Glavni meni

Tattoo

Započeo Shomi NS, 25 Novembar, 2010, 12:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SSZGO

sto sta fali sakama
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazza

Citat: SSZGO poslato 10 Maj, 2017, 17:03
sto sta fali sakama

Zbog klavijatura, zbunile bi ga crne i bele dirke i tetovirana ruka :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Boban_m

Dobro je sto si free lance, jer sa tim tetovazama tesko da ces proci intervju u ozbiljnijim kompanijama na zapadu.

Darko

Citat: SSZGO poslato 10 Maj, 2017, 17:03
sto sta fali sakama

Ma ne fali nista , apsolutno samo stvar ukusa...

Ovako mi je lepse ...




Citat: SSZGO poslato 26 Mart, 2017, 15:42


DebeliZmaj

Citat: Boban_m poslato 10 Maj, 2017, 17:33
Dobro je sto si free lance, jer sa tim tetovazama tesko da ces proci intervju u ozbiljnijim kompanijama na zapadu.

zavisi u kojoj industriji ... drugar se bavi surovim IT, istetoviran je ceo ... al ceo . vrat do brade ..
ma ne zanima ih uopste, nego samo dal moze da deliver the code in time frame or not ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

U principu bilo koja djelatnost u kojoj se ne vidis, pa ne mozes da predstavljas ili budes identifikovan sa kompanijom nema problem s tim. Kao i za outsourcing. U ostalim slucajevima uglavom diskriminisu po tom pitanju. Ko je svoj gazda ne mora da brine o tome.

megaidiot

to je tacno, "dobar je lik, ali nije za pred klijenta", ali to zavisi dosta od okruzenja.
kad sam bio u oslu u telenorovoj centrali, bilo je managera koji su bili kao strip istetovirani.
al kod njih je sve naopako, plate nenormalne, a direktori biciklom na posao. cudan narod.

mazzi


UFF

Citat: SSZGO poslato 10 Maj, 2017, 17:03
sto sta fali sakama

apsolutno nista osim sto izgledas ko nakroman i zigosani lopov a zene sa istetoviranim istim ko raspale qrave

ne znam mnogo o tom svetu ali znam da ako bi ja bio u pitanju sve dolazi u obzir ali sake nikad, faca nikad, osim ako ne zelis da izgledas ko narko diler/korisnik iz filmova  [rofl] i darko je u pravu, sakama nista ne fali, imaju viska mastila gde im mesto nije

tvoj levi rukav mi je previse saren i malko gay, desni je drkanje, toliko mi se svideo da bi ga i sam radio da me to interesuje ali sad si sjebo stvar sa sakama, jos da se istetoviras po faci ko tajson i onda si full

mkt

meni se svidja
jos malo po vratu i grudima i unutrasnji deo kod bicepsa

eclipse4

Citat: SSZGO poslato 10 Maj, 2017, 17:03
sto sta fali sakama

sake su iscrtane na slici,nisu tetovirane.

DebeliZmaj

joj jos kad bi mUFF imao hrabrosti pod iglu..
kad treba primi tetanus se onesvesti...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Citat: Darko poslato 10 Maj, 2017, 15:43
Mnogo je dobar tatoo .
Ja bih samo bez tatoo-a gornjeg dela sake ,tj stao bih kod rukava :) ...ostalo je top

Isto misljenje imam!!
jin-jang

Hattrick

Ma da bre, tetoviranje gornjeg dela sake je skroz glupo. Odaje jeftin look. Podseca na sitne kokosarske dilere i narkomane iz Hondurasa, i njihove crack-whores od 10$. Samo fali jos 3 suze na obrazu, bele carape na papuce, i bermude spustene ispod bulje. Ostalo je skroz ok, ide odlicno uz pricu kesh, misici, i Dan Bilzerian look.

Slaninar

Koliko sam ja shvatio - kod posla, izuzetno su retki poslovi gde je to prednost. Kod ostalih, u najboljem sluèaju im ne smeta (previ¹e) ako si tetoviran. Bilo da se vidi uvek, ili ne.

Glupo je - ali je tako. Isto kao i farbanje kose. Ako se ¾ena ofarba u plavo, crno, ili riðe - to je OK, "normalno", niko ne obraæa pa¾nju. Ako se ofarba u zeleno - neæe je ba¹ rado zaposliti na radnom mestu sa klijentima.

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

ne znam bas, ja u austriji prosle godine vidim pandura u uniformi sav istetoviran i plus ima pirsinge po faci :D :D nikakav problem tamo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Ako te zadovoljava plata u policiji vojsci to je ok ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Maj, 2017, 17:08
Ako te zadovoljava plata u policiji vojsci to je ok ...


u dubaiju  6000 eur mesecno , bez poreza
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

DebeliZmaj

Na to ima porez koliki ?
I mozes da radis kao stranac ?
Kako mozes da zivis sa tim platama tamo ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SSZGO

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Maj, 2017, 21:26
Na to ima porez koliki ?
I mozes da radis kao stranac ?
Kako mozes da zivis sa tim platama tamo ?


porez nula

ne moze stranac u policiju i vojsku ali moze da ih trenira

kao i bilo gde u svetu sa 6000 eur, zivis odlicno....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor