Glavni meni

Moto pantalone

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 26 Januar, 2012, 11:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Ma lako je meni, ja sam u kalu pare a zena sretna dokopala se krpica za motor (na koji naravno ako se ja pitam nece ni sesti).....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nensy_90

#21
Kaze Dragi da ove moje nisam ni 10 puta nosila i da su mi  lone nove.....

Na zalost moracu da se slozim sa njim...a tako bi rado sebe castila jos jednim....ali kaciga mi je preko potrebna...a posto lone ne mogu glavu da cuvaju jbg... :(

A moto pantalone sluze mi za.....

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/423354_3189619664426_1383870183_33227631_988258145_n.jpg

Sneg...
Ko nece taj nadje razlog,ko hoce taj nadje nacin....

ЯЭВОЛУТИОН

Dabogda ti ker pocepao pantalone do proleca,,,,a onda ce cena ovih biti veca, pa ce vlajko da trazi na rate (kao i sve), a ja cu reci....NE...samo da znas....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Nevaljala revolucija, nevaljala!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Vlajko

Samo ti æelavi zajebavaj.. ker æe jo¹ malo da nagura 50-60 kg..
pa æe moæi tebe da pocepa..a ne pantalone  [plazi_se_2]

http://smederevskapalanka.olx.rs/prodajem-frezu-agria-507-iid-305831093

a evo ovdi ima¹ i teg za kosu  [rofl]

http://jagodina.olx.rs/prodajem-frezu-imt-509-iid-222085598
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vlajko poslato 30 Januar, 2012, 09:40
Samo ti æelavi zajebavaj.. ker æe jo¹ malo da nagura 50-60 kg..
pa æe moæi tebe da pocepa..a ne pantalone  [plazi_se_2]

http://smederevskapalanka.olx.rs/prodajem-frezu-agria-507-iid-305831093

a evo ovdi ima¹ i teg za kosu  [rofl]

http://jagodina.olx.rs/prodajem-frezu-imt-509-iid-222085598
UUUUUU, zajmis se sa velikom kamatom...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Ispravka...dubokoumnim razmisljanjem dosli smo do epohalnog otkrica....Hein gericke pantalone su velicina xxl, ali za duboke cizme, pa su zato tako kratke....dakle 3 frtalja pantalone, sa protektorima.....meni taman, ali posto nemam duboke cizme....ako ne odu ostavicu ih sebi...a kupicu duboke cizme...dakle xxl ja imam 194 i 112 kila....taman su mi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Imam ja duboke cizme..al nemam 194..
Daj bre neke normalne xl..za nas kojima cale nije zapinjao kao vama..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

ako bude javljam...koji broj ti nosis....ti si jedno 182....3.....i konfekcijski 46....48...veliko ti dupe
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

POLO otisle....ostaju jos Heingericke i Outdoor
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

ajde bre kupujte...trebaju mi pare :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

NesaFZR

jel jos uvek aktuelne gericke,koja duzina nogavice

Gvozden

Slikaj ti to sa colshtokom pored da ljudi znaju kad vide :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: NesaFZR poslato 02 Februar, 2012, 23:25
jel jos uvek aktuelne gericke,koja duzina nogavice
pustio sam ti pp ali aj i ovako
Hein goericke   duzina nogavice od pojase 97 cm....kao sto rekoh 3/4 su za duboke cizme, za coveka visikog oko 190 i teskog oko 100 kg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Stilgar uzeo Hein goricke, ostale jos outdoor...doduse ne javlja mi se onaj za Polo, pa ako nekome odgovaraju mogu i one....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ErnestM

pozz...jel budu neke velike, velike...180 visina...al zato 120 kg :) ...3,4xl ? sa postavom, all season varijanta..

ЯЭВОЛУТИОН

Pa vas ima vise...mislim lakse vas preskociti nego zaobici......sve sto mi salju salju mi na kasicicu....ono sto vadi iz izloga i skida sa lutki....to ne ide na post resten, vec ide u kalo.....zato su takve i nabavne cene...mene kosta da dodju do Srbije vise nego sto njega kostaju (uzima za dz)....ja se sve nadam da ce nesto da uleti i za mene...imnace ne trgujem...kompenzacija....do sada sam vrhunski dobar , oteo Goretex pantalone sa protektorima....nadam se nekim cizmama...ako moze kozne i recimo SIDI....videcemo ....sad ce sredjivanje izloga pred sezonu pa mozda bude nesto.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ErnestM

ok...bude li ne¹to...javljaj...hvala i pozz

ЯЭВОЛУТИОН

Polo otisle...ostao Outdoor....generalnmo, po meni najbolje od sva tri komada.....i dalje zimska cena, ali kad otopli...nije daleko...cena ide gore.
Dakle treba mi neka devojcica tankog struka da pazari odlicne pantalone za smesne pare.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gixxer

Treba i nama devojcica tankog struka ali na da pazari pantalone 8)