Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pa vidim ko kopa i aj da si nesto iskopao a ono procedura otkljucavanja motora i postizanja radne temperature  [facepalm]
ja tamo otisao nisam vise od god dana a ovde ne moram da kopam nego znam sta ko pise jer sve citam  ;)
iskreno boli me qrac kako vozis ali mi smesno sto nesto kenjas o agresivnoj voznji kao nesto podrzavas a nit smes gas da zavrnes nit da oboris (i dzaba sto pises u ironicnom tonu kad je to cinjenica) i jbg onda mi je duznost da takvog iznapusavam :D
prodaj ti to i kupi skuter od 50ccm


i sto si bre kacio svoj klip u ovu temu?
jesi li video da u naslovu teme pise bez dosadnih klipova?

Taraba

Nije dosadno bre! Bilo je napeto... skroz sam se preznojio.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Milo¹*

Ima tu jo¹ materijala nego mi ¾ao da odmah sve ispucam   ;D
A da se odluèi¹ je l' te boli kurac kako ja vozim ili te ne boli?  ;D

Ja volim da vozim lagano, a to ¹to napu¹ava¹ ljude nije tvoja du¾nost nego neki kompleksi, no u to neæu da zalazim, to je tvoja stvar kao ¹to je moja vo¾nja moja stvar. ;)
U naslovu teme ne pi¹e komentarisanje tuðih vozaèkih sposobnosti nego video klipovi.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

ne brate

vec za one koji voze motor kao ti MOTOR NIJE
steta, neupotreblje, neiskoriscen
o tome se radi

aj idi na blowjob tamo vole takve kao ti
penzionere u 20im godinama

Lazic


Milo¹*

Marko, za kakve je motor, molim te objasni mi. Da li je motor za one koji preðu u suprotnu traku, umalo pokose kolegu na motoru i zakucaju u parkirani automobil?  ;D
Nisam znao da u user manual-u stoji ne¹to o nameni motora, mislio sam da to fabrika ostavlja vlasnicima  ;D


Citat: Lazic poslato 11 Maj, 2012, 17:04
neki su se tako smuvali... :D

;D [srce]

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Kengur


AndreyRR


velja

Citat: Lazic poslato 11 Maj, 2012, 13:10
nisi manijak ako te brine cena goriva... :D Ne mora da se jede/pu¹i/vari, ali za benzin mora da se naðe...:D
E Lazicu zajebi to sto znas.    i Da se vari mora.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

AndreyRR


UFF

jao sad se setih sto sam nadrkan na tebe
nije samo zbog debilnog snimka to je zalosno
nego sto si me bre smarao mesec dana a ja budala ti pisao referate o tad mom cb500 koji si hteo da kupis i kao sve se dogovorili da bi ti odustao od kupovine
ja pitam zasto?

a ti mi kazes:

pa tata mi potrosio pare na ustakljivanje terase  [facepalm] [doh] [facepalm] [doh] [facepalm]  [samoubistvo]

a ja debil se prepucavam sa decom kojoj tata treba motor da kupi   [dunce]  [ludak]


AndreyRR

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2012, 17:35
jao sad se setih sto sam nadrkan na tebe
nije samo zbog debilnog snimka to je zalosno
nego sto si me bre smarao mesec dana a ja budala ti pisao referate o tad mom cb500 koji si hteo da kupis i kao sve se dogovorili da bi ti odustao od kupovine
ja pitam zasto?

a ti mi kazes:

pa tata mi potrosio pare na ustakljivanje terase [facepalm] [doh] [facepalm] [doh] [facepalm]  [samoubistvo]

a ja debil se prepucavam sa decom kojoj tata treba motor da kupi   [dunce]  [ludak]

http://f00.inventorspot.com/images/babysitter1.jpg

Milo¹*

A, pa ti ima¹ neku dugotrajnu ljutnju prema meni? Ovo su novosti.  ;D

Jeste to je taèno, hteo si da mi proda¹ tvoj CB 500 koji je ''pao u mestu'' i polupao se ceo. I ja sam hteo da ga kupim. Sva sreæa pa sam dao æaletu svoje pare od prodaje prethodnog motora. Al' bih se zajebao da sam uzeo tu le¹inu  ;D

Ali ja se takoðe seæam da sam te pozvao i kulturno se izvinio. ;)
A tebi tata ni¹ta nije kupovao?  ;D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Milo¹*

Citat: AndreyRR poslato 11 Maj, 2012, 17:33
nemas ti pojma

Navedi mi jednu dobru stvar na tom motoru poèev¹i od fara sa ponike :D

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

AndreyRR


Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

maki gsxr 1100