Glavni meni

Tattoo

Započeo Shomi NS, 25 Novembar, 2010, 12:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Trenira njih Blackwater, USMC, i oni koji im prodaju oruzje, Hamvije i opremu, nema tu niko realno prilaz.
Nego 6k je banja za Srbiju, tipa zivis u Srbiji, a ta lova stize svaki mesec od preko. Ali mi izgleda malo tanko za Dubai, recimo za porodicu, muz, zena i dvoje dece koji pocinju u zivotu, trebaju da kupe kucu/stan u gradu, pa da je full srede, pa da skoluju decu, da izdrzavaju rezije, da se oblace, da izlaze, da klopaju, da letuju, da imaju automobile, sve po Dubai cenama. Mislim da ne ostane bas puno na kraju meseca.
U inostranstvu je slicno kao i u Srbiji, zaposlen za platu slabo ima lufta za neki komfor, privatno preduzetnistvo je bog otac, tu nema limita. U stvari ima, tvoja licna sposobnost.

SSZGO

trenira njih kurta i murta, pola nasih ih trenira...

6000 ti je dovoljno da opremis sta hoces i celu porodicu da izdrzavas,
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Biker-Boy

A cuo sam da su im cene goriva prilicno smesne, pa nije problem da se vozi masinerija od 6000ccm :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Kod njih gorivo jeftinije nego kod nas voda  :)

SSZGO

ovde je voda jeftinija nego u srbiji
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

ok ali to si onda trener ...
ja pitao jagodinku da radi u policiji - vojsci ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

hahahah ja sam matora veæ da bi mogla da radim u policiji i vojsci :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

Kako bre imate toliko predrasuda nicim izazvani, masa nasih ljudi ih trenira i imaju te plate.
Porez za sad nema, tj Abu Dhabi ima neki selektivni, Dubai jos nema nikakav....od Januara ce imati oba grada PDV al i dalje je to sve sasvim lep zivot....

I Imaju i u policiji raznih nacija, mada su mahom lokalci i Arapi drugih nacija...
U naftnoj industriji je vec druga prica, ima i nasilh ljudi i inzinjera i plate su im i do 10k evra....

Doduse skolarina i stanovi nisu jeftini ali nije ni to milion evra, mislim i dalje sve to ima smisla....

mareskin

Citat: Jecko poslato 15 Maj, 2017, 16:06
Kako bre imate toliko predrasuda nicim izazvani, masa nasih ljudi ih trenira i imaju te plate.
Porez za sad nema, tj Abu Dhabi ima neki selektivni, Dubai jos nema nikakav....od Januara ce imati oba grada PDV al i dalje je to sve sasvim lep zivot....
...

Gde može država nešto da zaradi, a da to nije porez?!?
Aj nek kažu našim političarima da nema poreza, pa da im se ovi smeju ;D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

to nije drzava to je plemenski savez.

Biker-Boy

I dok bude nafte, imace lepu drzavu, a kad nestane nafte, prsli su.
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

Citat: megaidiot poslato 15 Maj, 2017, 17:56
to nije drzava to je plemenski savez.

pogotovo Emirati ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick

Citat: Jecko poslato 15 Maj, 2017, 16:06
Doduse skolarina i stanovi nisu jeftini ali nije ni to milion evra, mislim i dalje sve to ima smisla....

Niko da odgovori, koliko bre kosta da se kupi stan, ono osnovno za zivot, stan, sto i u Srbiji svaki golja ima. Ne mora u strogom centru, ali ne i 20km od grada. Recimo Dubai, siri centar grada. Koliko to kosta prvo da saznamo, recimo trosoban, pa posle sve ostalo redom.

DebeliZmaj

papire ne znam dal moze zavrshi cak i da postanje arapkinja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Citat: Hattrick poslato 15 Maj, 2017, 19:55
Citat: Jecko poslato 15 Maj, 2017, 16:06
Doduse skolarina i stanovi nisu jeftini ali nije ni to milion evra, mislim i dalje sve to ima smisla....

Niko da odgovori, koliko bre kosta da se kupi stan, ono osnovno za zivot, stan, sto i u Srbiji svaki golja ima. Ne mora u strogom centru, ali ne i 20km od grada. Recimo Dubai, siri centar grada. Koliko to kosta prvo da saznamo, recimo trosoban, pa posle sve ostalo redom.

dubai je grad od 50 kilometara, smestaj u dobrom delu grada, trosobni 150 kvadrata, od pola miliona do milion eura...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


SSZGO

uradio jednu, druga prazna za sada....

nemam dizajn koji mi se svidja za space theme

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bucko

#857
Ima onaj Almodovarov film gde posalju sina u Madrid da se skoluje a on se vrati posle cetiri godine,zavrsio skolu al ugradio i sise.To tamo gde je bio je to sasvim normalno.

UFF


SSZGO

Citat: Biker-Boy poslato 15 Maj, 2017, 18:47
I dok bude nafte, imace lepu drzavu, a kad nestane nafte, prsli su.


Nafta je nebitna stavka u budzetu


Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor