Glavni meni

Tattoo

Započeo Shomi NS, 25 Novembar, 2010, 12:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nadalina

^
Ekstra je, ekstra je, ekstra jeeee...
Rekoh ti....   ;)
Dzukela u podznaku

Zena


UFF

Ma jebes tetovazu extra je riba :D

Zena

AAAAAA
cmok cmok cmok cmok [clapp]

Gavrolini

stvarno ne razumem kako mozete da na taj nacin unistavate svoje telo? Kako ce sve to izgledati kad budete imali 70godina? po meni se tetoviraju samo robijasi,kriminalci i narkomani!

Zena


mali_zmaj

pogresan kont!! i moj tata je mislio da su svi celavci robijasi a motoristi budale!! a evo ja imam kuglu od glave i ja¹em Kle'a,a lijepo imam posao,zenu,djecu,,ne kradem,ne drogiram se .......
jin-jang

Zena

Meni je malo dosadna ta prica kako ce to izgledati kad budes mator...pa niko nece ici ulicom razgolicen kad bude imao na pr. 70 god. [thumb_down]

Gavrolini

svejedno ja ipak mislim da to pametan covek nikad ne bi uradio.

Zena

Samo ti misli...mozda shvatis jednog dana da su predrasude mnogo gadna stvar....

Gavrolini

Jbg ja svaki dan cujem da ljudi tako kazu za te isarane ljude.

mali_zmaj

vjeruj tako nesto u tom smislu neko kaze za tebe kad te vidi na motoru,isto ti je to,ali ovo je Balkan,ovdje je sve drugacije lo¹e.....
jin-jang

Zena

Pa...ne veruj svemu sto cujes dok se i sam u to ne uveris...a cak i tad ima izuzetaka ;)

Gavrolini

pa ja bas ne bih da se uveravam....jezim se od same pomisli da neko bocka magnumom od 20igala i ubrizgava  boju u kozu

Dr. Pop

Zato ja nisam pametan pa imam dve....
Prva mislim da nije lo¹a, a drugu bih morao popravljati....
MK Arhangel

Dr. Pop

MK Arhangel

Zena

Citat: Gavrolini poslato 27 Novembar, 2010, 20:40
pa ja bas ne bih da se uveravam....jezim se od same pomisli da neko bocka magnumom od 20igala i ubrizgava  boju u kozu
Nisam mislila da se uveravas tako sto ces se tetovirati,nego da ces skapirati da nisu svi ljudi koji su tetovirani narkomani,kriminalci ili robijasi...
Ali opet...kao sto rekoh...predrasude su mnooogo gadna stvar

Gavrolini

jbg imam neke stavove koje je tesko poljuljati....eto neka  lenchuga, abdulah ili uFF kazu sta ja mislim o tetoviranju.

Nadalina

Dzukela u podznaku

Zena

Citat: Gavrolini poslato 27 Novembar, 2010, 20:55
jbg imam neke stavove koje je tesko poljuljati....eto neka  lenchuga, abdulah ili uFF kazu sta ja mislim o tetoviranju.
Ma naravno da svako ima pravo na svoje misljenje i stavove,i ja ne pokusavam da te ubedim da su pogresni...samo mislim da je bezveze biti toliko izricit...koliko tetoviranih ljudi znas,i da li su svi oni narkomani,kriminalci ili robijasi???o tome ti ja pricam,a ne da li je ispravno tetovirati se ili ne...to je vec neka druga tema..