 30 na sat(sami ili sa suvozacem).
kada sednem na motor 50:50% je da se necu vratit kuci...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

u glavi imam zicu koja mi drzi usi da ne otpadnu :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

krsta63

Crna sestro, sta su ti sve stavljali u glavu :-*

balcan girl

jel ti to hoces mene da opsujes na finjaka????? aaaaaaaaaaaaaa :D u mom selu kad kazes stavim ti ga do znanja ili u glavu to znaci jebem te u glavu :P a sto bih ja nesto imala u glavi? jes da mi bude puna glava posle da me boli, ne ne i ne :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

krsta63


sasafilipovic

Pa kakve klipove da postavim u ovoj temi? Domaæi klipovi sa vo¾nji... bez dosadnih klipova. Ako je brzo onda sam lud, ako je polako onda sam budala... Znaèi extreme ili crash.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasafilipovic

Ali nisam snimio crash  [veryangry]


Citat: balcan girl poslato 25 Jun, 2013, 12:25
ratkovica sumeee :D :D cini mi se da smo tada pobedili u nekoj trci zar ne sale :D :P a taj petak 13 uhhhhhhhhh a cekaj zar sale nije pobrisao snimke od tog dana?

Ne samo je sklonio sa motora da policija ne vidi.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citat: sasafilipovic poslato 25 Jun, 2013, 01:21
Na drugom klipu vozili smo se putem kojije slabo prometan, ima malo vozila i traktora, tih nekoliko kilometara nema sela ni naselja, dve tri vikendice i to je to.  Asfalt nije ne¹to naroèito ali dobro dr¾i, osim na proleæe kada od soli postane toliko klizav da je nemoguæe kontrolisati motor.
Pravi si manijak Sale kako si opeglao te krivine [thumb_up] Samo desne krivine znaju biti zajebaaaaneeeee  ;D

sasafilipovic

Koliko puta smo pro¹li tim putem, sve ¾ivo se razbe¾i kada èuje Akrapa. Traktori, ovce, èobani, ptice...


Evo jedne lagane i dosadne vo¾nje. lowrider (Z1000) i vani (pegaso)

Lagano i opušteno

eclipse4

Citat: sasafilipovic poslato 25 Jun, 2013, 18:33
Pa kakve klipove da postavim u ovoj temi? Domaæi klipovi sa vo¾nji... bez dosadnih klipova. Ako je brzo onda sam lud, ako je polako onda sam budala... Znaèi extreme ili crash.

pa takve klipove bez dosadnih voznji,kakve druge,to sto komentarisemo voznju je nesto sasvim drugo.....iskreno ja ti se divim,da po ovakvom nepreglednom putu tako vozis,i ja vozim,ali po putu koji poznajem i po ravnici,gde mogu na kilometar da uocim traktor ili nesto slicno......daleko od toga da ti ja mislim nesto lose ili bilo sta slicno,samo kazem da tako kako vozis je apsolutno nebezbedno i da mozes da ugrozis i svoj i tudje zivote.....bem ga nadam se da me razumes...
za ovake voznje preporucujem ti stazu  [cheers] [cheers]