Glavni meni

Jevropejci...

Započeo serbduck, 27 Novembar, 2010, 00:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

®ivotinje su u èoporskoj zajednici sigurnije od napada predatora iz razloga ¹to je jednu jedinku lako savladati.
Lavovi, divlji psi, ajkule, kitovi ubice i mnoge druge ¾ivotinje love tako ¹to konstantnim napadima odvoje jedinku od èopora i jebu joj kevu... bukvalno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Njihova drzava i nije drzava, vec savez drzava...tako da su tamo to vec uradili...onomad posle indijanaca a pre japanaca...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Dominik poslato 29 Novembar, 2010, 20:28
Urednistvo bi trebalo da zna da je isticanje kukastih krstova zakonom zabranjeno.

a da li je zabranjeno da ti je petar decko ?

i da li je zabranjeno da imas dupli nalog i da se logujes sa posla samo da bi lazicu lupao minuse?

inace "urednistvo" zabole kurac i da uredjuje a jos manje za to sta je zakonom zabranjeno a sta ne  [rofl]

DebeliZmaj

skroz ne tacno .. na privatnom sajtu moze istice sta god hoce
dok gog ne poziva na neke zabranjene stvari ...
kukasti krst sam po sebi, svastika, moze biti i simbol srece, uspeha ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: UFF poslato 05 April, 2017, 00:36
inace "urednistvo" zabole kurac i da uredjuje a jos manje za to sta je zakonom zabranjeno a sta ne  [rofl]
Ovo nisi proèitao... :D

milomir22

Sto se tice zakona, uvek smo se trudili da budemo veci Evropejci od Evropljana, pa Srbi u Srbiji postadose nacionalna manjina (i to ona najpotlacenija). Koliko smo zastranili, govori podatak da se dvoje poznanika izjasnjavaju kao Romi, iako to nisu, da ne bi placali punu skolarinu.

Inace, malo mi se kenja od te njihove emancipacije i humanosti, a u biti guraju (iz samo njima poznatih razloga) pederluk i razaranje porodice (savetuje se zenama da budu samostalne-usedelice i trose pare na putovanja i uzivanje umesto da radjaju i brinu o deci). Mozda je to trend savremenog drustva, ali u vreme mojih roditelja je porodica bila na 1. mestu, putovalo se 1 godisnje na more i sporadicno na zimovanje.

Sto se tice EU, mislim da nam ulazak u istu ne bi bog zna sta veliko ni doneo, ni odneo. Oni svoje planove vezane za nasu Srbijicu i sada uspesno realizuju (citaj zuta banda jebala nam kevu, a napredna ih uspesno nasledila), ekonomiju su nam sveli na debeli minus, privredu na apsolutnu 0, a suficit u budzetu cemo vidjati redje nego halejevu kometu. Opet, trziste su nam fino poplavili svojim proizvodima, pa se namece zakljucak da, cak i od nas ovakvih, jos uvek imaju neke vajde.  Skoro burazer isao sluzbeno malo po EU pa se odusevio putevima i cistocom pored istih, i pomislio je da ce nam to ulazak u eu doneti, sto je cista besmislica. Njima su putevi bili dobri i pre unije, a nama su krateri sve dublji i dublji i na putevima i u dzepovima.

Skoro sam ovde na forumu procitao jednu izuzetno pametnu recenicu koju ne mogu da nadjem sad, ali je cilj sistematsko urusavanje drustva (drzave i nacije) iz cistog koristoljublja, a kraj je glasio "i na kraju ce narod koji je nekada bio ponosan zaboraviti i da je postojao".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Sve se sla¾em osim za deo:
"savetuje se zenama da budu samostalne-usedelice i trose pare na putovanja i uzivanje umesto da radjaju i brinu o deci"

Ja da nisam hteo da pravim decu, nikakvo savetovanje, porodiène ili tradicionalne vrednosti ne bi mogle da mi promene mi¹ljenje, jebe mi se ba¹ ¹ta ko misli. Va¾i i za ¾ene, nek rade koja ¹ta hoæe, zabole me ba¹, svako je odgovoran za sebe.

Ba¹ bih voleo da vidim bilo koju ¾ensku osobu koju znam kako prihvata savete kako da ¾ivi, sva¹ta...

DebeliZmaj

ona da je htela sa tobom dete na kvarno bi zatrudnela ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 10 April, 2017, 08:45
Sve se sla¾em osim za deo:
"savetuje se zenama da budu samostalne-usedelice i trose pare na putovanja i uzivanje umesto da radjaju i brinu o deci"

Ja da nisam hteo da pravim decu, nikakvo savetovanje, porodiène ili tradicionalne vrednosti ne bi mogle da mi promene mi¹ljenje, jebe mi se ba¹ ¹ta ko misli. Va¾i i za ¾ene, nek rade koja ¹ta hoæe, zabole me ba¹, svako je odgovoran za sebe.

Ba¹ bih voleo da vidim bilo koju ¾ensku osobu koju znam kako prihvata savete kako da ¾ivi, sva¹ta...


zato ja uvek savetujem kontra od onog ¹to mi odgovara..  ;D

Lazic

;D Vidim, uspeva strategija... ;D

Hurricane

...uspe kad poslu¹a uop¹te  :P

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 10 April, 2017, 09:17
ona da je htela sa tobom dete na kvarno bi zatrudnela ...


aj objasni ¹ta si hteo da ka¾e¹. ako ga izvadi¹ i pazi¹ da je ne poprska¹ gde ne treba, kako æe da zatrudni? jedino ako èuène u poljskom veceu, pa joj upadne kom¹ijin, a ti glup pa misli¹, ako je isusova keva rodila isusa bez seksa, mo¾da je i ova moja... ne mo¾e ¾ena da zajebe mu¹karca, ako on zna ¹ta radi.

Hurricane

...sve sve ali poljski wc  [rofl] [rofl] [rofl]


sad je i na polju TOI TOI, tu nema kako da se umuva kom¹o..

Lazic

Zamisli kom¹iju koji se ¹tekovao tamo... A bilo je i takvih... :o

Kostić

pa to je ona narodna fora, ¾ena ako oæe drugi kurac, ubo¹æe je i dok èuèi u poljskom veceu :)

nego, ne ide to kako mi mislimo. mi bi da jebemo i da ne vadimo, jelda, a one bi da nas sla¾u da su neplodni dani, pa nas upecaju posle. eeeeee, pa jadan je taj, koga je ¾ena zajebala na tu foru, a i zaslu¾uje. ni¹ta nije besplatno, ako æe¹ da ne vadi¹, turi¹ kurton i niko nikoga ne zajebe, najfer :)

DebeliZmaj

Citat: kosta66 poslato 10 April, 2017, 10:08
aj objasni ¹ta si hteo da ka¾e¹. ako ga izvadi¹ i pazi¹ da je ne poprska¹ gde ne treba, kako æe da zatrudni? jedino ako èuène u poljskom veceu, pa joj upadne kom¹ijin, a ti glup pa misli¹, ako je isusova keva rodila isusa bez seksa, mo¾da je i ova moja... ne mo¾e ¾ena da zajebe mu¹karca, ako on zna ¹ta radi.

lazica u mladjim danima napije pa iskoristi ...
on dok se osvesti vec je cale...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

to mo¾e da se pogleda i sa neke druge strane ili iz ili sa nekog drugog aspekta, tako se ka¾e, jel? bolje da jebe¹ pijan i da te ¾enska uvati na dete, posle ima¹ èemu da se raduje¹ pod stare dane, nego da pijan napravi¹ udes i ubije¹ nekoga. ili da ¾ivi¹ trezan, a nit jebe¹ nit pije¹ i ostane¹ sam na svetu jednog dana. od te bolesti nema gore.

naravouèenije: ako veæ gre¹i¹, pogre¹i mudro.

Lazic

Kostiæu ¹ta ti je? Od jutros sve same mudrosti... :D


@DZ:
Da se ona pitala, Anita se ne bi ni rodla... Ko je jo¹ èuo da sme sex kad je pomraèenje sunca(11.8.1999)... ??? :o :D

UFF

Citat: Laziæ poslato 10 April, 2017, 08:45
Sve se sla¾em osim za deo:
"savetuje se zenama da budu samostalne-usedelice i trose pare na putovanja i uzivanje umesto da radjaju i brinu o deci"

nema sta da im se savetuje, nisu glupe toliko, znaju da kad se udaju da ce da se drkaju oko dece i nema putovanja nit provoda i bahanalija, za muskarca mozda i ima ali za nju ne, pa zasto dok je mlada da proputuje sto vise i da primi sto vise kurceva dok ti stekas ko magarac da kupis stan i da ga opremis ona sve sto ima ili zaradi... trosi, piju, pusu, drogiraju se a ti posle da je zenis takvu sjebanu i da dodje na gotovo kod tebe  [thumb_up]

sad se setih i eklipsa i stilgara koji ga pita sta se on nervira sto joj brat rasprodaje kad je to zenino nasledje?
pa ako je zena dosla kod njega gola i bosa i sad je i njeno sve sto je on stekao onda je to nasledje i njegovo od trenutka kad ga je ona nasledila a i red je i ona da doprinese zar ne?

milomir22

Jebes ga, ima necega, cim se niti udaju niti decu radjaju. Ranije su usedelice bili retki slucajevi, danas svaka druga presla 4 banke, il' razvedena bez dece, il' se nije ni udavala.

@uff
I muskarci potegnu oko dece, prosla su ta vremena kad je zena podnosila sav teret u braku. Odavno su prosla.

A oko nasledstva, najbolje je da ona ne odlucuje o mojoj imovini, niti ja o njenoj, a gde se zivi, zivi se gde je najbolje/najjeftinije (kod mene ili nje svejedno), mada se kod nas uglavnom ocekuje da musko obezbedi dom (sto mi je van mozga).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr