Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

lazo nemoj da ga lozis bre primice se

maki meni ta guma nicemu ne sluzi, nit mislim da nesto vredi, nit mislim da mi nesto zbog toga dugujes
i gde sam napisao da sam ti ja poklonio gumu???
znaci da to nisam napisao da bi se ja hvalio a koji drugi razlog moze da bude?
da vredjam coveka koji je pozvao ceo forum na klopu i druzenje kod sebe kuci?
ZASTO BI TO RADIO? koristi mozak malo

samo sam napisao ono sto se ispostavilo da je tacno, nisam nameravao da te uvredim vec da shvatis da se to ne isplati i odmah odustanes od daljeg razmisljanja na tu temu
treba da zrtvuje dve dobre gume da se drkas sa ekserima i podloskama i u najboljem slucaju ako uspe da drzi pritisak ima da se malo provozas po snegu i gooootovooo...
neces sigurno po ceo dan da se vozis na minusu
plus velike su sanse da padnes i da olupas motor sto ce ti biti dodatni trosak
jel ti je to potrebno? ako imas pare za to bolje prodaj to i kupi noviji motor
uostalom to je vise za enduro motore - dzabe ti exeri ako nemas ogibljenje za takvu voznju (jedino ako si planirao po zaledjenom jezeru da ga vozis)

ponavljam da stvarno nisam imao nameru da te uvredim i ne znam sto si to tako shvatio..

Lazza

Kako je Uff raspolozen za objasnjavanje, mora da je kresnuo nesto dobro nocas :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

maki gsxr 1100

Citat: UFF poslato 20 Maj, 2012, 02:21
lazo nemoj da ga lozis bre primice se

maki meni ta guma nicemu ne sluzi, nit mislim da nesto vredi, nit mislim da mi nesto zbog toga dugujes
i gde sam napisao da sam ti ja poklonio gumu???
znaci da to nisam napisao da bi se ja hvalio a koji drugi razlog moze da bude?
da vredjam coveka koji je pozvao ceo forum na klopu i druzenje kod sebe kuci?
ZASTO BI TO RADIO? koristi mozak malo

samo sam napisao ono sto se ispostavilo da je tacno, nisam nameravao da te uvredim vec da shvatis da se to ne isplati i odmah odustanes od daljeg razmisljanja na tu temu
treba da zrtvuje dve dobre gume da se drkas sa ekserima i podloskama i u najboljem slucaju ako uspe da drzi pritisak ima da se malo provozas po snegu i gooootovooo...
neces sigurno po ceo dan da se vozis na minusu
plus velike su sanse da padnes i da olupas motor sto ce ti biti dodatni trosak
jel ti je to potrebno? ako imas pare za to bolje prodaj to i kupi noviji motor
uostalom to je vise za enduro motore - dzabe ti exeri ako nemas ogibljenje za takvu voznju (jedino ako si planirao po zaledjenom jezeru da ga vozis)

ponavljam da stvarno nisam imao nameru da te uvredim i ne znam sto si to tako shvatio..





ako sam krivo shvatio,onda se stvarno izvinjavam,ali kad sam procitao ono mi tako izgledalo.

u pravu si za tu zajebanciju,ali ja sam to vise onako sa cbrr-om komentarisao pa mi pade na pamet da cisto isprobam sa starom gumom,i naravno da nisam mislio da se vozim time svaki dan,reko cisto zajebancija. nego jebes to,izvini sto sam planuo tako,ali ja sam bio to tako shvatio na prvu.

AndreyRR

kako god olaksao si dusu,rekoa si sta stvarno mislis o uff-u  [zvizdi]

maki gsxr 1100

Citat: AndreyRR poslato 20 Maj, 2012, 13:30
kako god olaksao si dusu,rekoa si sta stvarno mislis o uff-u  [zvizdi]



ma ne mislim tako,pomislio sam iskreno,ali ne poznajem coveka licno i ne mogu da da mislim tako,ali jebem ga eno procitaj ti napisano,da ga ne poznajes bolje zar nebi i ti tako shvatio? bilo mi krivo u p.m. a nije mi jasno,bio covek i u postu cekao red da mi posalje,a da posle ovako napise. ono sto mislim o njemu iz citanja ovde je da brzo plane da je prgav,ne trpi poraz.ali dok ga ne upoznam ne mogu da mislim nista.kao sto i drugi ne mogu mene da procenjuju na osnovu foruma. ako se ne varam mislim da ovde niko nije takav,bas zato i jesam ovde jer mi odgovaraju ovakvi ljudi,napisem da imam neki problem,odmah svi uskoce da pomognu,verujem da bi tako bilo i da zivim u bg da bi licno pomogli.kao sto bi i ja.kad sam se prvi put registrovao i napisao problem sa svecicama goran covek nit me poznaje doso kod mene kuci da mi donese polovne svecice,ja nisam mogo da verujem,to nikad necu da mu zaboravim.posto nisam mogo da dodjem na druzenje na jezero  da vas upoznam ja resih da organizujem druzenje zahvaljujuci goranu bas da se upoznamo svi. i uff-u hvala na pomoci,i ako su to sitnice,ali to su velike ljdske vrednosti sto mene odusevljavaju.i necu da kenjam vise.pisite nesto drugo

