Glavni meni

Yahoo ime

Započeo K_A_W_A, 25 Novembar, 2010, 20:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Zanima me jel moze da se promeni ono display name na yahoo? Ja sam sve pokusao i on mi stalno izbacuje ono prvo sto sam ukucao. A inace to drugo ime ne vidim nigde u mom profilu. Ja sam sve promenuo u novo ime, ali kad posaljem sebi neki mail, on mi stalno izbacuje ono prvo ime. Kao to je posiljalac. Npr: kad zelim da nekom posaljem mail, njemu stigne kao da mu je poslao "pera Kojot". A u delu gde su podesavanja, nema nigde da to promenim.  [neampojma]

Che

Idi na account information, trazice da potvrdis pass-om da stvarno to zelis, pa na Profile Information > Edit profile details > My Info > Basics

K_A_W_A

Ne vredi, tu sam bio i ranije, sve je promenjeno, ali kad posaljem mail, opet stoji da je kao posiljalac, ono staro ime. A ja to ime nigde ne vidim da stoji u mom profilu, to staro ime. Kao da je negde memorisano.


Laki-zr

I ja sam pokusavao na gmail i ne ide mi :D

K_A_W_A

Ne vredi, sve sam pokusao i nece. JBG

Laki-zr

A tako su napravili kad se zeznes ili ti se ne svidja da pravis nov da bi se njima dizala opularnos  [warning]

Che

Citat: K_A_W_A poslato 01 Decembar, 2010, 14:59
Ne vredi, sve sam pokusao i nece. JBG

Onda samo novi nalog na gmail :)

Laki-zr


Che

Citat: Lazic junior poslato 01 Decembar, 2010, 19:28
moze i hotmail

Ne zbunjuj coveka!
hot su teens, a mail gmail :D

Laki-zr

axaxaxaxax ajde necu :D   [rofl]

K_A_W_A

Dosta njih mi ima tu adresu sa Yahoo, pa mi je bas glupo kad nekom posaljem mail, a ono pise poslato od "pera kojot" :D

Laki-zr

Pa cekaj sta ti oces da promenis primaer dajem [email protected] to ili bas ime i prezime ?

K_A_W_A

Pa e mail mi je ok, ali ime koje izbaci  mi se ne svidja

Panta Zemunac

Ma da li sam ja dobro shvatio ali on govori o potpisu a ne imenu na e/adresi!?! [neampojma] [neampojma]