Glavni meni

GSXR 1000 K8

Započeo Joker, 29 Januar, 2012, 03:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

Navodno K9 vuce slabije od K8 na srednjim obrtajima i dole..E sad sto se tice estetike K9 je velikoj vecini lepsi motor.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Ja ti tvrdim suprotno, bio sam vlasnik oba modela... Isao je K8, ne kazem ali u poredjenju sa K9, bar 15 do 20% slabiju u svim obrtajima.. Dve sezone na K8 i cetiri na K9...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Citat: Joker poslato 06 Mart, 2016, 19:44
Ja ti tvrdim suprotno, bio sam vlasnik oba modela... Isao je K8, ne kazem ali u poredjenju sa K9, bar 15 do 20% slabiju u svim obrtajima.. Dve sezone na K8 i cetiri na K9...
Drugar je vozio k8 dve godine, potom je kupio k9 i vozio ga dve sezone. Covek je inace domaci takmicar u moto trkama klasa1000cc. Njegov utisak je da je k8 povozniji i bolji za stazu, agresivniji polozaj sedenja itd.. K9 je bolji sto se tice udobnosti i lepsi je kad gledas dizajnerski.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Joker

Zato se i zove subjektivni osecaj.. Polozaj sedenja je meni daleko bolji na K9, na ulici i na stazi.. Ali opet, svako ima svoje misljenje.. Sedi, ako imas prilike naravno, napravi na oba modela po 100 km odjednom, isprobaj, vidi sta ti odgovara najvise. Predpostavljam da pitas zbog kupovine za sebe.. A sto se tice izgleda, to tek da ne pricamo.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Da da pitam zbog sebe ;) Da najbolje tako da sednem da probam. Gledam R1 najvise ali je kod nas mnogo manji izbor,a i suzuki je zakon sto se tice delova i odrzavanja.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

Ajde ovako, cisto da vas pitam, niko ne zna sve i ne svidja se sve svakome.

O 'iljdarkama!

Suzuki kosta 13 i nesto soma (izvanredan motorcikl, npr. : ....... nesto mi se ne da da vam postavim na YT gde se vidi kako se ta stvar lepo vozi.)

Nova Kawa je 17.

R1 je za 19+.

(Honda se meni nesto ne svidja (stvar ukusa, daleko od toga da mislim da je tu nesto lose ), skuplje od Suzukija dosta.)

Pitanje je koliko platiti igracku?:

(Al' ajde nesto realno. Ja sam se za motorcikli istresao do poslednje kinte - to nije realno!)

TEEfqd

po odnosu cena-kvalitet suzuki bez konkurencije u poslednjih par godina.
r1 trenutno najbolji motor koji dolazi iz japana (moje misljenje)

Mik

Citat: redshadow poslato 30 Mart, 2016, 03:02
po odnosu cena-kvalitet suzuki bez konkurencije u poslednjih par godina.
r1 trenutno najbolji motor koji dolazi iz japana (moje misljenje)


Saglasan sa tim, ali  i ja blenem u casopise i testove na internetu. Tako se edukujem. A sta cu!  :)

Kome treba igracka od 19+ soma?

(I evo se odazvao link na YT sa Suzukijem, gle  :) : ! No longer available )

Aj' sad neko ko misli nesto drugo da se javi!

Kostić

suzuki je go kurac u svakom smislu. ne mo¾e da pre¾ivi kad se vozi 500 obrtaja preko skale. uvek ne¹to crkne.

Joker

Kosta, nije to do proizvodjaca...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

sve i da jeste, gikser je keva. mama. majka. majkakeva.

Joker

Sada sam te izgubio, Suza je sranje ili Suza je keva?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

suza je slana sluzava teènost, koja izlazi i z oka. gikser je keva, sve i da je do fabrike il do samog dobrog boga. o bre d¾okeru, nasmejao si me sad : )

nego, ja ne¹to ovde ne kontam. primetio sam, da mnogo polemi¹ete o tome koji je br¾i, koji ima bolje ubrzanje, koji je lak¹i na volanu. ja nem nekog iskustva sa gikserima, al od tri razlièita modela, nisam primetio neke razlike. svi idu, svi su lepi, najvi¹e volim da se vozim na onom koji mi je najlep¹i. ne kapiram da æe neko da menja giksera ¹to je noviji ili ima ovo a onaj stariji nema ono. èesto me neke rasprave asociraju na one reklame za èetkice za zube. ovaj e do jaja, pa kad izaðe novija, ta kurcu ne valja.

no, nebitno. gikser je gikser. : )

Hohštapler

Kosta brate na¹, kakve to veze ima sa razuðenom obalom Finske?
Ili neprijavljenim kinezima koji kopaju tunele?
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ti jo¹ nisi po¹o kod gorana?

lvl1

Citat: Mik poslato 30 Mart, 2016, 01:53
Ajde ovako, cisto da vas pitam, niko ne zna sve i ne svidja se sve svakome.

O 'iljdarkama!

Suzuki kosta 13 i nesto soma (izvanredan motorcikl, npr. : ....... nesto mi se ne da da vam postavim na YT gde se vidi kako se ta stvar lepo vozi.)

Nova Kawa je 17.

R1 je za 19+.

(Honda se meni nesto ne svidja (stvar ukusa, daleko od toga da mislim da je tu nesto lose ), skuplje od Suzukija dosta.)

Pitanje je koliko platiti igracku?:

(Al' ajde nesto realno. Ja sam se za motorcikli istresao do poslednje kinte - to nije realno!)


Po meni za gradske uslove (ne racunamo trke i stazu) kad se kupuje nov R,uzeo bih najjeftiniji od bilo kog japanskog proizvodjaca(treba uzeti u obzir zasto je jeftiniji i koliko ce ti nesto pomoci ako dodas par hiljada(abs,bolja kontrola proklizavanja itd...))... Suzuki je sad najjeftiniji ali to je stari agregat i nema kompjuterska pomagala kao recimo R1,ZX10R,CBR. Verovatno kad izadje novi agregat(sa boljim kompjuterom,opremom) da ce i on kostati kao i ostali R-ovi...

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man