AndreyRR


MILJAN

hebo vas forum...èim padne ki¹a fight i nervoza...
Cave ab homine unius libri

goranvojska


bigbad86

E a tacno je da ljudi preko tastature totalno drugacije izgledaju i pricaju uzivo. Upoznao sam dosta ljudi sa foruma i cesto dosta odstupaju u utisku. Preko foruma deluju kao drkadzije a u stvari su ili pogresno shvaceni ili nesto trece...

kawasaki zr 500 a

Citat: cbrr1 poslato 19 Maj, 2012, 02:54
Citat: Lazza poslato 19 Maj, 2012, 00:44

Citat: kawasaki zr 500 a poslato 16 Maj, 2012, 11:14
Pocetkom maja 2012. odvozali smo turu Dunavskom magistralom do Negotina.

Tri Vespe

Son Dzordan Vespa 150ccm Spreint 1971.
Marko Markovic Vepsa PX 200ccn 1984.
Dejan Vlaovic Vespa ET-4 125ccm 2001.

Road to Negotin


Ovo je kao Lord of the rings Vespa edition :)

ili Lord of the gay Vespa edition...  [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav] [ljubav]

Motorcycle Leather Boys at Gay Pride

ima ovde nesto i za tebe CBRR1, cini mi se da je ista parada, samo malo cudne Vespe... :)

ali ostajem pri svome, ako mi motor veliki treba da bi karao ribe iz kraja, onda cu da idem peske...

UFF

sto se bre prepucavate dzabe?

vespe uglavnom voze ljubitelji
oni koji vole retro izgled, klasiku, dizajn
za njih to nije samo skuter kao sto su ostali

da li je vecina njih gey ili nije nemam pojma a i koga briga?
nek svako vozi sta hoce/zeli/moze

a neki nadrkani R sigurno nije dovoljan te ucini bajom i da kreses klinke iz kraja ali je definitivno + i verovatno olaksava posao :D

Major

Alal ti qurac na ovim recima ;D Sto je dosta dosta je ;)


CBRR1



ali ostajem pri svome, ako mi motor veliki treba da bi karao ribe iz kraja, onda cu da idem peske...

[/quote] ali ti isao ili ne isao peske,ti ne karas ribe... nek si mi ziv i zdrav,evroooopooooooooooo

sibin


AndreyRR


CBRR1

posle kazu Ja vozim bahato,pogledajte ovog ludaka,ckode nije normalan,znam ga ja tu iz kraja,dileja sa nekim DUCATIJEM pfff..  8)

MILJAN

#276
Citat: sibin poslato 01 Jun, 2012, 21:55
sa danasnje voznje do grada.


city ride
Gradska vo¾nja napeta ko' na wc ¹olji...Uvek je tako...Ove godine sam laganica..
Ja sam danas opet i¹ao na high ground.. Ali me gume zezaju..Sti¾e za neki dan Metzeler Tourance exp.. KAd ti dosadi gradsko smaranje, cepaj ka ©umadiji.-.Ja sam zadu¾en za sme¹taj a ti samo da vozi¹ na preko 1000 m nadmorske..Sve asvalt..Ne mora¹ kao ja po blatu, jer sam ja malko èvaknut sa gumama od 19 000 km. i ¹arom za asvalt(nazire se ¹ara po malko)
contour low quality settings
Cave ab homine unius libri

sibin

ekstra izgleda ovaj off road put. bilko bi lepo da maznem od burazera super teneru za tako nesto :)

MILJAN

Citat: sibin poslato 03 Jun, 2012, 01:11
ekstra izgleda ovaj off road put. bilko bi lepo da maznem od burazera super teneru za tako nesto :)
Ma to ja izvodim neke kuke i èivije i gledam da roknem ovako mator po blatu....
Inaèe svi tereni sa lepim atrakcijama, na preko 1000 m, su asvaltirani..Ne treba ti enduro..Kad ti dopizdi ti zvrkni ovamo..
Cave ab homine unius libri

sibin