Glavni meni

Aktivni vesh

Započeo Dutchman, 25 Novembar, 2010, 03:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

Elem gledam da kupim aktivni vesh poshto idem na skijanje , sve neshto hocu ali to hocu prodjoshe 3 godine i ja se 3 godine smrzavam ili znojim kad se obuchem previshe itd itd .... e pa sad dal da izmishljam toplu vodu i da naruchim iz luisa Medico za 20e ili da uzmem Cherrish ili kako se vec zove ovaj domaci za 1350dinara ...

savet svaki dobro doshao ..

e da link za luis
http://www.louis.de/_30573de44719a3dfcdb6781ab6f4de57f8/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=504013&lang=en
http://www.louis.de/_30573de44719a3dfcdb6781ab6f4de57f8/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=504014&lang=en

WOLVERINE

 Ja uvek imam na sabe aktivni ves kada je temperatura ispod 10 stepeni. Skijam vec trecu god u njemu i prezadovoljan sam.

http://www.moto-vesti.com/forum/index.php/topic,135.msg30810.html#new

davidoff

Imam aktivni ves koji sam slucajno kupio u Turskoj pre 5 godina od tada ga ne skidam. Iako je no name zaista zavrsava posao vise nego dobro,mogu da mislim kako tek izgledaju brendirani. U svakom slucaju treba ga imati na sebi kad god je ispod 10-15 c.
We won't forget you Marco....


Popsy

ovaj Cheris meni extra zavr¹ava posao, nisam merodavan kakav je u odnosu na ostale ali neki ljudi koji imaju i cherish i brandirane strane (40-50€) ka¾u da im je vi¹e prijao domaæi Cherish
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Dominik

Mogu reci da i ovaj Cherish, radi kao i ovi ostali.

Gremlin

Citat: Popsy poslato 26 Novembar, 2010, 18:52
ovaj Cheris meni extra zavr¹ava posao, nisam merodavan kakav je u odnosu na ostale ali neki ljudi koji imaju i cherish i brandirane strane (40-50€) ka¾u da im je vi¹e prijao domaæi Cherish

Imam RUKKA aktivni ves koji nije bio jeftin (valjda zbog kolicine utrosenog materijala  :o :o :o) a pazario sam u Septembru pred odlazak u Alpe i jedan set CHERISH vesa (visestruko jeftinije)

Mogu samo da potvrdim Popsetovo pisanije, Cherish mi je bolje funkcionisao od RUKKA-e, pa sam kupio jos 3 seta za zimu.

[cheers]


easy

uzeo na sajmu Nordica Techical Underwear duge gace za 2600din.
sav je nekako lud, kao betmenov kostim :) ima zone razlicite gustine kao i strukture tkanine, nisam ga jos testirao na motoru, ali sam ga nosio danas (-5C) ispod letnjih pantalona. milina

ako je Cherish onaj ves koji je na sajmu imao stand dole u sredini hale moram reci da deluje malo neozbiljno, nesto kao stara iznosena pidzama.

Abdullah100k

Citat: davidoff poslato 26 Novembar, 2010, 11:51
Imam aktivni ves koji sam slucajno kupio u Turskoj pre 5 godina od tada ga ne skidam. Iako je no name zaista zavrsava posao vise nego dobro,mogu da mislim kako tek izgledaju brendirani. U svakom slucaju treba ga imati na sebi kad god je ispod 10-15 c.

Nisi skinuo vesh 5 godina?  :o
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

davidoff

Citat: Abdullah100k poslato 15 Decembar, 2010, 15:47
Citat: davidoff poslato 26 Novembar, 2010, 11:51
Imam aktivni ves koji sam slucajno kupio u Turskoj pre 5 godina od tada ga ne skidam. Iako je no name zaista zavrsava posao vise nego dobro,mogu da mislim kako tek izgledaju brendirani. U svakom slucaju treba ga imati na sebi kad god je ispod 10-15 c.

Nisi skinuo vesh 5 godina?  :o


Da  [rofl] kazem ti da je odlican.  ;)
We won't forget you Marco....


despic

ja uzo termo carape sinoc u tempu za 150 dindzi
do jaja su...cak mi i manje smrde noge :P
klasican divljak

dzimika

i ja razmisljam da uzmem onaj cheris, jeftin je i zavrsice mi posao, mada generalno ispod bord pantalona ako je bas hladno obucem trenerku, ako je oko 0 onda samo sorc :D to u slucaju da pocne sunce da przi da mogu i u sorcu da vozim :D

Popsy

e gde imaju da se uzmu te bord pantalone, mogo su mi se svidele jo¹ onomad kad smo doterivali moj motor... i kolko €?
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

despic

sta ce ti to!?da kuvas jaja ;)
klasican divljak

DebeliZmaj

ne smrde manje, nego manje prolazi kroz njih smrad
cekaj da prodje 2-3 nedelje pa kad ih skinesh ... qq :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

srx

Gde ima da se pazari taj Cherish?
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

UFF

Popsy zna
on samo to i nosi ;)

Popsy

Citat: UFF poslato 19 Decembar, 2010, 03:30
Popsy zna
on samo to i nosi ;)
:P :P :P

Elem, imaju prodavnicu u Ruzveltovoj, zgrada preko puta groblja  (iza Zlatiborca ;) )
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

dzimika

popsy, snowboard pantalone imas da pazaris u bilo kojoj radnji koja prodaje tu opremu, pogledaj u outletu na nbg, tj immo outlet, tamo je o'neal i quicksilver, imas jos i skate spaiz na samom pocetku Prizrenske ulice, imas i madness u uscu i Eurocentru kod doma omladine, stim sto uzmi u obzir da ti treba XXXL :D i to je minimum minimuma za velicinu sto se tebe tice :P
one moje crne su XXL
cena se krece od 6k do 15k din u zavisnosti koja je propusnost tj nepropusnost goretexa posto samo od goretexa i treba da gledas


kawa ninja


   Imam ovaj nas domaci i radi poso za sve pare       [thumb_up]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green