Glavni meni

domaci klipovi sa voznji - bez dosadnih klipova

Započeo SSZGO, 19 Oktobar, 2010, 03:51

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


Milo¹*

Èek da ga naðem, sad æu ga okaèiti.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Lazic

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2012, 11:14
Citat: Milo¹* poslato 10 Maj, 2012, 10:59
banditkg je vozio sasvim bezbedno. Pregledan put, malo ga razvukao, pa ¹ta.

jel si ga i ti bese tako razvukao na onom snimku gde vozis uz banjicu pa te neki lik isece bez migavca i za malo da te ubije?  :o

Da, sad sam se setio, bre Milo¹e onaj snimak je bio stvarno kao kalimero, isekao me, isekao me... [rofl] [rofl] [rofl]

Milo¹*

http://youtu.be/oxazUqYZrik

Evo ga!

Laziæu, koja je poenta prièe  ;D  jesam li lepo priznao kao èovek?
Je l' to ono, ko prizna, pola mu se dodaje  ;D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

AndreyRR


banditkg


AndreyRR


Lazic

Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 12:46
http://youtu.be/oxazUqYZrik

Evo ga!

Laziæu, koja je poenta prièe  ;D  jesam li lepo priznao kao èovek?
Je l' to ono, ko prizna, pola mu se dodaje  ;D

[facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] Jaèe je od mene, ali mislim da sam kao klinac tuda br¾e pedelao uzbrdo... [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]

Taraba

Vala jeste bilo zajebano. Takvima treba odma oduzimati dozvolu... u stvari, jedan snajperista sa solitera i na licu mesta, kao sudija Dred, egzekucija, pa nek ih posle oni dvojica sortiraju ko je za gde.
iz trake u traku

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

©ta li ljudi misle o tebi, meni, milici kad se negde vozimo...?!? Neèastivi u tri primerka... :D

AndreyRR


Lazic

#132
Which is in church of England exactly, one year... :D

Milo¹*

Citat: Lazic poslato 11 Maj, 2012, 13:02
Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 12:46
http://youtu.be/oxazUqYZrik

Evo ga!

Laziæu, koja je poenta prièe  ;D  jesam li lepo priznao kao èovek?
Je l' to ono, ko prizna, pola mu se dodaje  ;D

[facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] Jaèe je od mene, ali mislim da sam kao klinac tuda br¾e pedelao uzbrdo... [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]


Hahahahah Laziæu legendo, ne zameram ti, super je fora  ;D



Andrey: ¹tedim motor i gorivo. ¹ta je tu lo¹e?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Lazic

nisi manijak ako te brine cena goriva... :D Ne mora da se jede/pu¹i/vari, ali za benzin mora da se naðe...:D

AndreyRR

Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 13:09
Citat: Lazic poslato 11 Maj, 2012, 13:02
Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 12:46
http://youtu.be/oxazUqYZrik

Evo ga!

Laziæu, koja je poenta prièe  ;D  jesam li lepo priznao kao èovek?
Je l' to ono, ko prizna, pola mu se dodaje  ;D

[facepalm] [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] Jaèe je od mene, ali mislim da sam kao klinac tuda br¾e pedelao uzbrdo... [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]


Hahahahah Laziæu legendo, ne zameram ti, super je fora  ;D



Andrey: ¹tedim motor i gorivo. ¹ta je tu lo¹e?

Ti vozi bajs kao ja kad mi se ne pali masina u sred epispica  ;D

Milo¹*

Nema se, oskudacija. Moram i sezonu da izguram sa ovim æelavim gumama, vidi se ¾ica po sredini :/

Nemam bajs, polomio sam ga.

Nego imate li vi neki video klip, mo¾da pokupim neke forice?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

UFF

Citat: Milo¹* poslato 11 Maj, 2012, 13:09
¹tedim motor i gorivo. ¹ta je tu lo¹e?

nije nista lose

osim sto pricas jedno a radis drugo tj lazno se predstavljas ;)

a kad smo vec kod predstavljanja evo tvog
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,996.msg39485.html#msg39485



Citat: Milo¹* poslato 15 Decembar, 2010, 22:53
Dobro veèe, ja sam Milo¹, Milosmtt sa BJB-a, podr¾avam psovanje, pljuvanje, toèkiranje Terazijama, zavrtanje u blokadu, paljenje guma, nalepnice na motoru, skrivene tablice, sme¹kanje golim klinkama i sve ostalo ¹to supermutant admin ekipa sa BJB-a ne podr¾ava. Takoðe smatram da je vozikanje od kafane do kafane, 15 fotografija po preðenom kilometru èista besmislica  [prebicute]

Vozim Bandita 650 '08 sive boje.



ustvari sad sam ponovo malo bolje procitao i evo IZVINJAVAM ti se jer ti ne radis sve to, ti samo to podrzavas
da imas 00 mozda bi i radio  ;)

dzimika

ajde sta ste napali coveka, voli da vozi polako i to je njegovo
ja  znam da kad bi tako vozio bacio bi pre motor u stranu, ne umem tako da vozim i .

Milo¹*

Jebiga Marko ljudi se menjaju, izvinjenje prihvaæeno   [thumb_up]
Dobro je da si se ispravio, ja te divljaèke stvari ne radim, hvala ti za link do mog predstavljanja (?), vidi se da sam kulturan deèko  [thumb_up]

A po¹to vidim da ima¹ dugaèak jezik (a ja mala jaja) i da si sve vreme kopao po forumima u poku¹aju da naðe¹ neki moj blam:


CitatMoja procedura je:
-dodjem do hladnog motora otkljucam xenu da se ne dere
-izbacim iz brzine,povucem sauh i upalim motor
-skupim i spakujem lance i katance,obucem jaknu,rukavice,stavim kacigu
-vozim polako na malim obrtajima dok ne postigne radnu temperaturu

Znaci prodje nekih 3 minuta rada na leru dok se ne opremim i zakopcam pa krecem na voznju.

Nikog nisam slusao ili nesto citao jednostavno tako ja radim jer mi se cini logicno.

Sta i kako Vi to radite? (i zasto takodje-da upoznamo bolje svoje motore kao i sta im prija a sta ne)

Veoma lep i detaljan opis, dobra tehnika. Fali samo tradicionalni BJB foto report.

[srce_puklo]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D