Glavni meni

XTZ 750 Super Ténéré

Započeo Gavrolini, 23 Januar, 2012, 02:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

1. Koje je godiste motor koji ste vozili/vozite?
2. Koje gume ste imali/imate na njemu?
3. Koliko dugo ste ga vozili/vozite?
4. PREDNOSTI
5. MANE
6.SLIKA
--------------------------------------------------------------------------------
1. 1990
2. ne znam
3. jedna sezona
4. dobar motor za putovanja, lepo povlaci i solidna krajnja brzina
5. malo jaca potrosnja

Gile_ExtremeBoy

1. Koje je godiste motor koji ste vozili/vozite?
1989

2. Koje gume ste imali/imate na njemu?
Dunlop

3. Koliko dugo ste ga vozili/vozite?
1 sezonu, 7000km

4. PREDNOSTI
Jaka masina, poteze lepo, dobra i za put i za off, ali naravno blazi off road, udoban, gabaritan, veliki rezervoar 28L

5. MANE
Zadnji amortizer vecito skripi, regler

Inace motor od Gavrolinija, kod mene je bio narandzasto plav, sad je negde po Beogradu ofarban u sivo.



[attachment deleted by admin]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Gile_ExtremeBoy

kolega stefan_xr, zaljubio se na prvu voznju :)
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Panco.KV


pit



    Da je malcice laksi i da ima bolju prednju viljusku bio savrsen.Mada to nije tesko da se izvede.I jos kad bi moglo ko u Svajcarskoj da se vozi na jednu tablicu momentalno bi ga kupio.....

Darko

pit-e , samo mu skines ono "bull" nazad i to je to  :P

pit



Svidja mi se zato sto za male pare moz da vozis ozbiljam motor za makadam...pogotovu meni odgovara jer svuda vozim saputnika....ali tezina mi malo smeta...al jbg kompromis.

Darko

Citat: Gile_ExtremeBoy poslato 24 Januar, 2012, 17:12

veliki rezervoar 28L


jbt , dal je moguce ovo? ... 10l vise nego kod mene ,a ne deluje uopste tako... a potrosnja?

Vlajko

26l tank..potro¹nja od 5 do 7l zavisi kolko zavræe¹..

Tdm malo bolje pote¾e i vi¹e je za asfalt..nizak klirens i drugaèije se vozi od ST koja je bicikla i te¾ina uop¹te ne predstavlja problem..Te¹ko je pomeriti ili diæi u kontra nagibu.. ali je zato fotelja za du¾i put.. sa prepravljenim sedi¹tem, vi¹im vizirom i volanom od tdm-a dobija se odlièna kombinacija za male pare..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 08 Maj, 2013, 00:56
26l tank..potro¹nja od 5 do 7l zavisi kolko zavræe¹..

Tdm malo bolje pote¾e i vi¹e je za asfalt..nizak klirens i drugaèije se vozi od ST koja je bicikla i te¾ina uop¹te ne predstavlja problem..Te¹ko je pomeriti ili diæi u kontra nagibu.. ali je zato fotelja za du¾i put.. sa prepravljenim sedi¹tem, vi¹im vizirom i volanom od tdm-a dobija se odlièna kombinacija za male pare..



        Tezina nije problem sve dok ne naidjes na vlazan tj lepljiv teren...onda nastaje sex.Za teren bi morala da pretrpi ozbiljne modifkacije....recimo da smrsa jedno 20 -30 kila...sad kolko je to moguce a da joj se ne narusi struktura ne znam.Neko je verovatno preko to i uradio .

anticd88

Po meni najveci problem je nestabilni prednji kraj pri vecim brzinama. Preko 110km/h vec pocinje da se oseca. Zadnji amortier stvarno skripi. Mislim da je to to sto se tice mana. Stvarno je odlican motor!
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

Vlajko

Semerinzi na vilama propi¹ali, ili su opruge oti¹le ili nebalansirane gume..

Ljuljanje i uvijanje kod mene bar kreæe od 180.. uticaj ima naravno i kofer i prisustvo suvozaèa  :P
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

anticd88

Semerinzi jesu bili pri kraju! :) Mozda zbog toga. Ali sam cuo jos od jednog vlasnika da je nestabilna pri vecim brzinama. Nista strasno da se ne razumemo pogresno! Mozda malo i zbog aerodinamike. :)
Nego, koliko ide tvoja ST kad uvijanje krece od 180?
We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

Vlajko

U nekim knjigama pi¹e 204..

Prebacio sam ne¹to preko 190.. meni dosta.. imam pola pola gume..mo¾e èep da odleti..

Ako veæ idem auto putem onda dr¾im 160 do 180 i to je to.. digne potro¹nju, ali br¾e stigne¹ dosadnim pravcem..

Kofer pravi problem ako nema suvozaèa..meni je ba¹ skroz pozadi i uglavnom je te¾ak..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor