Glavni meni

KIS (Kaspersky Internet Security 2012)

Započeo Vlajko, 29 Januar, 2012, 13:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Lepo ti kaze covek, plati pivo pusti Kaspeski em ces da platis em ce da ti uspori racunar ;)

velja

Avast koristim od poèetka i nemam nikakvih problema. Kompjuter koristim 25 godina ;) .

monsterbnt

Avast AVG windows defender...... sta god odlicni su
a dzabe
Smrt SVIMA!!!!

Boki-KG

Ad-Aware sa Ad Watch Live i Aviru koristim godinama, naravno Ad-Aware krekovan i besplatnu Aviru, godinama nisam imao problema sa virusima a skidam nedeljno 20gb.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Vlajko

Dobro de.. zato sam i otvorio temu..
ne kupujemo i dalje ni¹ta..
pogotovu strano pa makar i Rusko..  8)
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

SSZGO

Citat: velja poslato 29 Januar, 2012, 21:29
Avast koristim od poèetka i nemam nikakvih problema. Kompjuter koristim 25 godina ;) .

ja koristim kompjuter 50 godina...


btw COMODO firewall stavis on je free, i zatim bilo koji free antivirus tipa AVG, i resio si 99.999% situacija
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DaChaS


aca-pn

Ja koristim AVG vec nekoliko godina, kad naidje na virus, lepo te upozori, izoluje ga i izbrise ako hoces. Ranije sam koristio krekovane verzije antivirusa koji se placaju, ali sam video da nema potrebe da se smaram sa crackovima kad i ova besplatna verzija savrseno radi. Kaspersky je antivirus koji najvise usporava racunar od svih koje sam probao do sad.

nesic1

ko oce kis za dz neka mi posalje email na PP, al lako me kikuje cimer sa gajbe dolazim kod vas  :P

dzimika

ja vec dosta dugo koristim AVG i nikakvih problema nemam, cak jedno vreme na desktopu gde skidam torente nisam imao nikakv AV i nista mu ne fali, doduse preko desktopa sam vrsio sammo download a preko lap topa skinem torent fajl :D

velja

Citat: SSZGO poslato 30 Januar, 2012, 10:06
ja koristim kompjuter 50 godina...

Citat: DaChaS poslato 30 Januar, 2012, 10:12
Ja koristim 300 godina :D :D

Zeznuo sam. Hteo sam da napi¹em 350 godina al mi se omaklo dok sam kucao.

zemunboy

Sto se tice kaspersky proizvoda, potrazi trial reseter, ja tako od 2007 do danas, radi ok...

Tamanitu

Jes vala taj reseter i ja koristim par godina, odlicna fora, kad istekne mesec dana obavesti te, ti par klikova i eto ga opet.