Glavni meni

Tattoo

Započeo Shomi NS, 25 Novembar, 2010, 12:57

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

#120
eeeee ljuuuudiiiiii aaaaaa stoooo biiii jaaa voleeeeeooooo daaa imaam MOOOOOTOOOOOR   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a jbga kad sam istetoviraniiii drogerant !!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

RRa¹ko

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 29 April, 2011, 00:41
ajd sad da vas cujeeeeeeemmmm...... [yahoo] [yahoo] [yahoo]   LTBB 4 LIFE!!!!LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]

aaa kako je dobraaaaaaa  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

mkt

bravo bane dobra ti tetka

a sto bi ja voleo da imam tetovazu....stvarno bi mnogo vOleoo

Niskoletac


Nadalina

Citat: mkt poslato 29 April, 2011, 02:16
a sto bi ja voleo da imam tetovazu....stvarno bi mnogo vOleoo

Ma, to samo drogIrasi imaju.... Man` se ti toga... ;D
Dzukela u podznaku

Gavrolini

ja se nikad ne bih tetovirao,to rade samo ONI..... ali bih voleo da imam motor....

BANE BROTHERHOOD

eee gavro brate za ovo ....ONI si pogodioooo vala bash... ;D ;D ;D  znash ono kad babe sede na shoru  pa kad pricaju malim devojcicama to su ONI istetovirani i nemoj slucajno da si nasla takog nekog  [nono] [nono] [nono] ,ta idi begaj sve drogeranti i propalice ..kriminalci bezi od njih ta vidi kaki su  .... ;D cuvajte se ONIIIIH!!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

a one kad dodju kuci pa kad legnu u krevet .... ;D ;D ;D
pa kad krenu VLAZNI SNOVI o bash tim ...ONIM!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]

ps.i posle bude dzaba si bako PRICALA i spremala me za zivot .... [facepalm] [facepalm] [facepalm] ja izabrala bash jednog od ....ONIH!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

I ajde sto je jedan od ....ONIH.... [doh]  to ajde manje vishe ....nego josh i vozi MOTOOOOR ;D ;D ;D
ps.pa taj ce sigurno u paklu da zavrshi a i ti cerko sa njime....TA GDE CE TI DUSHA ;D ;D ;D
pa u pakao bakooooooo ....al nema veze u PAKLU JE EKIPA!!!!! [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

KIZA69

ma sta me briga kako cu da izgledam u 70,80,90,120 god...radim ono sto mi se djasvi i kad mi se djasvi....za vek vekova amin!!!ajd  [cheers].
evo i mene medj' bracu..
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: joka poslato 28 April, 2011, 20:56
8)
aaaaaaaaaau......kad se sad nisam slogirao,nikad necu!!!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

#130
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 29 April, 2011, 00:41
eeeeeeeeeee,ovo je vec umetnost...4 VEK VEKOVA AMIN BRATE!
a ovo je moja dusa na svom prvom 3-ku kad je imala 5god,doduse bez cevuljaga...
assumption is the mother of all fuck up...!

mkt

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 29 April, 2011, 09:39
I ajde sto je jedan od ....ONIH.... [doh]  to ajde manje vishe ....nego josh i vozi MOTOOOOR ;D ;D ;D
ps.pa taj ce sigurno u paklu da zavrshi a i ti cerko sa njime....TA GDE CE TI DUSHA ;D ;D ;D
pa u pakao bakooooooo ....al nema veze u PAKLU JE EKIPA!!!!! [djavo] [djavo] [djavo]


[attachment deleted by admin]

BANE BROTHERHOOD

Citat: mkt poslato 29 April, 2011, 11:47
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 29 April, 2011, 09:39
I ajde sto je jedan od ....ONIH.... [doh]  to ajde manje vishe ....nego josh i vozi MOTOOOOR ;D ;D ;D
ps.pa taj ce sigurno u paklu da zavrshi a i ti cerko sa njime....TA GDE CE TI DUSHA ;D ;D ;D
pa u pakao bakooooooo ....al nema veze u PAKLU JE EKIPA!!!!! [djavo] [djavo] [djavo]

oooooo tomeeeeVAM PRICAM SVE VREME!!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt

istetoviran sam ceo ja sam saren nisam beo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ne moze nam niko nista  [djavo] [djavo] [djavo]

joka

Sad mora¹ stalno, da brije¹ noge! [neampojma] [thumb_up] [cheers] [cheers] [cheers]    Da oru¾ije, ne zaraste u korov.

markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

mkt



[/quote]
auuuu
[/quote]

dobro uradjeno   [clapp] [clapp]

joka


Ruza-Bandit

Aj da se i ja upi¹em u ovoj temi. Moj tattoo

KIZA69

lepo ruzo,lepo...
assumption is the mother of all fuck up...!