Glavni meni

Jevropejci...

Započeo serbduck, 27 Novembar, 2010, 00:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dr. Pop

Neka prièa ko ¹ta hoæe i neka radi ko ¹ta hoæe i smatra da je ok. Ako kom¹ija u ¹tali dr¾i svinje, ne moram i ja.

Ne treba mi Evropa ako Evropi ne trebam ja , ne ¾elim u Evropu ako od nje nemam koristi , a Evropa mene ne ¾eli ako od mene nema koristi.
Neæu da me Evropa koristi i ne treba mi Evropa .

Hoæu svoju prelepu S R B I J U ........
MK Arhangel

WOLVERINE

      Evolucija evropljanina u dve recenice.    Kome to treba?

1. Rad je od majmuna stvorio coveka.
2. A od coveka magarca.



 Parada ponosa - srama [majmun] [majmun] ( niko nemoze da me ubedi da je to opredeljenje ili kako vec to nazvati ;) ;) ) jer kako kaze nasa stara izreka " cime se budala ponosi, [dancing] time se pametan stidi" [doh] [ludak] . Mislim da je za te stvari rano za Srbiju a najbolje je da se to nikad nije ni desilo. E sad sto je grupa majmuna [majmun] [majmun] [majmun] [majmun] morala to da sprovede u delo zbog uzetih para,, to je vec nesto drugo. [neampojma] [neampojma] U jevropi je lepo,,  nema sta,,  voleo bih da je i u Srbiji tako. Ali mislim da za to nije kriva jevropa nego MI sami. Jebe nas ne kultura, jebu nas zimske gume, zakon o pusenju i jos puno toga. Ustvari jebe nas sve sto je normalno samo nam nenormalne stvari odgovaraju.  E kad to u sebi promenimo,,, jevropa nam nece ni smetati,, nece nam ni trebati.  ;) ;) ;) ;)

farbach

U petak su u zeninoj skoli uhvatili klinca kako duvani, ne u zgradi, vec u dvoristu, i roditelji su dobili 55000 dinara kazne. Narko dileri i dalje stoje u istom dvoristu. Brste kasetofone iz kola, makljaju se sto medjusobno sto duznike, i nikom nista. Ako ne ukrade preko nekih novaca, ne mogu da mu pisu prijavu. Ostaje gradjanska parnica, koja u reforisanom sudstvu kosta vise od stete, a presuda je nenaplativa.
To sto ja mogu da zakljucim je da se haos i anarhija namerno sprovode, a nasilno drzanje suplje forme ( zakon o saobracaju, pusenju, pedercinama( peder se kara u bulju, a pedercina me jebe u glavu, jer ne silazi sa tv-a danima)) sluzi da nam jos vise ponizi i da se konacno od drzave dobije teritorija. Drzava minus vojska, privreda,  obrazovni sistem i religija jednako teritorija.
Nemoj da se zanosite da imamo mogucnost izbora. Ne mozemo da izaberemo da budemo to sto jesmo, nego ili zaostali primitivci ili evropske ulizice. Zato, najboljle da se ne pecamo. Znam ko sam i ne ulazim ni u kolo laznih demokrata ni laznih patriota. Sve je to FAKE.

WOLVERINE


Che

Citat: Dr. Pop poslato 27 Novembar, 2010, 22:05
Ako kom¹ija u ¹tali dr¾i svinje, ne moram i ja.

Da, ali ne odes da demoliras centar grada zato sto komsa ima svinje ;)

jerej

Citat: Che poslato 28 Novembar, 2010, 00:27
Citat: Dr. Pop poslato 27 Novembar, 2010, 22:05
Ako kom¹ija u ¹tali dr¾i svinje, ne moram i ja.

Da, ali ne odes da demoliras centar grada zato sto komsa ima svinje ;)

A sto si se ti toliko uhvatio tog lupanja grada? nisu trebali to da rade, to stoji. Kazes, nema nikakve veze sto se setaju gradom, tebe briga... Evo, pitam te sta mislis sta ce sutra tvoja deca da pomisle kad vide dva bradata muskarca kako se setaju i ljube gradom?  Kakav primer daju tvojoj, mojoj deci? Mislim da gej populacija nije potrebna ovoj drzavi, kao sto ni lupanje glavnog grada nije potrebno.   [nono]

Che

Pa eto slucajem zivim u tom istom centru grada pa me to dotice.
Znas onda je javljaju koje kakvi dusebriznici, huskaci, crkva ... kojima je svuda mesto samo ne tu.

Sta ce da pomisle nasa deca, pa verovatno ce im biti objasnjeno sta je to.
Fakat je da gay populacija pstoji u Srbiji i svako negiranje toga je prosto okretanje glave i guranje pod tepih.
Sta je sledece da zabranimo invalidima da izlaze iz stanova? I oni su drugaciji ....

noam chomsky

Citat: Che poslato 28 Novembar, 2010, 01:59
Pa eto slucajem zivim u tom istom centru grada pa me to dotice.
Znas onda je javljaju koje kakvi dusebriznici, huskaci, crkva ... kojima je svuda mesto samo ne tu.

Sta ce da pomisle nasa deca, pa verovatno ce im biti objasnjeno sta je to.
Fakat je da gay populacija pstoji u Srbiji i svako negiranje toga je prosto okretanje glave i guranje pod tepih.
Sta je sledece da zabranimo invalidima da izlaze iz stanova? I oni su drugaciji ....

Ti si bas upecan na tu pricu o toleranciji...i eto gde te ona odvela...stavio si u isti kos invalide (pretpostavljam da si mislio na fizicke a ne mentalne) i pedere...cini mi se da mnogo ponavljas za televizorom i dozvoli mi da se NE uvredim zbog tvog poredjenja...Samo ako smem da ti preporucim jednu stvar: Brate moj, seli se ti lepo iz tog centra grada. Malo u divljinu, na cist vazduh, da zeleno gledas ane sivo. U suprotnom bojim da ce, ako ne tebe onda tvoju decu, taj cirkus koji vlada u bilo kom velikom gradu, da pretvori u cirkuske nakaze...Samo toliko...
Da, i nemoj da gledas TV, ne valja za slobodu uma... :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Dr. Pop

Mislim da æu prestati da komentari¹em u ovoj temi, mnogo sam poèeo da se nerviram , a ne ¾elim nikoga da uvredim nekom svojom izjavom....
MK Arhangel

noam chomsky

Doktore, znas kako kazu: Ko se nadje uvredjen, sam se na¹ao! Samo ti udri, ne moze da skodi... ;)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Che

Citat: noam chomsky poslato 28 Novembar, 2010, 02:25
Samo ako smem da ti preporucim jednu stvar: Brate moj, seli se ti lepo iz tog centra grada. Malo u divljinu, na cist vazduh, da zeleno gledas ane sivo

Neka hvala, tu sam odrastao tu i ostajem i ne lomim.
Divljinu ostavljam divljacima i ostalim dodjosima koji lome grad. ;)

ps tv jako retko konzumiram

Dr. Pop

Ne znam prijatelju, ali mi Srbi smo neverovatno èudan narod. Mislim da se razlikujemo od svih normalnih naroda na planeti.
Svi gledaju da brane ne¹to svoje , ne¹to ¹to ih èini drugaèijim , jedinstvenim, taènije poku¹avaju da saèuvaju nacionalni identitet. Gledaju da forsiraju svoje brendove, makar i naj gori bili. samo kod nas ti je sve tudje lep¹e, sve tudje bolje........

daj supe salate , ma samo nek nije Srpska...

Sebe toliko srozavamo da nas niko ne mo¾e toliko poniziti i srozati koliko mi sami.

valjda smo navikli da nas non stop JEBU U BULJU pa nam i parade pedera postale normalne....
MK Arhangel

Lazic

Citat: Dr. Pop poslato 28 Novembar, 2010, 02:30
Mislim da æu prestati da komentari¹em u ovoj temi, mnogo sam poèeo da se nerviram , a ne ¾elim nikoga da uvredim nekom svojom izjavom....

More, navali Pope, jebes uvredljive...  [rofl] [rofl] [rofl]

edit: To ti pricam... ;D

A sad malo  [offtopic]:

Citat: jerej poslato 28 Novembar, 2010, 01:21
Mislim da gej populacija nije potrebna ovoj drzavi  [nono]

@Jerej:

Iz ove tvoje premise, proizilaze sledece konkluzije:

1. Negde na svetu postoji drzava, kojoj je potrebna gej populacija...
2. Procentom homoseksualnog stanovnistva neke drzave se moze manipulisati u zavisnosti od potreba iste...

[thumb_up]

Ili si nesto sasvim drugo mislio... [rofl] [rofl] [rofl]

noam chomsky

Doktore ti si dobar covek i ne treba da se nerviras...pusti bre nek rade sta im volja...ioanko se ni ti ni ja nista ne pitamo...jbg, corava su to posla i samo da se nerviramo...inace, mislim da gresis oko te odbrane identiteta...nema mnogo nacija na svetu koje imaju sta da brane.....kud prodje kapitalizam, tj. ljudska alavost i pohlepa, ostaje pusto¹...

A ti che, ako si gradsko dete, to ne znaci da si ista bolji od nekog ko to nije...ali nema veze, ima vremena...evo, i ja sam nekad bio kao ti,  a sad vise nisam...ako ti mislis da sam ja nazadovao time sto sam se preselio u divljjinu, tj. selo, ti onda patis od nama seljacima dobro poznate bolesti koja se zove Gradomanija ili trovanje gradskim besnilom...Ima i za to leka...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

Kengur

Mozda jesi Beogradsko dete, ali... Beogradjana starosedeoca je svega 15posto sa okolinom (tu spada i moje selo)... Onda dodje neka gamad iz pm i glumi mi Beogradjanina jer je tu par godina... Nije bitno gde zivis, nego kako se osecas... A sta ce drugi reci, mene realno boli tuki...

Ujak kad je otisao u Nemacku davne 90te kao bednik sa jednim koferom ziveo u centru Minhena, sada kada ima kintu zivi na 60 km od istog...

Znaci sav "sljam" ide u sam centar grada vec godinama... Gamadi sto lomi grad bice sve vise, jer se prodaju za sitne pare(politicari finansiraju), i sve dok je tako grad ce biti lomnjen... tako da... ne vredi lupati glavu...




Dr. Pop

Noame prijatelju, hvala ti na lepim reèima.....

Ne znam mo¾da gre¹im , nisam imao priliu da idem neznam gde , ne¹to malo okolnih zemalja i to je to, pa ne mogu racionalno da sagledam stvari, ali ono u ¹ta sam definitivno siguran jeste da ni jedan narod ne voli sebe manje nego ¹to mi to radimo.
Kad ka¾em Mi ne mislim na sebe i pretpostavljam veliki broj ljudi , ali na drugoj strani takodje postoji ogroman broj onih koji to èine.
Hulihani uni¹tili grad, da jesu , ok treba ih pohapsiti i kazniti, to je to, a ne na sav glas pljuvati po svima (Èe ne prozivam tebe nego Srpske medije i mnoge druge), Srbi su ovakvi, Srbi su hulihani , stoka, bla, bla.
A onda iscenirani plaæeni dogadjaj u Djenovi, jjjjjjeeeeeeeeeee, evo prilike da jo¹ malo pljujemo po sebi i svetu poka¾emo da smo naj gori od svu decu..... jeeeeeeeeeeeeee
Srbi pobili ned¾ne u Srebrenici( ne govorimo ni¹ta o Kravicama i Bratuncu , bo¾e tamo su pobijeni Srbi ti nije bitno), jeeeeeeeee, opet ti podli Srbi, zlikovci.
Srbi uni¹tili d¾amiju u Ni¹u, jeeeeeeeeeee, opet Srpski huligani divljaju na ulicama ( ne ti manastiri na kosovu ¹to su dan ranije popaljeni nisu bitni , pa za¹to bi bili bitni oni su Srpski).
Drugi svoje probleme zata¹kavaju ili bar ne objavljuju na sva svoja i tudja usta ( da bi sebe kao pojedinca ¹atro uzdigli i pokazali da su eto ono bolji i drugaèiji), a onda te probleme poku¹avaju da re¹e. ne mi probleme namerno isceniramo i pravimo da bi onda neko rekoa evo kakvi su ali JA; JA SAM BOLJI; NISM KAO ONI jeeee eto ja sam Evropski nastrojen a oni nisu....

molim vas, molim vas karaj te me u bilju, nema veze ja sam va¹ ja sam u du¹i evropljanin a ne kao ovi ostali Srbi stoka i oli¹¹¹¹

EDIT :

i da ti Divljaèki olo¹i stoka sa sela i iz divljine koja lomi prelepi Beograd koji samo Beogradjani vole .....
MK Arhangel

UFF

Sad mi je jasno zasto su na forumima uglavnom zabranjene politicke teme...

Sto se tice predera ni ja ne bi voleo da se setaju i da ih moje jos nezrelo dete gleda misleci da je to coll i da to treba bar da se proba
Ali sa druge strane od toga ga zastititi ne mozes
Ako ne vidi na ulici videce na tv-u pa mu dodje isti qrac

TroxX

#37
Drzava nam je dobrano u rasulu,istu vode ne kompetentni ljudi,mediokriteti malo je reci imbecili,a zasto zato sto to nekom odgovara.Nikad nisam bio pristalica teorija zavere,ali sve vise se nosim mislju da smo mi jedan veliki eksperiment.Sto se tice Evrope iz svih prica o Evropskoj buducnosti naseg dragog Mijanmara ja sam skontao da je jedina nasa benfit jeftinije kreditne linije koje cemo moci dobijati,a gde ce se one i zasta ne pitaj,znaci opet zaduzenja.Svest i opsti moral naroda je otisao u majcinu odavno,svidja mi se princip funkcionisanja odredjenih stvari na zapadu,ali ni kod njih to nije doslo preko noci,samo mi se ne svidja pogresan princip represije mora sad i mora odmah,donesi zakon i kaznjavaj,alo rodjace stvori prvo uslove da se isti sprovede pa ga primeni.U svakom slucaju mrka kapa snalazi se ko kako ume u banana drzavi,pa kom obojci a kom opanci,samo sto imam utisak da nam jos gore predstoji.
Sto se tice parade duginih boja nisam za,ali moralo je da se progura evidentno je,samo mi nije jasno ako su pozadincima pruzili mogucnost defilovanja,u duhu dobre demokratije dajte mogucnost i pedofilima,negde sam procitao da je u Holandiji legalizovan odredjen vid pedofilije,ne do bog da nas to ceka,ja sam vise za gudru u kaficima opustenija je varijanta.Parada prodje grad devastiran,pederi dobili medijsku promociju,panduri lovu a ja 2 dana pritvora  [yahoo] zato  sto sam glasno negodovao dok su dvojica kornjaca cokulama do krvi odvajali neko dete od asfalta.
P.S.
Nisam huligan,nemam dosije niti sam bio ikad u sukobu sa organima reda,tog dana sam bio sa devojkom kod njenih na dorcolu,stoga se i nadam da ako ovo cita neko od organa reda  :o nece primiti za zlo te isto iskoristiti na sudjenju za napad na sluzbeno lice,koje mi predstoji u visem sudu.
Evropo gorka si mi vec.

gmum44

Zbog slicne teme su mi slali opomene tamo!
Zbog mojih stavova i kada sam rekao je  neko od admina peder, opet opomena i to od lika koji nije u Srbiji!
Zbog svih sranja i nekih pedera i njihovih branilaca sam na ovom forumu!
I sta sad!!!I OVDE IMA DUSEBRIZNIKA KOJI BRANE PEDERE !
LIKOVA KOJI PEDERE POISTOVECUJU SA INVALIDIMA     SRAM TE BILO
Zadnjih 5(pet)generacija mojih je rodjeno u Beogradu (preko puta 5.Beogradske gimnazije),ja sada zivim van Beograda i lepo mi je i dalje volim BG i zao mi je kada ga razbijaju ali to nisu razbijali protivnici pedera nego saka klinaca podvedena od ozbiljnih igraca , da bi se skrenula paznja sa mnogo bitnijih i gorih stvari koje nas muce.
MUKA MI JE OD EVROPE I PLASIRANIH I DEPLASIRANIH PRICA O JEVROPI ,DAVNO SMO MI BILI JEVROPA ONDA NAS JE ISTA TA JEVROPA SJEBALA !!!HVALA GOSPODO NA PONUDI ALI IPAK BIH DA OSTANEM BALKANAC  BEZ PEDERASA I SLICNIH GMAZOVA
POZ !!!

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

TT600

Citat: gmum44 poslato 28 Novembar, 2010, 10:37
Zbog slicne teme su mi slali opomene tamo!
Zbog mojih stavova i kada sam rekao je  neko od admina peder, opet opomena i to od lika koji nije u Srbiji!
Zbog svih sranja i nekih pedera i njihovih branilaca sam na ovom forumu!
I sta sad!!!I OVDE IMA DUSEBRIZNIKA KOJI BRANE PEDERE !
LIKOVA KOJI PEDERE POISTOVECUJU SA INVALIDIMA     SRAM TE BILO
Zadnjih 5(pet)generacija mojih je rodjeno u Beogradu (preko puta 5.Beogradske gimnazije),ja sada zivim van Beograda i lepo mi je i dalje volim BG i zao mi je kada ga razbijaju ali to nisu razbijali protivnici pedera nego saka klinaca podvedena od ozbiljnih igraca , da bi se skrenula paznja sa mnogo bitnijih i gorih stvari koje nas muce.
MUKA MI JE OD EVROPE I PLASIRANIH I DEPLASIRANIH PRICA O JEVROPI ,DAVNO SMO MI BILI JEVROPA ONDA NAS JE ISTA TA JEVROPA SJEBALA !!!HVALA GOSPODO NA PONUDI ALI IPAK BIH DA OSTANEM BALKANAC  BEZ PEDERASA I SLICNIH GMAZOVA
POZ !!!



Tacno tako, od reci do reci  [thumb_up]